اگر در حال خواندن این مقاله هستید، یعنی به دنبال بهترین مشاوره کنکور سمنان می باشید. میخواهیم بهترین مشاوره کنکور سمنان که پیشرو در ارائه بهترین مشاوره کنکور می باشد را به شما معرفی نماییم!

دکتر محمد معین الدین بهترین مشاوره کنکور سمنان است مه در رشته های مختلف به داوطلبان کنکور و دانش آموزان مشاوره ارائه نموده و شما را در راستای رسیدن به اهدافتان راهنمایی می نمایند.

دکتر معین الدین در کدامین رشته ها مشاوره های کاربردی ارائه می دهند؟

یکی از دغدغه های اصلی داوطلبان کنکور این است که بهترین مشاوره کنکور رشته خود را پیدا کنند. بهتر است به شما مژده دهیم که تفاوتی نداد رشته شما چیست و یا در کدام رشته تحصیلی قصد آزمون دادن دارید! در هر صورت دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور است.

ممکن است رشته دبیرستانی شما تجربی بوده و قصد داشته باشید کنکور ریاضی دهید، و یا رشته شما انسانی بوده و تمایل به شرکت در آزمون کنکور رشته زبان داشته باشید! در هر صورت دکتر معین الدین با استفاده از استراتژی های دقیق و کاربردی به شما مشاوره ارائه می دهد.

دکتر معین الدین بهترین مشاور کنکور انسانی، مشاور کنکور تجربی، مشاور کنکور ریاضی، مشاور کنکور زبان، مشاور کنکور هنر و… بوده و تا زمان  برگزاری آزمون کنکور در کنار شما خواهد بود.

خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین

دکتر معین الدین از به روزترین و کارآمد ترین روش های ارائه مشاوره در سراسر جهان استفاده نموده و بدین وسیله توانسته اند که داوطلبان بسیاری را به اهداف خود برسانند. خدمات مشاوره دکتر معین الدین از بخش های مختلفی تشکیل شده است که این بخش ها به صورت زنحیره وار بوده و دارای هماهنگی می باشند. این بخش ها را به تفکیک برای شما شرح می دهیم.

کوچینگ

یکی از جدیدترین و کارآمد ترین روش های ارائه مشاوره در جهان روشی است که آن را با عنوان کوچینگ می‌ شناسیم. کوچین در واقع به یک روش مشاوره ای گفته می شود که در آن به ویژگی های شخصی فرد مشورت گیرنده توجه شده و بر اساس ویژگی های فردی شخص مورد نظر، به او راه کارهای مناسب ارائه می شود.

دکتر معین الدین از این روش برای ارائه مشاوره به داوطلبان کنکور کور استفاده کرده و برای شما یک برنامه کاملاً شخصی را تنظیم می کند که با ویژگی های فردی و شخصی شما کاملاً مطابق است. بنابراین این برنامه هرچه بیشتر شما را به سمت موفقیت هدایت می کند.

5 ویژگی مشاوره کنکور

خدمات کوچینگ

جلسات کوچینگ به صورت هفتگی توسط خود شخص دکتر معین الدین برگزار شده و در این جلسات بر روی روحیه و انگیزه داوطلبان کنکور کار می ‌شود. در این جلسات داوطلبان کنکور به یک سطح انگیزه پایدار رسیده که به آن ها کمک می کند تا زمان برگزاری کنکور انگیزه خود را حفظ کرده و دست از تلاش بر ندارند.

در جلسات کوچینگ انواع مختلف تکنیک هایی که سبب عملکرد بهتر شما در آزمون کنکور می‌شود را به شما آموزش داده و توسط این تکنیک ها می توانید به خوبی از پس سوالات کنکور برآیید. از جمله این تکنیک ها می توان به روش صحیح آزمون دادن، تکنیک تست زنی، کنترل استرس، تکنیک مدیریت زمان و… اشاره نمود.

منتورینگ

منتور به مربی شخصی شما گفته می شود که پس از ورود شما به دوره مشاوره دکتر معین الدین برای شما انتخاب شده و تا زمان برگزاری آزمون کنکور در کنار شما است. منتور مسئول رسیدگی به امور روزانه شما بوده و گزارش کارهای شما را به صورت شبانه دریافت می کند. به علاوه منتور کارگاه های ویژه والدین را برگزار کرده و با والدین شما برای ایجاد شرایط مناسب درس خواندنتان جلسات منظم برگزار می کند.

منتورها از میان برترین فارغ التحصیلان دانشگاه های کشور انتخاب شده و به صورت دقیق سوابق تحصیلی آن ‌ها مورد بررسی قرار گرفته است. منتور ها افرادی هستند که تحصیلات آکادمیک خود را با بهترین نمرات در برترین دانشگاه های کشور پشت سر گذاشته و پس از قبولی در آزمون منتورینگ موفق شده اند به عنوان منتور مشغول به فعالیت شوند.

بنابراین متوجه شده اید که تیم مشاوره ای آموتک یک تیم کاملا حرفه ای است که قدم قدم شما را به سمت جلو راهنمایی می‌کند. به علاوه عملکرد شما در آزمون های آنلاین توسط منتور تحلیل شده و نقاط ضعف شما بهبود یافته و نقاط قوت شما بیش از پیش تقویت می گردد.

آزمون های آنلاین

پس از اتمام هر فصل از دروس شما لازم است تا در آزمون آنلاین مربوط به فصل مورد نظر شرکت کرده و عملکرد شما مورد بررسی قرار بگیرد. پس از اتمام آزمون نقاط ضعف و قوت شما در فصل مورد نظر مشخص می گردد.

ذکر این نکته الزامی است که آزمون های آنلاین برگزار شده توسط دوره مشاوره ای آموتک هیچ تداخلی با آزمون های سایر موسسات نداشته و می توانید در کنار شرکت در این دوره در آزمون های سایر موسسات از جمله قلم چی و… شرکت کنید.

برنامه ریزی فردی

هنگامی که در در دوره مشاوره دکتر معین الدین شرکت کنید از شما یک آزمون روانشناختی گرفته می شود که بر اساس نتایج آزمون مورد نظر برای شما یک برنامه ریزی فردی انجام شده و برنامه مختص با روحیات و خلقیات خود را دریافت می کنید. این برنامه‌ریزی مختص شخص شما بوده و همانگونه که ذکر نمودیم کامل مطابق با روحیات شما است بنابراین امکان سازگاری شما با این برنامه بسیار زیاد است.

کارگاه های ویژه والدین

در بند های پیشین ذکر نمودیم که یکی از وظایف منتور برگزاری کارگاه های ویژه والدین است. والدین دارای نقش بسزایی در موفقیت شما هستند. به همین دلیل منتورها با برگزاری کارگاه های ویژه والدین چگونگی همراه شدن آنها با شما را برایشان شرح خواهند داد.

سخن پایانی

خدمات مشاوره ای آموتک در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته و بخشی از ویژگی های آموزشی آن را برای شما شرح دادیم. تیم مشاوره آموتک یک تیم کاملا حرفه ای است که از برترین افراد جهت ارائه مشاوره به داوطلبان کنکور استفاده نموده است. به علاوه برای اطمینان خاطر شما، دکتر معین الدین به شما ضمانت بازگشت وجه در صورت انصراف و عدم رضایت از دوره به مدت دو هفته را می‌ دهد. چنان چه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر دارید و یا پاسخ به برخی از سوالات خود را دریافت نکرده اید، کافی است که تلفن را برداشته و همین الان با دکتر معین الدین تماس بگیرید تا یک جلسه مشاوره رایگان از ایشان دریافت نمایید.