مشاوره کنکور بروجن

شروع سن تحصیل توی جهان ۷ سالگی بوده و کودکان توی این سن به مدرسه فرستاده میشن تا علم آموزی نموده و برای آینده خودشون تصمیم بگیرن. زمان مدرسه و پشت سر گذاشتن هر کدوم از پایه های تحصیلی دارای پیچیدگی و پیچ و خم های مختلفی هستش که ممکنه شما رو ناامید و یا مشتاق تر کنه.

تاثیر نمرات دوران مدرسه در کنکور

چیزی که اهمیت داره اینه که شما چطوری این دروس رو پشت سر گذاشته و خودتون رو برای آزمون سرنوشت ساز کنکور آماده کنین. ممکنه توی دوران مدرسه درس هایی رو بخونین که هیچ وقت توی زندگی واقعیتون به دردتون نخوره. بنابراین اگه توی بعضی از درس هاتون عملکرد مناسبی نداشتین نگران نباشین!

لازم نیست برای رتبه برتر شدن حتما نمرات بالایی توی دروس کسب کرده و معدلتون بالا باشه. خیلی از داوطلبان با وجود نمرات بالا و معدل های عالی عملکردهای بسیار ضعیفی داشتن و بالعکس. امروزه همه میدونیم که شرکت توی کنکور و موفقیت توی اون نیازمند کسب علم و اطلاعاتی ست که بدون این تکنیک ها راه به جایی نمی بریم.

مدرس یا راهنما؟

مکتب های زیادی وجود دارند که امور مشاوره ای رو دیکته می کنن! آیا به نظرتون درست به نظر می رسه که یک شخص به طور مداوم یک موضوع را به شما گوشزد نماید؟ بهتر آن نیست که راه را به شما نمایانده و به شما کمک نماید تا با بهره گیری از قابلیت های خودتون مسیر رو طی کنین؟

توی دوره های مشاوره کلاسیک، یک برنامه ثابت برای تمامی داوطلبان در نظر گرفته و توانایی و قابلیت های داوطلبان نادیده گرفته میشه. توی این روش همه داوطلبان با شرایط یکسانی خدمات مشاوره ای دریافت می کنن.

در مقابل روش های مشاوره ای دیگه وجود داره که کاملا به روز بوده و کارایی و عملکرد اون سنجیده و به اثبات رسیده است. توی این روش دانش آموز شخصیت شناختی شده و بر اساس ویژگی های شخصیتی و فردیش برنامه ریزی مخصوص به خودش رو دریافت می کنه و یک مربی در کنار داوطلب به آموزش تکنیک های مختلف بهش می پردازه.

انتخاب راهنما

دغدغه اصلی دانش آموزانی که به فکر موفقیت توی کنکور و به دست آوردن صندلی توی رشته و دانشگاه مورد علاقشون هستن، انتخاب مسیرهای درستیه که به موفقیت منتهی بشه. پیمودن مسیر موفقیت برای دانش آموزانی که تازه اول کار هستند سخت بوده و چون تجربه ای ندارن ممکنه براشون غیرممکن بشه!

چاره چیه؟ چاره اینه که از افرادی که دارای تخصص لازم توی این زمینه هستن مشاوره و راهنمایی گرفت. اما آیا تمامی افرادی که ادعای مشاوره کنکور بودن رو دارن، توی این کار تخصص لازمه رو دارن؟

قطعا جواب منفیه! امروزه افرادی سودجو روی کار اومدن که برای کسب درآمد اقدام به ارائه مشاوره هایی می کنن که عملا راه به جایی نمی برن! پس چطوری یک مشاوره کنکور خوب پیدا کنیم؟ با ما همراه باش تا پاسخ سوالت رو بگیری.

بهترین مشاوره کنکور بروجن

اگه یه سر به سایت های مختلف بزنین، با لیستی از ویژگی ها که یک مشاوره کنکور رو به بهترین اونا تبدیل می کنه مواجه میشین! اما آیا واقعا صرفا داشتن این ویژگی ها از یک شخص بهترین رو می سازه؟

یکی از مهم ترین مسائلی که سبب میشه تا یک مشاور، بهترین مشاوره کنکور هنر، مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور ریاضی و… باشد، روش ارائه مشاوره ست. روش ارائه مشاوره باید بر اساس ویژگی های فردی هر شخصی انتخاب بشه. توی روش های رایج مشاوره، ویژگی های فردی نادیده گرفته شده و یک برنامه ثابت به تمامی داوطلبان داده می شه.

دکتر معین الدین به عنوان بهترین مشاوره کنکور بروجن از جدیدترین متدهای روز دنیا برای مشاوره بهره گرفته و برای هر شخصی یک برنامه ریزی فردی انجام میده. اگه می خواین روش کار ایشونو توی ارائه مشاوره بدونین، با ما همراه باشین.

5 ویژگی مشاوره کنکور

کوچینگ تحصیلی

کوچینگ تحصیلی به یک روش مشاوره‌ای گفته می شه که توی اون به ویژگی های فردی دانش آموز توجه میشه. برای اینکار ازتون یک آزمون روانشناختی گرفته میشه و براساس نتیجه آزمون برنامه ریزی های لازم انجام میشه.

توی جلسات کوچینگ انواع مختلف تکنیک هایی که برای موفقیت توی کنکور بهشون نیاز دارین مثل تکنیک تست زنی، کنترل استرس، مدیریت زمان و … بهتون آموزش داده میشه. به علاوه شرکت توی جلسات کوچینگ شما رو به یک سطح پایدار امید و انگیزه می رسونه.

منتورینگ

منتور به مربی شخصی شما گفته می شه که از زمان ثبت نام تا زمان برگزاری کنکور در کنارتونه و برنامه های روزانه شما ذو چک می کنه. گزارشکاراتونو دریافت می کنه و عملکردتونو تحلیل می کنه. به علاوه با والدین شما در ارتباط بوده و به طور کلی برنامه های پیشرفتتونو تنظیم می کنه.

منتور به سوال های شما جواب میده و نقاط ضعف شما رو بهبود می بخشه و با تمرکز روی نقاط قوت شما، عملکردتونو افزایش میده.

برنامه ریزی فردی

در ابتدای ورودت به دوره مشاوره ای دکتر معین الدین، ازت یه آزمون روانشناختی گرفته می شه که بر اساس اون برنامه ریزی های فردی شما انجام می گیره. این برنامه کاملا مطابق با روحیات و ویژگی های شخصیتیت بوده و توی دردسر تغییر کردن بخاطر برنامه ریزی نمیفتی!

آزمون آنلاین

هر فصلی که تموم بشه، لازمه تا آزمونشو بدی! به همین علت توی سایت برات سوالات مربوط به اون بخش بارگزاری می شه که می تونی بهشون جواب بدی و عملکردتو نشون بدی!

کارگاه های ویژه والدین

این کارگاه ها برای هرچه بیشتر همراه نمودن والدینت با تو برگزار میشه که توی اونا به والدینت آموزش داده می شه که چطوری شرایط مناسب برای تحصیلت رو فراهم کنن و شرایط مناسب برای موفقیتت محیا بشه.

ضمانت بازگشت وجه

اگه هنوزم شک داری که توی دوره شرکت کنی، باید بگیم که دکتر معین الدین بهت ضمانت بازگشت وجه به صورت کامل رو در صورت عدم رضاییت از دوره میده. یعنی از زمان شروع دوره تا دو هفته بعد از اون اگه پشیمون شدی، می تونی انصراف بدی و وجه پرداختیتو کامل پس بگیری.

کلام آخر

با ویژگی ها و روش کاری که براتون شرح دادیم، دیگه شکی نیست که بهترین مشاوره کنکور بروجن در کنار شما ست و تا قبولیتون توی کنکور شما رو حمایت میکنه. اما چنان چه هنوزم دارای شک و تردید هستین، می تونین با آموتک تماس برقرار کرده و یک جلسه مشاوره رایگان برای حل سوالاتتون دریافت کنین!