مشاوره کنکور بندرعباس

یکی از دغدغه ‌های اصلی داوطلبان کنکور یافتن بهترین مشاوره کنکور است که به آن ها راه موفقیت را نشان دهد. داوطلبان ممکن است برای اولین بار باشد که در آزمون کنکور شرکت می کنند. به همین علت تجربه و علم آن ها در این زمینه زیاد نبوده و لازم است که یک شخص متخصص و مسلط به امور و نکات کنکور در پیمودن این راه به آن ها کمک نماید. به همین علت مشاوره کنکور در کنار شماست تا شما را در این مسیر راهنمایی کرده و با نشان دادن راه درست به موفقیت شما در کنکور کمک نماید.

تفکرات نادرست را کنار بگذارید!

این تصور در بین برخی از داوطلبان کنکور وجود دارد که اگر معدل و یا نمرات آن ها در دروس مختلف بالا نباشد، شانس زیادی برای موفقیت در کنکور ندارند. این تصور کاملاً غلط بوده و بسیارند افرادی که با وجود معدل های پایین و متوسط موفق به کسب رتبه های برتر در آزمون کنکور شده و در برترین دانشگاه های کشور مشغول به تحصیل هستند.

در مقابل افراد دیگری نیز وجود دارند که با وجود معدل بالا عملکرد بسیار ضعیفی در آزمون کنکور را از خود نشان داده‌ اند. علت این تفاوت در عملکرد چیست؟ می توان این گونه پاسخ داد که موفقیت در آزمون کنکور نیازمند به کارگیری راهکار هایی است که به وسیله آن ها بتوان آزمون کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشت.

راهنما یا معلم؟

مشاوره های کنکور افرادی هستند که برای ارائه مشاوره و نمایاندن راه درست در کنار دانش آموزان می باشند. حال تصور کنید که مشاور روش درستی را برای مشاور انتخاب نموده و یا ویژگی های فردی هر داوطلب را در نظر نگیرد. در این حالت یک برنامه جامع برای داوطلبان در نظر گرفته می شود که برای همه یکسان بوده و به تفاوت های فردی آنها توجهی نمی شود.

آیا این برنامه دارای عملکرد و بازدهی مناسبی می باشد؟ قطعاً پاسخ منفی است. هر شخصی بنا به ویژگی هایی که دارد نیازمند یک برنامه شخصی است که به وسیله آن راه موفقیت را بپیماید.

بهترین مشاوره کنکور بندرعباس

یکی از مهمترین ویژگی‌های که هر مشاوره کنکور باید داشته باشد این است که ویژگی های فردی هر شخص را در نظر گرفته و بر اساس خلقیات و ویژگی های هر شخصی برنامه مناسب با او را ارائه دهد. دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور بندرعباس از جدیدترین متدهای روز دنیا برای مشاوره به دانش‌آموزان بهره گرفته و با سابقه درخشان خود در انواع رشته های مختلف به ارائه مشاوره می پردازد.

دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور هنر، مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور ریاضی و… می باشد که برای نخستین بار با متدهای روز دنیا در ایران اقدام به ارائه مشاوره کنکور به داوطلبان نموده و با تخصص و تجربه خود توانسته است که موفقیت داوطلبان بسیاری را در کنکور رقم زند.

جدیدترین روش ارائه مشاوره

یکی از جدیدترین و به روز ترین روشهای ارائه مشاوره در جهان که دارای بازدهی بسیار بالایی است روش ارائه مشاوره به صورت کوچینگ می باشد. در این روش از مشاوره به ویژگی ‌های شخصی و فردی دانش آموز توجه شده و بر اساس این ویژگی ‌ها برای داوطلب برنامه‌ ریزی در نظر گرفته می‌شود.

این روش دارای بازدهی بسیار زیادی بوده و موفقیت بسیاری از افراد توسط این روش به اثبات رسیده است. زیرا این روش بر قابلیت های شخصی دانش ‌آموزان تکیه کرده و با تقویت آن موفقیت داوطلبان کنکور را تضمین می نماید.

 روش ارائه مشاوره دکتر معین الدین

دکتر معین الدین برای ارائه مشاوره کنکور به داوطلبان از روش کوچینگ استفاده کرده و با این روش برای هر شخصی یک برنامه ریزی فردی را ارائه می‌ دهد که بر اساس آن هر شخصی می تواند به موفقیت در کنکور رسیده و اهداف وی تحقق یابند. خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین به شرح زیر هستند:

5 ویژگی مشاوره کنکور

کوچینگ تحصیلی

همانگونه که در بند های پیشین ذکر نمودیم کوچینگ تحصیلی و ویژگی های فردی هر شخصی تاکید داشته و به روش مشاوره گرفتن و مشورت دادن از طریق توجه به ویژگی های فردی و روحیات داوطلب است. جلسات کوچینگ به منظور رساندن داوطلب به سطح انگیزش پایدار برگزار شده و در این جلسات به سوالات داوطلبان پاسخ داده می شود.

به عبارتی دقیق تر جلسات کوچینگ به صورت هفتگی بوده که در آن به پرسش و پاسخ پرداخته می شود و امید و انگیزه داوطلبان به سطح پایدار می رسد. در جلسات کوچینگ انواع مختلف تکنیک های کنکور به شما آموزش داده می شود. از جمله می توان به تکنیک تست زنی، مدیریت زمان، کنترل استرس و… اشاره نمود.

منتورینگ

هنگامی که در جلسات مشاوره دکتر معین الدین ثبت نام می نماید از شما یک آزمون روانشناختی گرفته شده و بر اساس نتایج آزمون برای شما یک مربی در نظر گرفته می شود. مربی که به نوعی منظور نیز نامیده می شود شخصی است که به طور دائم با شما در ارتباط بوده و گزارش کارهای روزانه شما را دریافت می نماید. به علاوه مسئول برنامه ریزی شما بوده عملکردهای شما را در آزمون های برگزار شده می‌سنجد. برگزاری کارگاه های ویژه والدین یکی دیگر از وظایف منتور است.

برنامه ریزی فردی

در روش های مشاوره ای رایج به ویژگی های فردی داوطلب توجهی نشده و شخصی یک برنامه کلی را دریافت می نماید که قابلیت های داوطلب در آن در نظر گرفته نشده است. اما در جلسات مشاوره کنکور دکتر معین الدین هر شخصی بر اساس قابلیت های خود و ویژگی ‌های فردی که دارد برنامه ریزی خاص خود را دریافت می نماید.

آزمون آنلاین

پس از اتمام هر فصل از شما یک آزمون آنلاین گرفته می شود. این آزمون جهت سنجیدن عملکرد شما و یافتن نقاط ضعف و بهبود آن ها و نیز تقویت نقاط قوت شما است. آزمون های آنلاین هیچ تداخلی با آزمون های سایر موسسات کنکوری نداشته و شما می توانید همزمان با دوره مشاوره دکتر معین الدین در آزمون‌ های دیگر موسسات نیز شرکت نمایید.

سخن پایانی

در این مقاله بهترین مشاوره کنکور بندر عباس را به شما معرفی نموده و خدمات مشاوره ای ایشان را توضیح دادیم. دکتر معین الدین با بهره گیری از یک تیم متخصص، در انواع رشته های تحصیلی مختلف به ارائه مشاوره پرداخته و به شما ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت تا دو هفته پس از ثبت نام را می دهد.