یکی از مهم ترین مراحل زندگی هر شخصی، مرحله عبور از کنکور و وارد شدن به دنیای پس از اتمام دوره مدرسه است. چه اتفاقی رخ می دهد که برخی از داوطلبان به هدف خود رسیده و رویاهای خود را جامه عمل می پوشانند و برخی دیگر به طور کلی ناامید شده و عبور از سد کنکور را بیخیال می گردند؟

بله، حدس شما صحیح است! انگیزه و امید در کنار یک برنامه ریزی دقیق شخصی با همراهی اعضای خانواده و والدین می تواند برای شما تحقق رویاهایتان را به همراه داشته باشد. عکس این موضوع نیز صادق است! یک مشاوره نادرست و استفاده از یک برنامه که کیفیت لازم را نداشته و تنها یک روش ثابت در آن به داوطلب دیکته می گردد، می تواند وی را از مسیر خارج نموده و تنها به یاس و ناامیدی او منجر شود.

نگران نباشید! ما اینجا هستیم تا بهترین مشاوره کنکور اردبیل به شما معرفی نماییم. دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور هنر، مشاور کنکور انسانی، مشاور کنکور تجربی، مشاور کنکور ریاضی و… از زمان ثبت نام شما تا روز برگزاری آزمون کنکور در کنار شما است؟

توی مجموعه آموتک هر روز چک میشی و برنامه هات به طور دقیق مطابق با روحیاتت بهت داده می شه.

مشاوره ای را انتخاب نمایید که به شما ماهیگیری یاد دهد!

در روش های قدیمی و کلاسیک عمدتا از یک برنامه ثابت که برای تمامی داوطلبان یکسان بوده استفاده می شود. بدیهی است که هر فرد قابلیت های گوناگونی داشته و یک برنامه ثابت نمی تواند تمامی داوطلبان را به موفقیت برساند. بهترین مشاوره کنکور آن است که چراغ راه را به دست شما داده تا راه خود را پیدا نمایید.

تنها از طریق نمایاندن راه، شما به مقصد نخواهید رسید! حضور یک مشاوره خود متخصص بوده و در برترین دانشگاه های کشور با بهترین رتبه پذیرفته شده و تحصیلات آکادمیک خود را با نمره های برتر پشت سر گذرانده برای موفقیت شما در کنکور الزامی است.

با شرکت در جلسات مشاوره دکتر معین الدین هر هفته در جلسات انگیزشی شرکت کرده و با انگیزه های پایدار تا زمان برگزاری کنکور برنامه ریزی های خود را به پیش می برید. در ادامه روش کار دکتر معین الدین را برای شما شرح می دهیم.

روش ارائه مشاوره توسط بهترین مشاوره کنکور اردبیل، دکتر معین الدین

معدل شما در دوران تحصیل و یا نمرات کسب شده توسط شما در دروس مختلف نقش زیادی در موفقیت شما ندارد. داوطلبان بسیاری وجود دارد که با وجود معدل پایین توانسته اند رتبه های برتر کنکور را به انحصار خود درآورده و بالعکس.

دکتر معین الدین به شما کمک می نماید تا استعداد درونی خود را شناخته و از آن جهت پیشرفت خود بهره گیرید. روش مورد استفاده توسط دکتر معین الدین برترین و به روزترین روش ارائه مشاوره در جهان است که بازدهی آن به صورت کامل به اثبات رسیده است.

در دوره مشاوره ای أموتک شما به طور روزانه چک شده و لازم است تا کزارشکارهای روزانه خود را به منتور یا مربی شخصی خود ارائه دهید. بر اساس این گزارشکارها و نتایجی که از آزمون های آنلاین کسب می نمایید، پیشرفت شما مورد بررسی قرار گرفته و نقاط قوت شما تقویت شده و نقاط ضعف شما بهبود پیدا میکند.

کوچینگ

جلسات کوچینگ توسط دکتر معین الدین به صورت هفتگی برگزار شده و جهت رساندن داوطلبان به سطح انگیزش مانا و پایدار، طی جلسات پرسش و پاسخ با آنان تعاملات لازم برقرار می گردد.

در جلسات کوچینگ روحیات داوطلبان مورد ارزیابی قرار گرفته و با توجه به نتایجی که از تست روانشناختی MBTI داوطلب کسب می شود، برای هر داوطلب یک برنامه ریزی شخصی انجام شده و مطابق با آن برنامه داوطلب می تواند فعالیت خود را پیش برد.

منتورینگ

پس از انحام مراحل فوق و مشخص شدن نتیجه تست روانشناختی، برای هر داوطلب یک منتور یا مربی شخصی در نظر گرفته می شود که به طور روزانه با وی در ارتباط بوده و گزارشکارهای داوطلب را دریافت می نماید. به علاوه منتور پاسخگوی سوالات داوطلبان بوده و عملکرد وی توسط منتور سنجیده می گردد.

5 ویژگی مشاوره کنکور

برنامه ریزی فردی

همان گونه که در بندهای پیشین ذکر نمودیم، برنامه ریزی های دقیق برای هر داوطلب بر اساس روحیات وی بوده و از برنامه ریزی هایی که تنها استرس و حجم کار بالا برای داوطلب به همراه داشته باشد، خبری نیست!

آزمون های آنلاین

در برنامه ریزی های دقیق که برای هر داوطلب در نظر گرفته شده است پس از پایان هر فصل درسی مطابق با در برنامه درسی داوطلب، یک آزمون آنلاین در سایت برگزار می شود. این آزمون آنلاین هیچ تداخلی با سایر آزمون های موسسات دیگر نداشته و می توان همزمان در موسسات دیگر از جمله قلمچی گزینه جوان و… ثبت نام نمود.

کارگاه های ویژه والدین

والدین به عنوان اطرافیان داوطلب و کسانی که بیشترین تعامل را با وی دارند نقش بسزایی در موفقیت دانش آموزان در کنکور را ایفا می نمایند. دکتر معین الدین با برگزاری جلسات هفتگی برای والدین نحوه همراه شدن آنان با داوطلبان را به آنها آموزش داده و آن ها را با داوطلب در ادامه پیمودن مسیر هم گام خواهند نمود.

هزینه شرکت در جلسات مشاوره دکتر معین الدین

برای شرکت در جلسات مشاوره دکتر معینی می توانید پیش از ثبت نام یک جلسه رایگان از دکتر معین الدین هدیه گرفته و با برقراری تماس با ایشان سوالات لازم را پرسیده و پاسخ آن را دریافت نمایید. سپس بر اساس رشته تحصیلی، زمان باقیمانده تا کنکور،دانشگاه هدف و…. هزینه دوره برای شما تعیین می گردد.

ذکر این نکته الزامی است که دکتر معین الدین ضمانتی در نظر گرفته تا در صورت نارضایتی شما داوطلبان گرامی امکان انصراف از دوره وجود داشته باشد. ضمانت ایشان به صورت بازگشت بچه کامل در صورت نارضایتی از دوره و اعلام آن تا دو هفته پس از ثبت نام است.

سخن آخر

با توجه به آنکه یک مشاوره نقش بسزایی در موفقیت شما در کنکور ایفا می نماید لازم است تا از یک مشاوره متخصص و حرفه ای کمک گرفته و تجربیات و علم وی را در اختیار داشته باشید. دکتر معین الدین با سابقه ای درخشان برای ارائه مشاوره کنکور در کنار شما بوده و تا زمان تحقق اهداف شما، در کنارتان خواهد بود!