قیمت مشاوره کنکور

کمترین قیمت مشاوره کنکور و برنامه ریزی تحصیلی

قیمت مشاوره کنکور بسیاری از دانش آموزان و والدین آن ها را نگران می کند. قبول شدن در دانشگاه و رشته تحصیلی مورد نظر یکی از دغدغه‌های بزرگ آن‌هاست. می دانیم که بدون مشاوره نمی توان مسیر درست برای رسیدن به موفقیت را پیدا کرد. اما پیدا کردن مرکز مشاوره معتبر که همه بتوانند از عهده هزینه های آن برآیند کمی دشوار به نظر می رسد. اگر شما برای رسیدن به اهداف بزرگ خود به برنامه ریزی و مشاوره نیاز دارید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مشاوره تحصیلی از چه زمانی لازم است؟

حضور در فضای درس و  مدرسه از کودکی آغاز می شود اما بچه ها در سنین پایین برای مشاوره منسجم به شکلی که در دوره برنامه ریزی کنکور شاهدیم آمادگی ندارند. با این حال آموزش و یادگیری روش های درست مطالعه هر چه زودتر به کودکان آموخته شود نتایج بهتری به دنبال خواهد داشت. البته این آموزش‌ها باید با شادی و سرگرمی همراه شود که دانش آموز پذیرای آن باشد و از یادگیری لذت ببرد.

مشاوره تحصیلی با هدف موفقیت کنکور در دوره متوسطه شروع می شود. در واقع قبل از انتخاب رشته تحصیلی، علایق و استعدادهای دانش آموز باید بررسی شود. متأسفانه برخی رشته‌ها مانند پزشکی و مهندسی در ذهن اغلب افراد جامعه جایگاه ماورائی پیدا کرده است. در صورتی که موفقیت در کار و زندگی به رشته تحصیلی وابسته نیست بلکه به تلاش و علاقه فرد ارتباط دارد. بنابراین راهنمایی انتخاب رشته تحصیلی بر اساس شخصیت، علاقه و توانایی دانش آموز، اولین و مهم‌ترین وظیفه مشاوران است.

فایده مشاوره گرفتن و دانشگاه رفتن چیست؟

آیا قبولی در دانشگاه تنها هدف درس خواندن است؟ قطعاً خیر! هدف اصلی تحصیلات در مدرسه افزایش سطح اطلاعات و مهارت های افراد است که بتوانند به عنوان فردی آگاه و کارآمد وارد جامعه شوند. اما می دانیم که تحصیلات دانشگاهی هم فواید زیادی دارد. قبولی در دانشگاه مناسب برای کسانی که هدف شغلی و اجتماعی مشخصی در ذهن دارند یک مسیر خوب است.

برای ورود به دانشگاه های ایران، هرسال یک آزمون سراسری برگزار می شود که با نام کنکور می شناسیم. از آنجا که متقاضیان رشته های تحصیلی با ظرفیت دانشگاه ها یکسان نیست، کنکور یک ابزار برای رقابت و انتخاب افراد شایسته تر است. همچنین برای تحصیل در هر رشته ای به سطح مطلوبی از استعداد و دانش نیاز است.  قبولی در کنکور تائید کننده بالا بودن سطح علمی داوطلبان در آن رشته است.

برنامه ریزی برای درس خواندن از ابتدای دوره متوسطه، دانش آموز را به مرور برای کنکور آماده می کند. به این ترتیب در ماه های نزدیک آزمون، فشار و استرس کمتری به فرد وارد می شود. همچنین داشتن برنامه ریزی تحصیلی هوشمندانه باعث ایجاد عادت به مطالعه و نظم در دانش آموز می شود. این ویژگی ها برای افزایش بازدهی و موفقیت در دانشگاه نیز ضروری است.

مزیت‌های مشاوره تلفنی کنکور چیست؟

مشاوره تحصیلی به دانش آموزان در گذراندن مسیر تا رسیدن به اهداف علمی و اجتماعی کمک می کند. استفاده از خدمات مشاوره کنکور چندین مزیت دارد که با هم مرور می کنیم:

 1. زمان دانش آموز مدیریت می شود.
 2. استرس و اضطراب ناشی از کنکور کاهش می یابد.
 3. آمادگی علمی و مهارتی به مرور افزایش یافته و فشار زیادی به دانش آموز وارد نمی شود.
 4. خودشناسی دانش آموز افزایش می یابد و برای اهداف خود به صورت آگاهانه تلاش می کند.
 5. دریافت مشاوره، والدین را برای همراهی بهتر با دانش آموز آماده می کند.
 6. 6-      مشاوره تلفنی به صرف وقت برای رفت و آمد نیاز ندارد.
 7. به کمک ارتباطات تلفنی و اینترنتی امکان دریافت مشاوره از مشاوران مورد نظر در سایر شهرها فراهم است.
 8. هزینه مشاوره کنکور به صورت تلفنی پایین تر است.
 9. پیگیری و تماس مداوم با مشاور، به دانش آموز دلگرمی داده و اشتیاق به درس خواندن را در او افزایش می دهد.
 10. با توجه به شیوع بیماری کرونا استفاده از مشاوره تلفنی کنکور برای حفاظت دانش آموز و والدین از این بیماری بهتر است.

برترین مشاوران کنکور با کمترین هزینه!

دریافت مشاوره کنکور ارزان قیمت آن هم از مشاوران حرفه ای یکی از بهترین گزینه ها برای هر دانش آموزی است. برای دستیابی به چنین شرایطی لازم است مراکز معتبر ارائه خدمات مشاوره تحصیلی را بشناسیم. در این مراکز به هیچ وجه دانش آموز تحت فشار برنامه درسی سنگین قرار نمی گیرد. مشاوران حرفه ای تلاش می کنند با افزایش آگاهی و تمرکز دانش آموز، بازدهی او را بالا ببرند. به این ترتیب اعتماد به نفس بیشتری به دست می آوردند و برای موفقیت در کنکور بهتر تلاش می کنند. قیمت مشاوره کنکور در این مراکز نسبت به کیفیت خدماتی که ارائه می دهند پایین است. آموتک یک مرکز تخصصی مشاوره تحصیلی است که با کوچینگ و افزایش انگیزه های درونی دانش آموزان، آن ها را در دستیابی به اهداف بزرگ زندگی یاری می کند.

5 ویژگی مشاوره کنکور

راهکارهای مدیریت هزینه مشاوره کنکور

مرکز مشاوره آموتک با هدف کمک به موفقیت دانش آموزان و کاهش هزینه های تحصیل، چند راهکار در نظر گرفته است:

 1. رایگان بودن اولین جلسه مشاوره
 2. امکان پرداخت هزینه مشاوره کنکور به صورت ماهانه و در چند مرحله
 3. در نظر گرفتن کمترین قیمت مشاوره کنکور
 4. فرصت دریافت مشاوره تلفنی از مشاوران حرفه ای
 5. تنظیم تعداد جلسات مشاوره متناسب با نیاز دانش آموز
 6. در نظر گرفتن مشاوران اختصاصی برای هر رشته تحصیلی
 7. برگزاری جلسات مشاوره خصوصی یا چندنفره به انتخاب دانش آموز
 8. هماهنگی و همسو بودن برنامه ریزی درسی با برنامه کلاسی در مدرسه

دانش آموزان زیادی نمی دانند به چه شغلی علاقه دارند و کدام دانشگاه برایشان مناسب است. اگر شما هم جزء این افراد هستید، اگر در مورد انتخاب رشته تحصیلی دچار تردید هستید. اگر هنوز برای قبولی در کنکور برنامه ریزی نکرده‌اید، با کارشناسان آموتک تماس بگیرید و نگران قیمت مشاوره کنکور نباشید. مرکز مشاوره آموتک تمامی شرایط شما را در نظر گرفته و بهترین پیشنهاد را به شما ارائه می دهد. در این مرکز می توانید با تقویت انگیزه های درونی، اعتماد به نفس و مهارت های مطالعه، به درستی برنامه ریزی نمایید. در واقع آموتک به شما کمک می کند برای موفقیت در کنکور، تلاشی هدفمند داشته باشید.