آیا می دانید نقش یک مشاوره کنکور خوب در رسیدن به نتیجه دلخواه چیست؟ بله پاسخ شما صحیح است! امروزه همه با نقش حضور یک متخصص در راهی که تازه می خواهیم در آن قدم گذاریم آشنا هستیم. ممکن است این تصور در ذهن شما وجود داشته باشد که هر چقدر بیشتر زمان صرف نموده و انرژی بیشتری مصرف نمایید، موفقیت شما حتمی خواهد بود! اما این موضوع همیشه و در همه حال برای تمامی افراد پاسخگو نبوده و حتی ممکن است نتیجه معکوس به دنبال داشته باشد. پس راه حل مناسب چیست؟

ما اینجاییم که به این سوال پاسخ دهیم. یکی از بهترین راه حل ها این است که میانبر بزنید! برای کسب مهارت های لازم، بهتر است از یک منتور (مربی، مشاور) در زمینه مورد نظر راهنمایی گرفته و به متخصص آن موضوع مراجعه نمایید. بنابراین برای کسب نتیجه عالی در کنکور باید با مشاور صحبت نموده و از پیروی نمودن از روش هایی که نتایج آن ها قطعی نیست خودداری کنید.

با این حال گاها ممکن است که شما در انتخاب مشاور دچار مشکل شده و با عدم اطلاع از معیارهای صحیح انتخاب مشاور دچار سردرگمی گردید. موضوع انتخاب مشاور هنگامی دارای اهمیت بیشتری می شود که پی می برید زمان شما برای کنکور بسیار محدود است. به همین علت یافتن بهترین مشاور در کوتاه ترین زمان که وی کاملا به کار خود مسلط باشد دارای اهمیت بسیاری است. در ادامه تعدادی از معیارهای انتخاب یک مشاور خوب را برای شما عزیزان ارائه می نماییم.

معیارهای انتخاب بهترین مشاور کنکور

آزمون کنکور یکی از سرنوشت سازترین آزمون هایی است که دانش آموزان پس از اتمام دوره متوسطه پشت سر می گذارند. اهمیت این آزمون به قدری است که با موفقیت در آن می توان به اهداف خود رسیده و پله های ترقی را طی نمود. اما مهم ترین مسئله ای که در بین وجود دارد، محدودیت زمان کنکور است. کنکور یک بار در سال برگزار شده و علاوه بر آن مدت زمانی پاسخگویی شما به سوالات بسیار محدود می باشد. در نتیجه بحث زمان برای شما داوطلبان گرامی بسیار حائز اهمیت بوده و باید بهترین روش ها را با موفق ترین تیم انتخاب نمایید.

یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب مشاور، موفقیت و سابقه درخشان وی در کنکور و رتبه علمی می باشد. مجموعه از ویژگی های بهترین مشاور کنکور به شرح زیر می باشند.

ویژگی های بهترین مشاوره کنکور همدان

مجموعه ای از ویژگی ها وجود دارند که برای بهترین مشاوره کنکور یکسان بوده و داشتن این ویژگی ها موجب می شود تا یک شخص مشاور به عنوان بهترین مشاوره کنکور شناخته شود. این ویژگی ها عبارتند از:

  •  موفقیت مشاور در درجات تحصیلی و داشتن تحصیلات آکادمیک با نمرات ممتاز
  • بالا بودن سطح علم و دانش مشاوره
  • به روز بودن علم مشاوره و اطلاع از تمامی شرایط موجود و تغییراتی که هر ساله در سیستم آموزشی اعمال می گردد.
  • پیروی از جدیدترین متدهای استاندارد
  • در نظر گرفتن روحیات داوطلب و توجه به مسائل روحی و روانی وی
  • ارائه برنامه های دقیق و حساب شده
  • کم ترین میزان اتلاف وقت داوطلب
  • تقویت نقاط قوت و بهبود نقاط ضعف داوطلب
  • پاسخگویی به سوالات داوطلب
  • بررسی افت و پیشرفت تحصیلی
5 ویژگی مشاوره کنکور

معرفی بهترین مشاوره کنکور همدان

پیمودن مسیرهای قدیمی شما را به مقصد جدید نمی رساند! بدون شک در اطراف خود افرادی را مشاهده کرده اید که از روش های مشاوره ای کلاسیک استفاده نموده و هیچ بازدهی برای آن ها نداشته است. عدم پاسخ گرفتن در این مشاوره ها شخص را به این اشتباه می اندازد که حتما وی بدون استعداد بوده و یا تلاش کافی ننموده است. اما چه اتفاقی می افتد که با وجود استعداد بالا و تلاش بسیار نتیجه دلخواه بدست نمی آید؟ پاسخ واضح است! روش صحیح مشاوره اجرا نمی گردد.

دکتر معین الدین با سابقه ای درخشان، متخصص در امر مشاوره دادن به داوطلبان کنکور با استفاده از روش ارائه مشاوره که در ادامه شرح می دهیم، تا زمان برگزاری آزمون کنکور در کنار شما هستند. ارائه مشاوره برای انواع رشته ها پذیرفته شده و بالاترین عملکرد شما تضمین می گردد. انواع مشاوره کنکور ریاضی، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور ریاضی، مشاوره کنکور زبان، بهترین مشاوره کنکور هنر، مشاوره کنکور فنی حرفه ای و… توسط دکتر معین الدین با بهترین متدهای روز دنیا انجام می پذیرد.

روش ارائه مشاوره توسط دکتر معین الدین

مشاوره های کنکور به داوطلبان عزیز از زمان ثبت نام آغاز شده و روز برگزاری آزمون ادامه دارد. مشاوره های ارائه شده برای شما با سایر داوطلبان متفاوت بوده و بر مبنای خصوصیات اخلاقی و روحی شما انجام می شود.

کلاس های انگیزشی داوطلبان هر هفته برگزار شده و به سوالات شما پاسخ داده می شود. به علاوه وضعیت روحی شما در تمامی مدت مشاوره رصد شده و ارسال گزارشکار روزانه و هفتگی الزامی است!

آزمون های شما طبق برنامه پیش رفته و با برگزاری آزمون ها به صورت مجازی پیشرفت شما محک زده می شود. به علاوه با ارائه کارنامه تکمیلی می توانید بسنجید که در چه سطحی به سر می برید!

لازم به ذکر است که این مشاوره هیچ تداخلی با آزمون های دیگر نداشته و شما می توانید در آزمون های قلمچی، گزینه جوان و… شرکت نمایید. با توضیحات فوق چنان چه سوالی در ذهن شما ایجاد شده که پاسخ آن را دریافت نکرده اید و یا نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دارید، می توانید به صورت کاملا رایگان یک جلسه مشاوره و پرسش و پاسخ رایگان از دکتر معین الدین هدیه گرفته و پس از اطمینان خاطر ثبت نام خود در دوره مشاوره را قطعی نمایید.

با این حال ممکن است پس از شرکت در دوره پشیمان شده و قصد انصراف داشته باشید! برای این موضوع نیز راه حل وجود دارد. چنان چه تا مدت دو هفته پس از شروع دوره از شرکت در دوره پشیمان شده و قصد انصراف داشته باشید، هزینه شما به طور کامل عودت داده خواهد شد.

کلام آخر

ممکن است شما در آغاز راه کنکور باشید، اما دکتر معین الدین به عنوان یک مشاوره کنکور متخصص و موفق، دارای سابقه طولانی و درخشانی در زمینه مشاوره می باشد. همین الان تلفن را برداشته و با شرکت در مشاوره دکتر معین الدین، قبولی خود در کنکور را قطعی نمایید.