کنکور داستانی بسیار متفاوت است و شما نباید دانش خود را بر اساس نتیجه کنکور بسنجید، کنکور همانند یک مسابقه است و شما برای رسیدن به مراحل بعدی باید فقط از آن گذر کنید. مهم نیست شما در چه رشته‌ای تحصیل می‌کنید بلکه باید به این موضوع دقت کنید که الزاماً یادگیری شما مهم‌تر است بردن این رقابت است. ما در این مقاله قصد داریم به مشاوره کنکور انسانی بپردازیم.

شما در هر رشته‌ای به مشاور نیاز دارید تا بتواند شما را به بهترین شکل راهنمایی کند در غیر این صورت شما باید زمان بیشتری بگذارید تا بتوانید با آزمون و خطا پیروز این میدان شوید و متأسفانه وقت بسیار کم است. خیلی از افراد گمان می‌کنند قبولی در رشته انسانی بسیار راحت‌تر از رشته‌های تجربی و ریاضی است اما تنهای تفاوتی که باهم دیگر دارند در تعداد داوطلبان است و همان‌طور که قبولی در تجربی سخت است همان‌قدر نیز در رشته علوم انسانی قبولی سخت است.

⭐بهترین مشاوره کنکور انسانی

انتخاب بهترین‌ها همیشه کار آسانی نبوده و نیازمند تحقیق بیشتر است اما انتخاب مشاور مناسب بسیار با اهمیت است چون اگر اشتباه انتخاب شود نه تنها  به آینده شما ضربه خواهد زد بلکه زمان شما را می‌گیرد. یکی از مشکلات اساسی رشته علوم انسانی این است که منابع انسانی به شدت زیادی دارند و همین ابر موجب شده است تا برنامه ریزی در این رشته بسیار سخت‌تر باشد.

همان‌طور که می‌دانید تعداد درس و کتاب‌های این رشته از علوم تجربی و ریاضی بیشتر است در نتیجه نیاز به برنامه ریزی حرفه‌ای تر دارند و اگر از یک مشاور مناسب کمک نگیرید در آینده به مشکلات زیادی برخورد می‌کنید و زمان خود را کامل از دست می‌دهید. نحوه مطالعه نیز بسیار مهم است شما باید مطالعه به روش تستی یاد بگیرید نه تشریحی، در نتیجه باید یک راهنمای بسیار خوب کنار خودتان داشته باشید.

یک جلسه مشاوره رایگان کنکور انسانی

دوس داری با شیوه کار مشاوره ما بیشتر آشنا بشی و اگه خواستی ثبت نام کنی؟ فقط کافیه نام و نام خانوادگی و شماره تلفنتو وارد کنی، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرن و کامل راهنماییت میکنن:)

⭐برنامه ریزی کنکور انسانی

برنامه ریزی برای کنکور کار اصلاً راحتی نیست و باید فردی کار بلد این کار را بر عهده بگیرد خیلی از مشاوران کنکور، یک برنامه را در نظر می‌گیرند و برای همه افراد توضیح می‌دهند در صورتی که برنامه با توجه به شخصیت هر فرد باید متفاوت باشد در غیر این صورت برنامه مناسبی نخواهد بود.

یک مشاور حرفه‌ای کنکور باید بتواند با فرد ارتباط برقرار کند و برنامه‌ای مناسب برای فرد بنویسد. قبل از برنامه ریزی باید هدف فرد کاملاً مشخص شود تا راه‌های مختلفی برای رسیدن به آن هدف برنامه ریزی شود. یک مشاور خوب باید با توجه به ضرایب کنکور و منابع مختلف این راه را برای شما آسان کرده و بسیاری از موارد اضافی را حذف کند.

شما باید برای وقت خود ارزش قائل شوید و بدانید هر ثانیه برای شما با ارزش است اگر از آن زمان به درستی استفاده کنید در نهایت کارتان راحت‌تر پیش خواهد رفت و شما بدون استرس می‌توانید در کنار کار خود به تفریح نیز بپردازید.

⭐موفقیت در کنکور انسانی

برای موفقیت در کنکور باید اصل‌های مختلفی را بشناسید و قبل از کنکور باید درباره موارد زیر اطلاعات کسب کنید تا بتوانید در کنکور به موفقیت برسید این اصل‌ها عبارت‌اند از:

  • انتخاب بهترین منابع درسی
  • آشنایی با ضرایب هر درس
  • نحوه برنامه ریزی
  • نحوه تست زنی و خواندن
  • آشنایی با رشته و انتخاب هدف مناسب
  • میانگین درصد نفرات برتر کنکور

شما به تنهایی نمی‌توانید با موارد بالا آشنا شوید و نیاز به فردی با تجربه دارید تا بتواند همانند نقشه شما را راهنمایی کنند. افراد داوطلب زمان بسیار کمی دارند و فرصت آزمون و خطا نیست باید فردی با تجربه به آن‌ها در مسیر کمک کند، در غیر این صورت شاید فرصتی برای جبران نباشد و 3 سال فقط با اشتباه طی شود.

قبولی در رشته انسانی چقدر سخت است؟

قبولی در هر رشته‌ای سختی خودش را دارد خیلی از افراد گمان می‌کنند که قبولی در این رشته آسان‌تر از قبولی در رشته‌های تجربی و ریاضی است در صورتی که هر کدام از رشته ها برای قبولی در دانشگاه دولتی باید تراز و رتبه خوبی بدست بیاورید و این رشته‌ها با رقابت نیز همراه است مثل رشته حقوق.

شما برای قبولی در رشته انسانی باید با یک مشاوره کار بلد مشورت کنید تا بتوانید در رشته مورد علاقه خود و در بهترین دانشگاه قبول شوید. البته رشته انسانی داوطلبان کمتری نسبت به رشته‌های دیگر دارد به همین دلیل قبولی در این رشته تقریباً راحت‌تر از رشته‌های دیگر است.

یک جلسه مشاوره رایگان کنکور انسانی

دوس داری با شیوه کار مشاوره ما بیشتر آشنا بشی و اگه خواستی ثبت نام کنی؟ فقط کافیه نام و نام خانوادگی و شماره تلفنتو وارد کنی، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرن و کامل راهنماییت میکنن:)

⭐مشاوره رایگان کنکور انسانی

معمولاً افراد برای مشاوره به دنبال موسسه های کنکور معروف مثل قلمچی و گاج و گزینه دو می‌روند، این موسسه‌ها در برگزاری آزمون های آزمایشی به نحوی بی‌نظیر عمل کرده‌اند اما باید در نظر بگیرید دلیل نمی‌شود که شما در کلاس و مشاوره کنکور قلمچی و موسسات کنکوری هم ثبت نام کنید چراکه کلاس ها و خدمات مشاوره ای این موسسات به اندازه آزمون هایشان قوی نیست.

معمولاً موسسه‌های مختلف برای ارتباط بیشتر و تضمین کارهای خود یک جلسه را برای مشاوره رایگان می‌گذارند تا شما بتوانید از کار و روش مشاوران و خود موسسه مطمئن شوید، آموتک نیز شما را دعوت می‌کند تا با فشردن یک دکمه بدون اینکه وقتتان تلف شود با بهترین مشاور در ارتباط باشید.

خب مشاوره حضوری دردسرهای خودش را دارد و شما باید برای ارتباط برقرار کردن با مشاور باید مسیرهای طولانی بروید در صورتی که می‌توانید با آموتک در زمان خود صرفه جویی کرده و در سرما و گرما در خانه خود به صورت مجازی و آنلاین و از همه مهم‌تر به صورت تلفنی با بهترین مشاوران کنکور صحبت کنید.

کلام آخر

تصمیم بسیاری از موارد با شما است و شما باید انتخاب کنید که با مشاور آنلاین و مجازی راحت هستید یا با مشاوره حضوری، خیلی از افراد دوست دارند به صورت مجازی مشورت بگیرند و برخی هم دوست دارند با فرد به صورت حضوری در ارتباط باشند. مشاوره کنکور انسانی به شما کمک می‌کند تا راه طولانی خود را به شدت کوتاه طی کنید و سریع‌تر به نتیجه برسید.

اگر بخواهید در کنکور به موفقیت برسید لزوماً نباید فقط خود را درگیر درس کنید و از همه چیز دروی کنید شما باید یاد بگیرید بسیاری از اتفاقات را کنترل کرده و در کنار درس برای خود و تفریح خود زمان بگذارید.