همه ما از ۷ سالگی و حتی پیش تر از آن شروع به علم آموزی نموده و به طور رسمی از سن ۷ سالگی به مدرسه می رویم. هدف همه از مدرسه رفتن یکی نبوده و هر شخصی اهداف خاصی برای خود تعیین می نماید. برخی از دانش آموزان با اتمام دوره مدرسه، به دنبال کسب و کار رفته و آینده خود را در سمت و سویی که می خواهند، میابند!

اما دسته دیگری از افراد وجود دارند که رویای کودکی آن ها این است که مراحل مدرسه را با موفقیت پشت سر گذاشته و به بهترین دانشگاه ها وارد شوند و در رشته مورد علاقه خود به تحصیل بپردازند.

برای ورود به دانشگاه لازم است تا از سد کنکور عبور کرده و با موفقیت در آن، به رویاهای خود تحقق بخشید. اما عبور از سد کنکور به راحتی نبوده و برای عبور از آن به یک راهنمای خبره و کاربلد نیاز دارید تا شما را راهنمایی نماید.

اهمیت حضور مشاوره کنکور

اهمیتی ندارد که نمرات کسب شده شما در دوران مدرسه در دروس مختلف چقدر بوده و یا در زمره دانش آموزان متوسط یا قوی قرار دارید. همانگونه که می دانید قبولی در آزمون کنکور با قبولی در دروس مدرسه متفاوت بوده و برای قبولی در کنکور لازم است مجموعه ای از تکنیک ها اعم از تست زنی، مدیریت زمان، کنترل استرس و… را بدانید.

حضور یک مشاور خوب در کنار شما می تواند موجب تحقق رویاهایتان شده و شما را در مسیر دستیابی به موفقیت راهنمایی نماید. دکتر معین الدین بهترین مشاور کنکور بجنورد با ارائه مشاوره کنکور به صورت کاملاً تخصصی و با بهره گیری از جدیدترین و کارآمدترین متدهای روز دنیا در کنار شماست.

نقش روش مشاوره در موفقیت داوطلبان

امروزه از روش های مختلفی برای مشاوره استفاده می شود که بازدهی هر کدام از آن ها متفاوت است. در ایران نوع مشاوره ای که به صورت گسترده انجام می شود بدین شکل است که یک برنامه ثابت به داوطلبان دیکته شده و همه آنان موظف هستند به برنامه ثابت عمل نمایند.

این روش از ارائه مشاوره متاسفانه دارای کارآیی بالایی نیست! علت آن نیز واضح است. هر شخصی دارای ویژگی های فردی است که وی را از سایر افراد جدا می کند. در روش مشاوره کلاسیک به این ویژگی ها توجه نشده و برای همه افراد یک روش در نظر گرفته شده است.

یکی از جدیدترین روش های مشاوره که در کشورهای پیشرفته جهان مورد استفاده قرار می گیرد، روش کوچینگ تحصیلی می باشد. کوچینگ به معنای مشاوره دادن به هر شخص بر اساس ویژگی های شخصیتی و فردی وی است. در این روش برنامه ریزی های ارائه شده بر اساس خلقیات دانش آموز است.

روش کار بهترین مشاوره کنکور بجنورد

اگر به دنبال بهترین مشاوره کنکور هنر، مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور ریاضی، مشاوره کنکور زبان و… هستید، به شما پیشنهاد می کنیم که از خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین غافل نشوید. دکتر معین الدین از جدیدترین متدهای روز دنیا که دارای بالاترین بازدهی هستند استفاده نموده و تا زمان موفقیت در کنکور، در کنار شماست.

خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین به شرح زیر هستند:

کوچینگ تحصیلی و برگزاری جلسات کوچینگ

هنگامی که در دره مشاوره ای آموتک شرکت می نمایید، بلافاصله از شما یک آزمون روانشناختی گرفته می شود که بر اساس آن ویژگی های فردی شما شناخته شده و برنامه مشاوره ای فردی شما مشخص می گردد.

کوچینگ تحصیلی به منظور رساندن شما به یک سطح ثابتی از انگیزه و امید در نظر گرفته شده و جلسات کوچینگ نیز به صورت هفتگی به همین منظور برگزار می گردند. در این جلسات به شما خدمات مشاوره ای ارائه می گردد که می توانید با به کار گیری آن ها، به یک سطح انگیزه پایدار رسیده و انگیزه خود را تا زمان برگزاری آزمون و حتی پس از آن حفظ نمایید.

به علاوه جلسات کوچینگ هفتگی بوده و یک بخشی از جلسه به پرسش و پاسخ اختصاص داده می شود که می توانید سوالات خود را وطرح نموده و پاسخ صحیح آن را دریافت نمایید.

5 ویژگی مشاوره کنکور

منتورینگ

منتور به شخصی متخصص، حرفه ای و کاربلد گفته می شود که تمامی مراحل موفقیت در کنکور و دانشگاه را کذرانده و با علم و تجربه فراوانی که دارد، به عنوان یک مربی در کنار شما است. منتور برای هر فردی شخصی بوده و پس از آن که آزمون روانشناختی شما برگزار شد، برای شما یک منتور در نظر گرفته می شود.

حال ممکن است بپرسید که وظیفه منتور چیست؟ منتور مربی شخصی شما است که گزارشکارهای روزانه شما را دریافت نموده و برنامه های شخصی شما را دنبال می نماید. به علاوه می توانید هر زمانی که سوال داشتید، از منتور پرسیده و لازم نیست تا زمان برگزاری جلسه کوچینگ منتظر بمانید.

منتور با والدین ظما در ارتباط بوده و تمامی شرایط شما را کنترل می نماید. به علاوه برنامه های شما توسط منتور هدایت شده و عملکرد شما توسط منتور سنجیده می شود.

آزمون آنلاین

پس از آن که هر فصل از دروس را پشت سر بگذارید، طبق برنامه ریزی برای شما یک آزمون پایان فصل در سایت بارگزاری شده که می توانید به آن پاسخ دهید. بر اساس نتایج آزمون ها نقاط قوت و ضعف شما شناخته شده و نقاط قوت شما تقویت و نقاط ضعف شما بهبود داده می شود.

کارگاه های ویژه والدین

والدین دارای نقش بسیاری در موفقیت شما در کنکور بوده و به عنوان افرادی که تاثیر بسیاری در محیا نمودن شرایط مناسب تحصیل شما دارند، لازم است تا به فراهم نمودن شرایط ویژه برای شما اقدام نمایند. اقدامات لازم و کارگاه های آموزشی برای والدین در برنامه های خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین قرار دارد که هر چه بیشتر والدینتان را با شما همراه و همگام می نماید.

جمع بندی

نقش کنکور در رسیده به اهداف و آرزوها بر همگان آشکار است. حضور یک مشاور کنکور خوب که بتواند به عنوان راهنما عمل نموده و از دیکته کردن روش های نادرست به شما خودداری نماید، بسیار تاثیر گذار است. دکتر معین الدین با بهره گیری از برترین روش های خدمات مشاوره ای روز دنیا در کنار شماست. به علاوه به شما ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از خدمات مشاوره تا دو هفته پس از ثبت نام داده می شود و می توانید با برداشتن تلفن و تماس با موسسه آموتک، یک جلسه مشاوره رایگان با دکتر معین الدین را دریافت نمایید.