دنبال بهترین مشاوره کنکور تجربی میگردی؟ مشاوری که کلی قبولی پزشکی و دندونپزشکی و داروسازی داشته باشه؟ توی این مقاله با بهترین سیستم و بهترین مشاور کنکور تجربی آشنا میشی. آب دستته بزار زمین و ادامه این متن رو بخون.

چشم هاتو ببند… فکر کن نتایج کنکور اومده. با کلی ترس و ابهام میری سایت سنجش رو باز می کنی و میری قسمت اعلام نتایج. کدملی و رمزتو بزن دیگه. چرا نمیزنی؟ منتظر چی هستی؟ میدونم که ممکنه نتیجه خوبی نباشه ولی برای ارضای حس کنجکاویت هم که شده وارد صفحه اعلام نتیجه شو… چی شد؟؟ چرا داااااااااد میکشی؟ چرا گریه میکنی؟ اهااااااااان تبریک خانم دکتر. تبریک آقای دکتر

بالاخره تونستی خودتو بکشی بالا. بالاخره تونستی پدر و مادرتو سربلند کنی. از بین این همه دانش آموزی تجربی تو قبول شدی. حالا وقتشه بری یه دوری توی کوچه و خیابون های محلتون بزنی. بهترین بستنی فروشی شهر، بهترین لباس فروشی شهر منتظرتن. الان دیگه هر چیزی میخوری طعم موفقیت میده. هر چیزی میپوشی تو تن خانم دکتر (یا آقای دکتر) بهتر میشینه.

قبولی در پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی شیرین ترین لحظه زندگی یه کنکوریه. لحظه ای که میبینه خدا تک تک زحمتاتش رو دیده و از الان به بعد میتونه آزادانه رویاهاش رو دنبال کنه.

یک جلسه مشاوره رایگان کنکور تجربی

دوس داری با شیوه کار مشاوره ما بیشتر آشنا بشی و اگه خواستی ثبت نام کنی؟ فقط کافیه نام و نام خانوادگی و شماره تلفنتو وارد کنی، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرن و کامل راهنماییت میکنن:)

⭐مشاوره کنکور تجربی و برنامه ریزی

آیا از الان شروع کنم میشه؟ زمان باقی مانده تا کنکور کافیست؟ خیلی از ما به این فکر میکنیم که ای کاش زمان بیشتری تا کنکور داشتیم. اما این اتفاق اصلا ممکن نیست و بهتر است به جای ناراحت بودن بخاطر زمان از دست رفته به فکر برنامه ریزی و مدیریت زمان باقی مانده تا کنکور باشیم.

برنامه ریزی کنکور تجربی مجموعه ای از تکنیک ها و روش هایی است که به ما کمک میکند در کمترین زمان، بهترین عملکرد را داشته باشیم. ما در تیم مشاور کنکور تجربی به شما کمک می کنیم برای تک تک دقایق روز برنامه ریزی حرفه ای داشته باشید.

⭐مشاوره فوق تخصصی برای کنکور تجربی

ما در آموتک برای همه رشته ها مشاوره کنکور ارائه می دهیم؛ اما برای مشاوره کنکور تجربی، کلینیک فوق تخصصی داریم:) هرساله تعداد زیادی از دانش آموزان آموتک در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی قبول میشوند.

⭐مشاوره کنکور تجربی واقعاً لازم است؟

خیلی از دانش آموزان گمان می‌کنند که به تنهایی از پس هر چیزی بر می‌آیند یا به خاطر هزینه بالا به دنبال مشاور کنکور نمی‌روند در صورتی که شما تقریباً 3 سال وقت دارید تا خودتان را برای کنکور تجربی آماده کنید و دقیقاً می‌توان گفت وقت آزمون و خطا ندارید. در سال کنکور اتفاقات بسیار عجیب و ناباوری برایتان می‌افتد که شما نیاز داری تا آن‌ها را با یک مشاور در میان بگذارید در غیر این صورت از نظر روحی آسیب می‌بینید.

در نتیجه شما برای قبولی در کنکور تجربی نیازمند یک راه مطمئن و کم ریسک هستید؛ یکی از نکات مهم انتخاب منبع مناسب برای خواندن کنکور است و گر اشتباه کنید واقعاً جبران پذیر نیست در نتیجه شما باید با تمام نکات ریز و درشت آشنا شوید تا بتوانید این دوران را به خوبی پشت سر بگذارید.

برنامه ریزی کنکور تجربی را به دست فردی مطمئن بسپارید تا در نهایت بتوانید این برنامه را برای خود کنترل کنید من به شما نمی‌گویم حتما یک برنامه ثابت از مشاوره کنکور تجربی دریافت کنید و فقط آن را انجام دهید. بهترین مشاور کنکور تجربی باید بتواند به شما یک برنامه قابل انعطاف بدهد تا شما آن را با توجه به روزانه و شخصیت خود، شخصی سازی کنید.

⭐بهترین رشته های تجربی

متأسفانه امروزه بیشتر دانش آموزان گمان می‌کنند انتخاب رشته تجربی مساویست با دکتر شدن؛ در صورتی که در رشته تجربی علاوه بر پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی رشته های بسیار خوبی مثل دامپزشکی، فیزیوتراپی، اتاق عمل، هوشبری، پرستاری ، کاردرمانی، شنوایی شناسی، بینایی سنجی و… وجود دارد.

موفقیت در کنکور الزاماً قبول در رشته‌های دندانپزشکی و داروسازی نمی‌باشد. این ذهنیت به شدت غلط است. رشته تجربی زیر شاخه‌های بسیار بیشتری نسبت به رشته‌های دیگر دارد اما قبولی در این رشته به هیچ عنوان راحت نخواهد بود. برای رسیدن به موفقیت و هدف شما باید با افرادی که قدم در این راه گذاشتند؛ مشورت کنید. مشاوره کنکور تجربی به شما کمک می‌کند تا این راه را به درستی و مرحله به مرحله طی کنید.

یک جلسه مشاوره رایگان کنکور تجربی

دوس داری با شیوه کار مشاوره ما بیشتر آشنا بشی و اگه خواستی ثبت نام کنی؟ فقط کافیه نام و نام خانوادگی و شماره تلفنتو وارد کنی، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرن و کامل راهنماییت میکنن:)

⭐مشاور کنکور تجربی رایگان

تقریباً تمام موسسه‌ها یک جلسه مشاوره رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند تا بتوانید از کار و نحوه ارتباط با آن‌ها آشنا شوید. مشاوره کنکور تجربی قلمچی نیز همین روش را انجام می‌دهد اما شما باید حواستان جمع باشد اگر نام یک موسسه معروف در میان باشد دلیل بر حرفه‌ای بودن؛ مشاور وجود ندارد پس حتما رزومه کاری فرد را بررسی کنید.

قیمت مشاوره کنکور تجربی شاید یک مقدار بالاتر از رشته‌های دیگر باشد چون همان‌طور که در جریان هستید این رشته داوطلبان بیشتری نسبت به رشته ریاضی و انسانی دارد. حتی موسسه‌هایی وجود دارند که به صورت تلفنی با دانش آموز مشاوره می‌کند در نتیجه شما باید شماره مشاور کنکور تجربی را دریافت کرده تا هر وقت به مشکل خوردید با او مشورت کنید.

⭐قیمت مشاوره کنکور تجربی

هزینه مشاوره کنکور به عوامل مختلفی مثل جلسات، رشته فرد، زمان مشاوره و غیره بستگی دارد و نمی‌توان هزینه‌ای ثابت برای آن مشخص کرد اما شما فرض کنید 3 الی 4 سال از عمر خود را برای قبولی در رشته مورد علاقه خود می‌گذارید و موفق نمی‌شوید، در نتیجه مجبور به انتخاب رشته دیگر یا ماندن پشت کنکور می‌شوید.

زمان و عمر شما بسیار گران‌بهاتر از قیمت مشاوره است در صورتی که شما می‌توانید با فرد حرفه‌ای به مشورت بپردازید تا به شما برنامه‌ای موفق بدهد از همه مهم‌تر در این راه مثل یک دوست خوب و دلسوز بدون حسادت همراه شما باشد. بگذارید برایتان یک مثال بزنم یک فرد بدون مربی نمی‌تواند قهرمان آسیا یا المپیک شود در نتیجه نیاز به فردی دارد که این مسیر را رفته باشد.

قیمت مشاوره به اندازه عمر شما بالا نیست و بسیار مناسب است در نتیجه به سراغ مشاوره‌های ارزان قیمت نروید چون این افراد نمی‌توانند شما را به خوبی راهنمایی کنند. انتخاب بهترین تیم مشاوره حرفه‌ای ترین موسسه کنکور به همین راحتی‌ها نیست اما شما می‌توانید با انتخاب موسسه آموتک قبولی خود را در کنکور تضمین کنید.

⭐مشاوره کنکور تجربی تضمینی

قبل از انتخاب مشاوره مناسب شما باید فردی را انتخاب کنید که بتوانید با او ارتباط برقرار کنید اگر شما نتوانید با فردی ارتباط برقرار کنید دلیل بر نامناسب بودن مشاور نیست بلکه شاید شما نمی‌توانید با آن کنار بیایید. با انتخاب بهترین‌ها موفقیت و قبولی شما حتی در سخت‌ترین رشته‌ها تضمین خواهد شد در نتیجه در انتخاب مشاور و تیم مشاوره خوب عجله نکنید.

مشاور کنکور تجربی تضمینی باید موفقیت شما در کنکور و رشته مورد علاقه شما را تضمین کند تا استرس اضافی از روش ما برداشته شود. موسسه‌های که موفقیت شما را در کنکور تضمین می‌کنند از تیم مشاوره خود مطمئن هستند و شما را به تیم مشاوره سپرده و منتظر رسیدن به موفقیت هستند.

یک جلسه مشاوره رایگان کنکور تجربی

دوس داری با شیوه کار مشاوره ما بیشتر آشنا بشی و اگه خواستی ثبت نام کنی؟ فقط کافیه نام و نام خانوادگی و شماره تلفنتو وارد کنی، مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرن و کامل راهنماییت میکنن:)

مشاوره تلفنی و آنلاین کنکور تجربی

شما نه تنها می‌توانید به صورت حضوری به مشورت با یک مشاوره خبره بپردازید بلکه با توجه به پیشرفت تکنولوژی می‌توانید این کار را با صرفه جویی در وقت و رفت و آمد خود یعنی به صورت آنلاین و تلفنی انجام دهید، خیلی از افراد به دلیل نداشتن وقت مناسب برای مسیر، این روش را دنبال می‌کنند.

البته اگر شما به صورت حضوری به موسسه تشریف ببرید و مشورت کنید خیلی کار شما و مشاور راحت‌تر است . شما باید بتوانید با مشاور کنکور خود ارتباط برقرار کنید در غیر این صورت نمی‌توانید همه چیز را با او در میان بگذارید و او هم نمی‌تواند مفهوم کار را به درستی به شما بفهماند.

شما هر ساعت از شبانه و هرجایی از کشور می‌توانید از خدمات موسسه آموتک استفاده کنید و از تجربه بهترین مشاوره کنکور تجربی استفاده کنید در نتیجه شما هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

کلام آخر

بهترین تیم مشاوره حرفه ای ترین موسسه کنکور، سختی‌های راه را تا حدودی برای شما رد می‌کنند و شما با مشاوره کنکور تجربی می‌توانید نه تنها به موفقیت برسید بلکه از مسیر نیز لذت ببرید همه چیز که درس خواندن نیست اگر می‌خواهید به موفقیت برسید باید در کنار تلاش به تفریح نیز بپردازید در نتیجه برنامه ریزی برای3 سال کنکور کار راحتی نیست نیاز به اراده و یک مشاوره خوب دارد. در این مقاله سعی کردیم تا شما را در انتخاب بهترین مشاوره کنکور راهنمایی کنیم.