قبل از پرداختن به شیوه کار بهترین مشاوره کنکور اهواز بگذارید کمی درباره آینده صحبت کنیم.

آینده شما به چه شکل خواهد بود؟ این سؤالی است که قطعاً اکنون که در صفحه مشاوره کنکور اهواز هستید بیشتر از هر وقتی به آن میاندیشید و به دنبال یک راه مناسب برای ساخت آن آینده رویای هستید. همه انسان‌ها علاقه‌مند هستند تا در موقعیت اجتماعی و شغلی مناسبی قرار بگیرند و به تبع آن یک موقعیت مالی خوب، شرایط زندگی آرام و مناسب، احترام و اعتبار در جامعه و موارد این چنینی را داشته باشند و بسیاری افراد نیز قصد دارند تا دقیقاً به مانند شما داوطلبین عزیز اهوازی از طریق شرکت در آزمون سراسری کنکور به این هدف برسند اما دلیلش چیست که تنها عده‌ای اندک که می‌توانند در این آزمون به موفقیت برسند؟

کنکور خاستگاه تمام افرادی است که قصد دارند به اهداف خودشان در آینده برسند و کسانی که واقعاً اهمیت آزمون سراسری کنکور را درک کرده باشند از هیچ تلاشی برای موفقیت در این آزمون سرنوشت ساز در زندگی خود که به جرأت می‌توان گفت گفت یکی از مراحل بسیار مهم و تأثیر‌گذار در تمامی زندگی انسان است فروگذار نخواهند کرد بنابراین رقابت در میان افراد سخت شده و هر کسی یارای ماندن و ادامه دادن در این مسیر سخت را ندارد. البته اشتباه نکنید منظور از تلاش تنها درس خواندن و برنامه‌ریزی کردن نیست بلکه موضوع دیگری نیز وجود دارد که به عنوان مکمل تمام موارد دیگر برای موفقیت شما در آزمون سراسری بسیار مهم و تأثیرگذار است و ما قصد داریم تا در این مقاله از وب سایت مجموعه آموتک در مورد اهمیت مشاوره کنکور و همینطور خدمات مشاوره کنکور اهواز مجموعه با شما عزیزان صحبت کنیم پس اگر برای آینده خود ذره‌ای نگران هستید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا به نگرانی شما خاتمه داده و مسیر درست را در پیش پای شما عزیزان قرار دهیم.

اهمیت مشاوره کنکور

زمانی که پای کنکور و فعالیت‌های مربوط به آن به میان می‌آید چیزی که در ذهن اکثر مردم نقش می‌بندد درس خواندن‌های دیوانه‌وار به همراه حبس شدن طولانی مدت در اتاق، شرکت در آزمون‌های آزمایشی متعدد و یا استفاده از کتاب‌های کمک درسی مختلف و در انتهای همه این‌ها میلیون‌ها تومان هزینه که باید به پای یک نونهال دانش‌آموز ریخته شود تا این دانش‌آموز بتواند در آینده سری در سر‌ها دراورده و مایه افتخار خود و خانواده شود. اما در این میان یکی از مهمترین موضوعات به فراموشی سپرده شده و آن هم اهمیت مشاوره در کنکور است و قصد ما نیز از نوشتن مقاله و ارائه خدمات مشاوره کنکور اهواز و سایر استان‌ها دقیقاً مشخص‌سازی اهمیت همین موضوع می‌باشد.
فرض کنید که برای ساخت یک سازه مهندسی، منابع و مصالح زیادی تهیه شده و خدمه زیادی نیز آماده به کار هستند. همه چیز مهیاست و هیچ کم و کسری وجود ندارد. حال اگر که افراد بدون داشتن یک نقشه راه مشخص و همینطور برنامه‌ریزی مناسب بدون حضور یک سرپرست مهندس متخصص و باتجربه دست به ساخت این سازه بزنند مهم نیست که نتیجه به چه شکل باشد، این سازه به زودی فرو خواهد ریخت. یک دانش‌آموز به عنوان فردی که قصد ساخت سازه آینده خود را دارد از طریق منابع و مصالح این کار یعنی اطلاعات و تبحر در دروس و تست زنی تغذیه می‌شود و به نظر خودش آماده است اما اگر یک مشاور که اینجا نقش همان مهندس متخصص ساخت سازه را دارد بر روی سر کار نباشد و فرد را به همراه منابع‌اش هدایت نکند و برایش نقشه‌ راهی مناسب طراحی نکند احتمال موفقیت در این آزمون سخت و سنگین بسیار پایین است. در واقع به عنوان ارائه دهنده خدمات مشاوره کنکور اهواز وظیفه ترسیم نقشه راه و برنامه‌ریزی و بودجه‌بندی صحیح منابع بر عهده ما می‌باشد و وظیفه افزایش تسلط و تبحر در دروس که حکم همان منابع را دارد به عهده دانش‌آموز و این دو نقش در کنار یکدیگر به عنوان مکمل می‌توانند ‌سازه‌ای محکم که نشان از آینده‌ای روشن برای دانش‌آموز دارد را بسازند.
اما سؤال بعدی که مطرح می‌شود این است که چرا مجموعه آموتک می‌تواند به عنوان بهترین مشاور کنکور اهواز خدمات مشاوره کنکور اهواز را ارائه دهد. این موضوعی است که در ادامه پاسخ آن را آورده‌ایم.

مشاور متخصص

اکثر افراد زمانی که قصد تهیه یک وسیله جدید مانند تلفن همراه یا یک اتومبیل را دارند اقدام به پرس و جو از افرادی که در گذشته و یا هم اکنون صاحب آن محصول بوده‌اند می‌کنند اما دلیل این کار چیست؟ به سادگی و با یک سرچ ساده می‌توانید به منبع بی‌پایان اطلاعات در اینترنت در رابطه با هر موضوع و وسیله‌ای که می‌خواهید دست پیدا کنید و دیگر نیاز به پرس و جو از فردی نمی‌ماند اما باز هم سؤال می‌کنید. در واقع موضوع تنها اطلاعات در رابطه با موبایل، اتومبیل، مشاوره کنکور اهواز و یا هر چیزی دیگری نیست بلکه موضوع تجربه در این زمینه‌ها می‌باشد. شخصی که قبلاً صاحب یک نوع موبایل یا اتومبیل بوده می‌تواند از تجربیاتش برای شما بگوید و نقاط ضعف و قدرت آن محصول را به شما نشان دهد و از طرف دیگر یک مشاور متخصص به دلیل سال‌ها تجربه و ارائه مشاوره‌های مختلف می‌تواند به درستی راه را از چاه به شما نشان دهد وگرنه همه می‌دانند که برای موفقیت در کنکور باید درس خواند اما این که چطور باید درس خواند و چه مراحلی باید طی شود تا فرد به آمادگی لازم برای شرکت در آزمون سراسری برسد چیزی نیست که به این سادگی‌ها بتوان در موردش تصمیم گرفت و قطعاً نیازمند یک مشاوره قدرتمند و باتجربه است و یکی از مهمترین نقاط قوت خدمات مشاوره کنکور اهواز مجموعه آموتک نیز حضور یک مشاور با تجربه و متخصص است.

دکتر محمد معین الدین مشاور مجموعه آموتک خودشان تحصیل کرده در مدارس سطح بالای تیزهوشان بوده و همینطور فارغ التحصیل رشته MBA از دانشگاه تهران می‌باشند و پیش از این که در مورد تجربه ‌ایشان صحبت شود باید گفت که دکتر معین الدین خود توانستند به درجات بالای علمی و تحصیلی برسد. اما گذشته از این‌ها دلیلی ‌ایشان را لایق برای ارائه خدمات مشاوره کنکور اهواز و سایر مکان‌ها می‌کند سال‌ها تجربه‌ایشان در زمینه مشاوره‌های مختلف کنکور و تحصیلی و هدایت تحصیلی و همینطور فعالیت در مجموعه‌ها و مؤسسه‌های مختلف از قبیل برنامه‌های رادیویی، کانون فرهنگی آموزشی قلم چی، مؤسسه رسای دانش آفبا و بسیاری موارد دیگر که در این مقاله نمی‌گنجند می‌باشد.

همینطور دکتر معین الدین ارائه دهنده ‌ایده استفاده از ابزار کوچینگ، یکی از نوین‌ترین راه‌های ارائه مشاوره به صورت کاملاً شخصی‌سازی شده و دقیق به افراد در مشاوره کنکور می‌باشند و به تبع آن به بهترین شکل ممکن می‌توانند از این ابزار برای ارائه مشاوره کنکور در رشته‌های زیر اقدام کنند:

  • مشاوره کنکور تجربی اهواز
  • مشاوره کنکور انسانی اهواز
  • مشاوره کنکور ریاضی اهواز
  • مشاوره کنکور هنر در اهواز
  • مشاوره کنکور زبان در اهواز

همراه شما در مسیر

یک دانش‌آموز درگیری‌های ذهنی زیادی دارد. از بالا بردن تسلط در دروس گرفته تا یادگیری روش‌های تست زنی. در این میان طبیعتا نقاط ضعفی نیز وجود دارد که همگام با فعالیت‌های دانش‌آموز روشن می‌شود. این نقاط ضعف موضوع بسیار مهمی است اما خود دانش‌آموز به دلیل مشغله بالا، عدم تمرکز و نداشتن وقت لازم توانایی تشخیص و بررسی ایرادات خود را ندارد و از طرفی این خصلت تمام انسان‌ها است که نمی‌توانند به درستی ایرادات خود را متوجه شوند بنابراین نیاز است که حتماً تمام فعالیت‌های دانش‌آموزان از مطالعات، تست زنی، تکنیک‌های آماده‌سازی ذهن و تمام موارد دیگر که در ادامه نیز به آن‌ها اشاره خواهیم کرد خارج از دایره ذهن دانش‌آموز توسط نفر دومی بررسی شود و این موضوع از مهمترین بخش‌های خدمات مشاوره کنکور اهواز مجموعه آموتک می‌باشد.
دکتر محمد معین الدین به عنوان دوست و مشاور شما در این مسیر قدم به قدم همراهتان بوده و در جهت پیشرفت‌تان به صورت شبانه و هفتگی از شما گزارش کار فعالیت‌های آن بازه زمانی‌تان را طلب می‌کند و همینطور به صورت هفتگی و ماهانه می‌بایست در کلاس‌های انگیزشی شرکت کرده و در انتها گزارش کار یک هفته و یک ماه از روند رشد و پیشرفت شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت. اما این نظام سفت و سخت خدمات مشاوره کنکور اهواز ما حاکم بر سؤالات شما نبوده و هرگاه مشکل یا سؤالی برایتان پیش آمد می‌توانید همان لحظه از مشاور پرسیده و جواب را دریافت کنید.

تقویت و مدیریت ذهن دانش آموزش

برخلاف تصورات ذهنی افراد موفقیت در کنکور تنها بسته به میزان ساعت درس خواندن و تست زدن نیست بلکه موارد دیگری همچون مدیریت استرس، کنترل و تقویت ذهن، انگیزه پایدار و همینطور مهارت‌های جانبی مانند تندخوانی و مدیریت زمان نیز برای موفق شدن در آزمون سراسری حائز اهمیت می‌باشند و متأسفانه این داستان زمانی بدتر می‌شود که حتی ارائه‌دهندگان خدمات مشاوره کنکور اهواز نیز از اهمیت چنین مواردی بی‌خبرند اما ما همچنان بر روی این موارد پافشاری کرده چرا که به واسطه سال‌ها تجربه‌مان تأثیر بی‌نظیر این موارد را در موفقیت دانش‌آموزان دیده‌ایم.

برنامه ریزی اختصاصی برای درس خواندن

برنامه‌ریزی انواع مختلفی دارد اما موضوع کنکور به دلیل تنوع در کار‌هایی که دانش‌آموز باید انجام دهد دشوارتر است. از همین رو در خدمات مشاوره کنکور اهواز مجموعه آموتک فرایند جدید بانام منتورینگ را جایگزین برنامه‌ریزی‌های سنتی کرده. در این فرایند منتور یا همان مشاوره دهنده برنامه‌ریزی کاملاً اختصاصی و شخصی‌سازی شده برای دانش‌آموز و بر اساس شرایط دانش‌آموز ارائه می‌دهد و تحت این فرآیند امکان ندارد که دو فرد مراجعه‌کننده به یک منتور یک برنامه مشابه بگیرد و ابداً در این فرایند هیچ توصیه و برنامه کلی و عمومی وجود نخواهد داشت.

آزمون‌های آزمایشی

آزمون‌های آزمایشی از رایج‌ترین خدمات تمام مجموعه‌های ارائه دهنده مشاوره کنکور می‌باشند و در تأثیرگذاری آن نیز اصلاً شکی نیست. بسیار خوب است که دانش‌آموز بتواند پس از طی کردن مراحل مختلف و تلاش و فعالیت‌های مداوم خود را محک بزند تا هم به نقاط ضعف خود پی ببرد و هم بتواند قدری با فضای واقعی آزمون آشنا شود اما در خدمات مشاوره کنکور اهواز مجموعه آموتک این فرآیند بسیار رایج نیز با روال عادی ارائه نشده و ما برای این موضوع نیز برنامه‌های خاص داریم.
در واقع دانش‌آموزان علاوه بر شرکت در آزمون‌های خود مجموعه می‌بایست که در یکی از آزمون‌های قلمچی، گزینه دو و یا گاج شرکت کنند و در تک تک این مراحل منتور همراهشان خواهد بود که در انتها لیست نتایج و آمار مطالعه برای ایجاد ذهنیت رقابتی و رقابت سالم در اختیار دانش‌آموزان قرار گرفته و جایگاه هر دانش‌آموز در لیست مشخص خواهد شد.

کارگاه آموزشی برای والدین

نقش والدین در موفقیت دانش‌آموز در کنکور اگر بیشتر از دانش‌آموز و مشاور نباشد کمتر از آن هم نیست. بنا به همین موضوع وبینار‌های روانشناسی آنلاین و آموزش‌هایی در داخل کانال والدین VIP تدارک دیده شده که می‌تواند در این زمینه کمک‌کننده باشد.

جمع بندی

دکتر محمد معین الدین ارائه دهنده خدمات مشاوره کنکور اهواز و سایر استان‌ها معتقدند که جهان را به هر شکلی که شده باید به جای بهتری تبدیل کرد و ارائه مشاوره تحصیلی توسط ‌ایشان برای این است که بتوانند به افراد در رسیدن به اهدافشان کمک کند اما قصد دکتر معین الدین تنها یاد دادن تست زنی و مشاوره برای درس خواندن بهتر به دانش‌آموزان نیست بلکه ‌ایشان علاقمندند تا دانششان را در میان افراد منتشر کرده و علاوه بر کمک به افراد برای موفقیت در آزمون سراسری کنکور بتوانند قدم مثبتی در نشر دانش در میان مردمان بردارند. در انتها لازم به ذکر است که تمام خدمات مشاوره کنکور مجموعه آموتک دارای گارانتی بازگشت وجه می‌باشد و شما عزیزان می‌توانید با اطمینان کامل از حرفه‌ای بودن ما از خدمات‌مان استفاده کنید و خیالتان راحت باشد که نتیجه مطلوب حاصل می‌شود.