همه افراد در سن هفت سالگی پا به مدرسه گذاشته و پس از ۱۲ سال تحصیل دوران مدرسه خود را به اتمام می رسانند. برای برخی از افراد پایان تحصیلات مدرسه نقطه انتهای تحصیل بوده و به دنبال اهداف خود می‌روند. اما برای افرادی که قصد ورود به دانشگاه و تحقق رویاهای خود را دارند و آغاز راه بوده و قصد دارند با شرکت در کنکور به رویاهای خود برسند.

اهمیتی ندارد که در کدام یک از دروس عملکرد فوق العاده ای داشته و کدام یک از دروس مورد علاقه شما نبوده و موفق به کسب نمرات بالا در آن درس ها نشده اید. آن چه که در کنکور اهمیت دارد عملکرد شما بوده و می توان با قاطعیت ذکر نمود که معدل و نمرات شما در دوره تحصیل رابطه ای با موفقیت شما در زمان کنکور نخواهد داشت.

آن چه که اهمیت دارد این است که تکنیک های صحیح روش آزمون دادن را یاد گرفته و با راهنمایی های یک شخص موفق که راه را پیموده و تجربه و علم بسیاری در این زمینه دارد و قدم در راه موفقیت بگذارید.

بهترین مشاوره کنکور زنجان

اگر شما داوطلب ساکن زنجان باشید بدون شک در جستجوی بهترین مشاوره کنکور زنجان بوده که در رشته تحصیلی شما عملکردی فوق العاده داشته و بتواند شما را با راهکارهای مناسب به اهدافتان برساند. تفاوتی ندارد که رشته شما تجربی باشد یا انسانی، ریاضی باشد یا فنی حرفه ای!

در تمامی موارد دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور زنجان است که با ارائه بهترین استراتژی ها توانسته است افراد بسیاری را به اهدافشان برساند. دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور ریاضی، مشاوره کنکور زبان، مشاوره کنکور فنی حرفه ای، مشاوره کنکور هنر و… می‌باشد.

خدمات مشاوره دکتر معین الدین

بسیاری از افراد هستند که ادعای بهترین بودن را دارند. اما ما در موسسه آموزشی آموتک به شما این ضمانت را می دهیم که دوره مشاوره ای دکتر معین الدین بهترین دوره مشاوره ای است که می توانید در آن شرکت نمایید.

دکتر معین الدین از بهترین روش ارائه مشاوره در سراسر دنیا که کالایی آن به اثبات رسیده و توسط این روش موفقیت بسیاری از افراد تضمین شده است استفاده می نماید. این دوره مشاوره از پنج بخش زنجیره وار تشکیل شده که در ادامه هر کدام از بخش‌ها را برای شما شرح خواهیم داد.

5 ویژگی مشاوره کنکور

کوچینگ

کوچینگ به روش خاصی از مشاوره گفته می شود که در آن شخص مشاور بر اساس ویژگی های فردی شخص مشورت گیرنده، مشاوره های کاربردی را ارائه می نماید. پایه و اساس این روش مشاوره بر اساس ویژگی های فردی شخص مشورتی گیرنده بوده و بنابراین بازدهی بالای این روش را منجر می شود.

جلسات کوچینگ به طور مستقیم با شخصیت دکتر معین الدین به صورت هفتگی برگزار می شود و در آن به داوطلبان چگونگی حفظ امید و انگیزه تا زمان آزمون کنکور آموخته شده و تکنیک‌ های مختلفی که در موسسات دیگر با صرف هزینه آن ها را یاد خواهید گرفت، توسط شخص دکتر معین الدین در جلسات کوچینگ می آموزید.

این تکنیک ها مجموعه کامل و بی نقص از نکاتی هستند که شما برای موفقیت در آزمون کنکور باید به کار بگیرید. برای مثال می توان به تکنیک روش صحیح آزمون هر درس، تکنیک تست زنی، تکنیک مدیریت زمان، تکنیک کنترل استرس و… اشاره نمود.

برنامه ریزی فردی

برای آن که یک برنامه ریزی فردی مطابق با شخصیت و ویژگی های روحی خود دریافت کنید، در ابتدای ورود شما به دوره مشاوره ای آموتک از شما یک آزمون روانشناختی گرفته می شود. نتایج حاصل از این آزمون تحلیل شده و بر اساس نتایج آن یک برنامه‌ ریزی کاملاً فردی و شخصی برای شما انجام می شود.

این برنامه کاملا مطابق با ویژگی های فردی و شخصی شما بوده و با توجه به آن که قابلیت های شما در این برنامه ریزی مورد توجه قرار گرفته است، شما بیشترین سازگاری را با این برنامه داشته و توسط این برنامه ریزی می‌توانید با استفاده از قابلیت های خود به موفقیت دست پیدا کنید.

منتورینگ

منتور مربی شخصی شما است که پس از برگزاری آزمون روانشناختی و مشخص شدن برنامه فردی به شما اضافه شده و تا زمان برگزاری آزمون کنکور در کنار شما خواهد بود. برنامه های شما توسط شخص منتور مورد بررسی قرار گرفته و منتور مسئول دریافت گزارش کارهای روزانه شما بوده و آزمون های آنلاین و تحلیل آن ها توسط منتور به شما اطلاع رسانی می شود.

آزمون های آنلاین

پس از اتمام هر فصل از شما یک آزمون آنلاین پایان فصل گرفته می شود. این آزمون به صورت آنلاین بوده و سوالات آن به صورت کاملاً استاندارد طراحی شده و دارای بیشترین مشابهت با آزمون سراسری کنکور هستند.

عملکرد شما در آزمون های آنلاین سنجیده شده و نقاط ضعف شما بهبود و نقاط قوت شما بیش از پیش تقویت می گردند. به علاوه لازم به ذکر است که آزمون های آنلاین هیچگونه تداخلی با آزمونهای سایر موسسات کنکوری نداشته و شما می توانید با خیال راحت در آزمون‌های سایر موسسات کنکوری از جمله قلم چی، گزینه جوان و… شرکت کنید.

کارگاه های ویژه والدین

کارگاه های ویژه والدین توسط شخص منتور برگزار شده و در این جلسات به والدین شما اصولی آموزش داده می شود که به فراهم نمودن هر چه بیشتر و بهتر شرایط مطالعه شما منجر می گردد.

ضمانت بازگشت وجه

چنان چه که پس از شرکت در دوره پشیمان شدید و یا قصد انصراف از دوره را داشته باشید، وجه پرداختی شما برای شرکت در دوره به طور تمام و کمال پس داده می شود. البته لازم به ذکر است تنها تا دو هفته پس از شرکت در دوره می توانید انصراف داده و از این ضمانت استفاده نمایید.

سخن پایانی

تیم مشاوره ای آموتک یک تیم حرفه ای است که توانسته اند با بکار گیری این روش مشاوره، موفقیت را برای بسیاری از داوطلبان کنکور به ارمغان آورند. با شرکت در دوره مشاوره ای دکتر معین الدین عملکرد شما به صورت روزانه مورد بررسی قرار گرفته و شما قدم قدم به سمت موفقیت گام برمی دارید. در این دوره می آورید که چگونه از قابلیت های بی شمار خود استفاده کنید. چنان چه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت مشاوره دارید، کافی است همین الان تلفن را برداشته و یک جلسه مشاوره کاملا رایگان از دکتر معین الدین هدیه بگیرید.