کلاس های آنلاین این اجازه را به شما می دهد که بتوانید در هر کجا، هر زمان و هر طور که خواستید فرصت یادگیری فردی داشته باشید. اینکه اختیار زمان و مکان دست خودتان است، ویژگی فوق العاده کلاس آنلاین محسوب می شود و در نتیجه می توانید هر طور که خواستید برنامه ریزی کنید. اگر یادگیری شما سریع است، پس مجبور نیستید که برای برگزاری کلاس صبر کنید.

اگر روش یادگیری شما کند و آهسته است ، می توانید تا هر زمان که خواستید گوش دادن به کلاس ها را طولانی تر کنید ؛ بدون اینکه فشار یا اجباری روی شما باشد. یکی از بزرگترین فواید یادگیری فردی این است که به شما اجازه می دهد توانایی خود را در یک درس خاص افزایش دهید و به ضعف هایتان غلبه کنید و یادگیری موثر تری داشته باشید .

هزینه کمتر کلاس های آنلاین و همچنین انعطاف پذیری در زمان مشاهده و برگزاری کلاس یکی دیگر از دلایل استقبال از کلاس های آنلاین است.

ما در گروه آموزشی آموتک از سال 1396 بر روی توسعه آموزش با تلفیق تکنولوژی فعالیت می کنیم و با ایجاد پلتفرم نوین آموزشی – مشاوره ای در زمینه کنکور توانستیم این مشکلات را حل کنیم.

داستان آمـوتـِک

تعدادی از  دانشجوهای نخبه دانشگاه های تهران، شریف، اصفهان پس از قبولی در کنکور تصمیم میگیرند یک کار اموزشی را در کنار هم شروع کنند. پس از 5سال تجربه آموزش حضوری در آموزشگاه رسای دانش اصفهان، تصمیم میگیرند دایره فعالیت خودشون رو در کل ایران گسترش بدن. اونها اینبار آموزش رو با تکنولوژی تلفیق میکنند و سر از موبایل و لپ تاپ هاتون درمیارن…

کار آمـوتـِک چیست؟

آموتک درواقع یک آموزشگاه کنکور آنلاین و یک کلینیک مشاوره کنکور آنلاین است که از سراسر ایران دانش آموز می پذیرد.

تفکر آمـوتـِک

ما همواره سعی میکنیم بهترین اساتید و مشاوران کنکور را برای استفاده دانش آموزان مستعد به آموتک بیاوریم. در قیمت گزاری دوره های آموزشی همواره سعی کردیم از میانگین قیمت سایر آموزشگاه های آنلاین کمی ارزان تر و از آموزشگاه های آفلاین بسیار ارزان تر باشیم.

هدف آموتک، آموزشی درست و حسابی و اصولیه. ما فقط در کنکور فعالیت نداریم! ما برای دانش آموزای متوسطه اول و دوم دوره آموزشی داریم. یعنی پایه های هفتم تا دوازدهم.

در این بین درسته که کلاس های تیزهوشان و کنکور آموتک خیلی معروف و پرطرفدار شده اما یه نگاهی به بقیه پایه هامونم بندازین، بخدا خیلی براشون فکر کردیم و زحمت کشیدیم:)

آمـوتـِک یعنی با تکنولوژی آموزش ببین و به روز باش

پلی میان آموزش و خانه شما

جای اینکه کلی زمان برای رفت و آمد به کلاس حضوری بسوزونی و کلی هزینه تاکسی و اسنپ بدی، توی خونه بشین ما برات استادو میفرستیم. وقتی در یکی از دوره های آنلاین آموتک ثبت نام میکنی انگار یه عضو جدید به خانوادتون اضافه کردی.

پلی میان آموزش و تکنولوژی

هر کجا که باشید خدمات آموزشی آموتک تنها یک کلیک با شما فاصله دارد. زمینه اصلی استارت آپ ما برگزاری کلاس های کنکور و مشاوره تخصصی کنکور است. آموتک با تلفیق آموزش و تکنولوژی قصد دارد به سراسر ایران سفر کند و آموزش دانش آموزان سراسر ایران را برعهده بگیرد.موبایل و لپ تاپ خیلی هم چیزه خوبیه:) اگه باهاش آموتکی بشی

دریافت مجوز نشر دجیتال از وزارت ارشاد

سال 1398

عضویت در انجمن صنفی رایانه ای استان تهران

سال 1399

نامزد برترین سایت آموزشی در جشنواره وب و موبایل

سال 1402