همین الان که این مقاله را میخوانید احتمالا زیر 20 سال دارید، قبل از پرداختن به مشاوره کنکور اصفهان، میخواهیم کمی به آینده برویم. لطفا قبل از خواندن ادامه این مطلب به سوالات زیر پاسخ دهید:

 • شما در 30 سالگی چه جایگاهی دارید؟ چه درآمدی دارید؟
 • آیا در شغل رویایی خود هستید؟ رفاه خوبی دارید؟
 • آیا موقعیت و شان اجتماعی بالایی دارید؟ مورد احترام بقیه هستید؟
 • ماشین مورد علاقه خود را سوارید؟
 • در یک خانه مجلل زندگی می کنید یا یک خانه محقر؟
 • می توانید برای تفریح به کشورهای مختلف سفر کنید؟
 • توانایی تشکیل خانواده را دارید؟ میتوانید با کسی که دوستش دارید ازدواج کنید؟

قطعا پاسخ شما به پرسش های بالا مثبت و رویاپردازانه بوده است اما بگذارید آن روی سکه را هم به شما بگویم:

روزی را تصور کنید که عاشق کسی می شوید و دوست دارید با آن ادواج کنید اما شغل و درآمد خوبی ندارید! روزی را تصور کنید که یکی از همکلاسی های سابق شما را به عنوان کارشناس به برنامه تلویزیونی دعوت می کنند و آدم مهمی شده است. روزی را تصور کنید که در یک ماشین فرسوده نشسته اید و پشت چراغ قرمز به ماشین لوکس روبرویتان زل زده اید. روزی را تصور کنید که کسی شما را جدی نمیگیرد و موقعیت اجتماعی پایینی دارید.

اهمیت مشاوره کنکور حضوری در اصفهان

کنکور تعیین‌کننده شغل آینده ماست و این شغل ماست که شرایط مالی، جایگاه اجتماعی، رفاه، آسایش و آرامش ما را تعیین میکند. شما قبل از آنکه تصمیم بگیرید با کسی ازدواج کنید باید شغلی برای خود پیدا کنید. کنکور میتواند مسیر رسیدن به شغل و آینده دلخواه شما باشد پس ابداً نباید سرسری گرفته و بدون آمادگی لازم وارد آن شد. کنکور یکی از سرنوشت ساز مراحل در طول زندگی‌ هر دانش آموز ایرانی می‌باشد.

برای رزرو مشاوره کنکور، همین حالا عبارت “مشاوره کنکور اصفهان” را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک نمایید.

درس خواندن برای کنکور، همینطور استفاده از منابع کمک درسی و شبیه‌ساز آزمون و موارد این چنینی همگی بسیار مناسب و لازم هستند اما در صورتی که از مشاوره کنکور مناسبی برخورد نباشید می‌توان گفت که تأثیر تمام مطالعات و تمرینات بر شما بسیار کمتر خواهد بود. تفاوت نمی‌کند که در چه کنکوری بخواهید شرکت کنید و مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور ریاضی، مشاوره کنکور هنر و همینطور مشاوره کنکور زبان را می‌توانید به سادگی و در بالاترین سطح استاندارد آموزشی و مطابق با آخرین تکنیک‌های مطالعاتی و یادگیری نوین در مجموعه مشاوره کنکور آموتک دریافت کنید. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا ویژگی‌های مهم روند مشاوره توسط این مجموعه را به خصوص با شما عزیزان که داوطلب کنکور از اصفهان هستید و طالب خدمات مشاوره کنکور اصفهان می‌باشید در میان بگذاریم.

مشاوره کنکور در اصفهان

اصفهان یکی از استان‌های بزرگ کشور عزیزمان می‌باشد و همواره سهم بزرگی در داوطلبان آزمون سراسری در رشته‌های مختلف دارد و به تبع آن نیاز به یک مشاوره کنکور اصفهان برای داوطلبین این استان بر اساس شرایط آن به شدت حس می‌شود. حال در پاسخ به سؤال اینکه اینکه چرا دکتر محمد معین الدین می‌تواند به عنوان بهترین مشاوره کنکور اصفهان این خدمات را به شما ارائه دهد موضوعی است که در ادامه به آن اشاره خواهد شد اما پیش از آن باید در ابتداء گفت؛ دکتر محمد معین الدین که خود فارغ التحصیل MBA از دانشگاه تهران است و به جرأت می‌توان گفت یکی از بهترین ارائه دهندگان مشاوره کنکور در کشور و مبتکر استفاده از ابزار کوچینگ در کنکور و همینطور کوچینگ تحصیلی می‌باشد و با سال‌ها تجربه در زمینه مشاوره کنکور در تمامی رشته‌ها و ارائه روش‌های برنامه‌ریزی و درس خواندن طبق به روز‌ترین متد‌های جهانی که در ادامه آمده‌اند در این مسیر قدم به قدم همراه شما خواهد بود.

انواع مشاوره کنکور در اصفهان شامل موارد زیر است:

 • مشاوره کنکور تجربی اصفهان
 • مشاوره کنکور انسانی اصفهان
 • مشاوره کنکور ریاضی اصفهان
 • مشاوره کنکور هنر در اصفهان
 • مشاوره کنکور زبان در اصفهان

برای رزرو مشاوره کنکور، همین حالا عبارت “مشاوره کنکور اصفهان” را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک نمایید.

قدم به قدم با شما

همانطور که پیشتر گفته شد تنها درس خواندن و برنامه‌ریزی کافی نیست و نمی‌تواند شما را به آن نتیجه دلخواه برساند. روند درس خواندن شما حتماً باید توسط فردی از بیرون از دایره مطالعاتتان چک شود و این موضوع یکی از مهمترین مزایای خدمات مشاوره کنکور اصفهان دکتر محمد معین الدین است و در این قسمت از کار دانش‌آموز در راستای بهبود عملکرد هر شب باید گزارش کاری آماده کرده و ارسال کند.

همینطور هر جمعه در کارگاه‌های مشاوره‌ای و انگیزشی شرکت کرده تا دانش‌آموز حتی لحظه‌ای از روند پیشرفت در یادگیری مباحث کنکور باز نماند. همچنین دانش‌آموزان می‌توانند گزارش تفصیلی عملکردشان را به صورت هفتگی و ماهیانه دریافت کرده و بر روی تک تک قدم‌هایی که در مسیر موفقیت در کنکور برمیدارند نظارت داشته باشند.

اما برخلاف این نظام هفتگی و ماهیانه، لازم نیست دانش‌آموز سؤالات خودش را انباشته کرده تا در جلسات هفتگی و ماهیانه بپرسد بلکه به محض اینکه هرگونه سؤالی برایش پیش آمد می‌تواند همان موقع در واتساپ سؤال را پرسیده و پاسخش را دریافت کند.

ایجاد دیدگاه ذهنی مناسب

بر خلاف تصور بسیاری از دانش‌آموزان و همینطور افراد فعال در حوزه مشاوره کنکور اصفهان و یا هر جای دیگر، موفقیت در کنکور تنها وابسته به مطالعه و داشتن تبحر در دروس نیست بلکه یکی از مهمترین وظایف مشاوران کنکور آماده‌سازی روحی و روانی و همینطور کاهش استرس دانش‌آموز می‌باشد.

و یکی از بهترین راه حل‌ها برای ایجاد انگیزه پایدار کاهش استرس، افزایش تمرکز ذهنی و راهنمایی برای تند خوانی و موارد دیگر کوچینگ می‌باشد. این روش در واقع یکی از جدیدترین روش‌های مشورت گرفتن و دریافت کمک در دنیا است که بین مراجعه‌کننده و راهنما یا همان کوچ انجام می‌گیرد و سعی بر آن است که فارغ از متد‌های خشک و قدیمی به صورت انعطاف‌پذیر و بسته به ویژگی‌های فردی هر دانش‌آموز در رابطه با مشکلاتش به او کمک شود. این فرآیند بسیار شخصی‌سازی شده‌تر از مشاوره می‌باشد چرا که در آن توصیه‌های کلی وجود نخواهد داشت و همه چیز بستگی به شرایط دانش‌آموز دارد.

در سطرهای بالا تر گفته شد که دکتر محمد معین الدین مبتکر استفاده از ابزار کوچینگ در کنکور می‌باشد و طبیعتاً به بهترین شکل می‌تواند از این ابزار برای مشاوره کنکور اصفهان و یا هر جای دیگر استفاده کند .

برنامه ریزی اختصاصی

اصفهان استانی بزرگ و پرجمعیت است و طبیعتاً رقابت بر سر رتبه در کنکور اصفهان شدید می‌باشد و عملاً بدون برنامه‌ریزی درست و داشتن نقشه راهی مشخص نمی‌توان در این رقابت سربلند بود. یکی از اهداف مجموعه آموتک به رهبری دکتر محمد معین الدین برای مشاوره کنکور اصفهان تنها برنامه‌ریزی برای دانش‌آموزان نیست بلکه پا را فراتر گذاشته و قصد بر آن است تا توسط یک فرد متخصص در زمینه مربوطه که ما آنرا منتور می‌خوانیم، تحت فرایندی با نام منتورینگ برنامه‌ریزی شخصی‌سازی شده‌ای را بسته به شرایط دانش‌آموز در اختیارش بگذارد. این برنامه‌ریزی بر اساس درخواست و شرایط دانش‌آموز طرح می‌شود و به صورت کلی از ویژگی‌های این روند برنامه‌ریزی می‌توان به ارائه برنامه مختص هر دانش‌آموز به صورت روزانه و هفتگی، باکس‌بندی و رعایت تنوع مطالعاتی دروس در برنامه‌ریزی کنکور، ثبت مطالعات و گزارش کار هر شب، مشاهده آمار مطالعه‌کنندگان و جایگاه شما برای انگیزه مطالعه بیشتر و رقابت سالم اشاره کرد.

آزمون آنلاین

نوبتی هم که باشد بالاخره نوبت خود آزمایی خواهد رسید! پس از دریافت مشاوره‌های مختلف اعم از کوچینگ و منتورینگ و برنامه‌ریزی‌های تحصیلی و تلاش شخصی دانش‌آموز برای درس خواندن چقدر خوب است که دانش‌آموز بتواند نتیجه تلاش‌هایش را مشاهده کند و در صورتی که مشکلی متوجه کار او بود پیش از این که این مشکل برایش در آزمون اصلی مشکل ساز شود، مشکل شناسایی شده و دانش‌آموز سعی در رفع آن داشته باشد.

این مورد یکی از رایج‌ترین خدمات مشاوره‌های کنکور می‌باشد اما چیزی که خدمات مشاوره کنکور اصفهان مجموعه آموتک را متمایز می‌کند این است که بسته به برنامه‌ریزی و نظر منتور، آزمون‌ها به صورت هفتگی برگزار شده و همینطور دانش‌آموز باید برای شناخت نقاط ضعف و قوت خود علاوه بر آزمون‌های خود مجموعه در یکی از آزمون‌های قلم چی، گزینه دو یا گاج شرکت کند و در تک تک این مراحل منتور همراه شما خواهد بود.

برای رزرو مشاوره کنکور، همین حالا عبارت “مشاوره کنکور اصفهان” را به شماره ۰۹۱۰۰۸۴۸۵۸۱ پیامک نمایید.

کارگاه‌های آنلاین برای والدین

باید بدانید که تنها فرد مهم در روند موفقیت دانش‌آموز در آزمون سراسری تنها مشاور یا خود دانش‌آموز نخواهد بود و والدین دانش‌آموز نیز در این مسیر نقش بسیار پررنگی دارند. بنابراین سعی ما به عنوان ارائه دهنده خدمات مشاوره کنکور اصفهان تنها مشاوره دادن به دانش‌آموز نیست و وبینار‌های روانشناسی آنلاین برای والدین و آموزش‌هایی در داخل کانال والدین vip تدارک دیده شده تا والدین نیز بتوانند نقش مؤثری در پیشرفت فرزندشان داشته باشند.

لیست مشاوران کنکور اصفهان

معین الدین، کیانی، زمانی، شاه ابراهیمی، مهندس مظاهری، شیوا صادقیان، آقای الماسی، حسین لطفی، آرش یگانه، قندهاری، محسن الماسیان، خانم مسائلی، مهدی رصاف، صهبا مشاور تحصیلی اصفهان

جمع بندی

دکتر محمد معین الدین معتقد است که به هر شکلی که شده باید جهان را جای بهتری کرد و با ایجاد بستری برای مشاوره تحصیلی و کنکور قصد دارد تا این قدم‌ها را در راه آموزش علم بر دارد. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که قصد ما از خدمات مشاوره کنکور اصفهان و یا هر استان دیگری تنها یاد دادن روش‌های تست زنی و قبول شدن در آزمون سراسری نیست بلکه در کنار این هدف بزرگ هدف بزرگتری یعنی یادگیری نهفته است.

ما همواره سعی داریم تا به دانش‌آموزان اندک دانشمان را بیاموزیم آن‌ها را در مسیر رشد و تعالی با موفقیت در آزمون سراسری کنکور در رشته‌های مختلف قرار دهیم و این را رسالت خود می‌دانیم بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات مشاوره کنکور ما با بخش‌های مختلفی همچون کوچینگ، منتورینگ، مشاوره، برنامه‌ریزی و آزمون بهره‌مند شده و حتی در موقعیت‌های خاص سال مانند دی ماه و نوروز نیز به صورت رایگان از اردوهای مطالعاتی آموتک استفاده کنید و مشغول به پیشرفت و تحصیل باشید. در نهایت با وجود گزینه گارانتی بازگشت وجه از سمت ما می‌توانید متوجه اطمینانی که ما به کارمان داریم بشوید و با خیالی آسوده از برنامه‌های خاصی که برایتان تدارک دیده‌ایم استفاده کنید و اطمینان داشته باشید که نتیجه مطلوب حاصل می‌گردد. موفق و پیروز باشید.