یکی از مهم ترین چالش هایی که دانش آموزان رشته فنی حرفه ای با آن مواجه هستند، کنکور و برنامه ریزی برای کنکور الکتروتکنیک است. اگه قبولی در رشته الکتروتکنیک برای شما مهم باشه، بدون شک با دغدغه یافتن و انتخاب بهترین مشاور الکتروتکنیک مواجه هستید. با ما همراه باشید تا به شما آموزش بدیم که برای کسب رتبه های برتر کنکور الکتروتکنیک چه باید کرد!

معرفی رشته الکتروتکنیک

امروزه تقریبا همگی با رشته الکتروتکنیک و اهمیتش توی جهان آشنا هستیم. این رشته از شاخه های رشته فنی حرفه ای بوده و دانش آموزان رو برای ورود به دنیای بزرگ تر برای شناخت علم بی پایان برق و شاخه های آن آماده می کنه. داوطلبان برای ادامه تحصیل در این رشته، باید دوره هنرستان خودشون رو به اتمام رسونده و توی کنکور از رقبای خودشون پیشی بگیرن.

چرا ادامه تحصیل در رشته الکتروتکنیک را انتخاب کنیم؟

رشته الکتروتکنیک یکی از رشته های پر طرفدار توی عصر علم و صنعت بوده و با توجه به گسترش و پیشرفت روز به روز این علم، افراد بسیاری متقاضی شرکت توی کنکور الکتروتکنیک و ادامه تحصیل در این رشته هستند. بنابراین لازمه که با آگاهی کامل توی کنکور الکتروتکنیک شرکت کنین!

بزرگ ترین چالش پیش روی کنکور الکتروتکنیک را بشناسیم!

یکی از بزرگ ترین چالش هایی که داوطلبان و دانش آموزان رشته الکتروتکنیک با آن مواجه هستند، تغییرات کتب درسی و منابع کنکور این رشته است! خب چطوری می تونیم این چالش رو با موفقیت پشت سر بزاریم؟

بدون شک کمک گرفتن از بهترین مشاور کنکور الکتروتکنیک و برنامه ریزی برای کنکور الکتروتکنیک از راه کارهایی است که برای موفقیت در آزمون کنکور این رشته به ذهن شما رسیده و راه درست را یافته اید! برای موفقیت توی کنکور الکتروتکنیک تنها داشتن هدف کافی نیست و شما باید یک چراغ راه داشته باشین!

چرا بهترین مشاور کنکور الکتروتکنیک را انتخاب کنیم؟

برای قبول شدن توی رشته الکتروتکنیک لازمه که از راهنمایی های یک شخص متخصص و خبره استفاده کنیم. این شخص، همون مشاور کنکور الکتروتکنیک هستش که به این رشته احاطه کامل داشته و امکان پیامدهای ناشی از انتخاب اشتباه رو کاهش میده‌.

حالا که همه مطمئن هستیم بهترین مشاور کنکور الکتروتکنیک نقش خیلی مهمی توی موفقیتمون داره، چطوری می تونیم بهترین مشاور کنکور الکتروتکنیک رو پیدا کنیم؟ بیاین با هم ویژگی های بهترین مشاور کنکور الکتروتکنیک رو بخونیم.

ویژگی های بهترین مشاور کنکور الکتروتکنیک

وقتی صحبت از ویژگی ها میشه، همه ما مجموعه ای از اصول اخلاقی مثل امین بودن، مورد اعتماد بودن، صداقت، درست کاری و… توی ذهنمون میاد. خب همه این ویژگی ها، ویژگی های اولیه ای هستند که همه مشاورین کنکور باید داشته باشن. اما چه موضوعی باعث وجه تمایز بهترین مشاور کنکور الکتروتکنیک با بقیه مشاورین میشه؟

شخصیت و روحیات هر فردی مثل اثر انگشتش، خاص و منحصر به فرده! یعنی این که شما روحیاتی دارین که ممکنه حتی با نزدیک ترین شخص به شما متفاوت باشه. یکی از مهم ترین کارهایی که بهترین مشاور کنکور الکتروتکنیک انجام میده، توجه به روحیات داوطلب و ارائه برنامه ریزی شخصی و فردی برای فرد مورد نظره.

5 ویژگی مشاوره کنکور

بهترین برنامه ریزی برای کنکور الکتروتکنیک

تنها با داشتن هدف و درس خوندن بدون برنامه  ریزی راه به جایی نبرده و برای موفقیتتون حتما باید یک برنامه ریزی صحیح داشته باشین. بهترین برنامه ریزی برای کنکور الکتروتکنیک، برنامه ای است که ویژگی های فردی شما رو مرکز توجه قرار داده و بر اساس خلقیات خودتون، برنامه ریزیتونو دریافت کنین! بیاین بهترین روش ارائه مشاوره جهانی رو بشناسیم!

کوچینگ تحصیلی

کوچینگ به معنای ارائه مشاوره های کاربردی بر اساس ویژگی های روحی و فردی بوده و توی این روش شخص مشاور به ویژگی های فردی شخص مشورت گیرنده توجه می‌کنه. این روش امروزه توی کشورهای موفق جهان مورد استفاده قرار گرفته و موفقیت خیلی از افراد رو رقم زده. توی این جلسات داوطلبان به سطح پایداری از انگیزه می رسن که اونارو تا زمان برگزاری آزمون کنکور با هدف و امید حفظ می کنه.

منتورینگ

منتور در واقع یک مربی شخصی برای داوطلب هستش که از زمان ثبت نام داوطلب تا زمان برگزاری آزمون کنکور در کنار وی بوده و توی مراحل مختلف برنامه هاشو تنظیم می کنه. به علاوه منتور به صورت روزانه گزارشکار داوطلب رو دریافت و چک می کنه. به علاوه منتور با والدین شما در ارتباط بوده و کارگاه های ویژه والدین رو برگزار می کنه.

برنامه ریزی فردی

برنامه ریزی فردی یکی از مهم ترین بخش های این روش ارائه مشاوره است که در آن به ویژگی های فردی شما توجه شده و برنامه ریزی شما، بر اساس خلقیات و روحیاتتون براتون انجام می شه. این روش از ارائه مشاوره بیشترین بازدهی رو داشته و باعث میشه که تو به بهترین ورژن خودت تبدیل بشی‌.

آزمون های آنلاین

بخش دیگری از این روش مشاوره، آزمون های آنلاینی هستند که به صورت منظم و کاملا استاندارد برای داوطلبان در نظر گرفته شده و پس از اتمام هر فصل از دروس مورد مطالعه، باید آزمون فصل مورد نظر رو بدین. البته لازم به ذکره که این آزمون ها هیچ تداخلی با آزمون های سایر موسسات آموزشی نداشته و شما می تونین حتی توی آزمون های قلم چی و… شرکت کنین. به علاوه کتاب تست کنکور الکتروتکنیک رو می تونی با نظر بهترین مشاور کنکور الکتروتکنیک تهیه کنی.

کارگاه های ویژه والدین

کارگاه های ویژه والدین توسط منتور به صورت منظم برگزار شده و والدینتان در جریان روند پیشرفت شما قرار گرفته و توی این کارگاه ها به والدین شما آموزش داده میشه تا چطوری با شما همراه بشن.

ضمانت بازگشت وجه

چه ضمانتی بالاتر از این که اگه از دوره ناراضی بودین، وجه پرداختی شما به صورت کامل و بدون کم و کسری به شما برگرده؟ دکتر معین الدین بهترین مشاور کنکور الکتروتکنیک بوده که از روش فوق برای ارائه مشاوره استفاده نموده و به شما ضمانت بازگشت وجه به صورت کامل رو میدن.

جمع بندی

اگر می خواهید که موفقیت در آزمون کنکور الکتروتکنیک را از آن خود کنید، همین الان تلفن همراه خود را برداشته و به شماره ۰۹۱۰۸۰۸۷۷۹۲ پیامک ارسال نمایید تا پاسخ سوال های خود را یافته و با شیوه کار آموتک بیشتر آشنا شوید. از دیگر خدمات دوره مشاوره ای کنکور آموتک، اردوی مطالعاتی دی، پانسیون نوروزی و سایر خدمات را می توان نام برد که سبب شده تا این دوره، پر بازده ترین دوره مشاوره کنکور الکتروتکنیک باشد.