مشاوره کنکور بوشهر

اغلب داوطلبان کنکور با دغدغه انتخاب بهترین مشاوره رو به رو بوده و با تعداد زیادی سوال و ابهام که در ذهن دارند، به دنبال بهترین مشاوره کنکور می باشند. برای انتخاب بهترین مشاوره کنکور بوشهر و سایر شهرستان ها، مجموعه نکاتی وجود دارد که باید به آن ها مسلط بوده و با بهره گیری از این نکات اقدام به ثبت نام در دوره مشاوره نمایید. در این مقاله این نکات را برای شما عنوان نموده و شما را با بهترین مشاوره کنکور بوشهر آشنا می نماییم.

پاسخ به بزرگ ترین و مهم ترین سوال داوطلبان کنکور!

یکی از تصوراتی که در بین اغلب داوطلبان کنکور وجود دارد این است که نمرات و معدل آن ها نشان دهنده عملکرد آنان در آزمون کنکور خواهد بود! حال آن که بارها تجربه ثابت نموده است که این تصور کاملا اشتباه است!

بله، درست خواندید! نمرات شما تاثیر آن چنانی در آزمون کنکور نخواهند داشت. این عملکرد شما در کنکور است که سرنوشت شما را تعیین می نماید. همه ما از سن هفت سالگی به مدرسه رفته و به تحصیل مشغول شده ایم. در سالیان بین کلاس اول تا دوره پیش از کنکور دروس مختلف را با نمرات مختلف و معدل های گوناگون پشت سر گذاشته ایم.

بسیاری از این دروس ممکن است هیچگاه در زندگی به درد ما نخورد! پس جای هیچ نگرانی نیست. به علاوه موفقیت در کنکور به دانستن مجموعه ای از تکنیک ها و بکار گیری آن ها مربوط می باشد. بنابراین معدل شما تضمین کننده موفقیت شما در کنکور نیست!

چگونه بهترین مشاوره کنکور را بشناسیم؟

در دنیای امروز که افراد بسیاری مدعی مشاور کنکور بودن را دارند، انتخاب بهترین مشاوره کنکور اندکی دشوار به نظر می رسد. برای آن که در دام متقلبان و مدعیان مشاوره کنکور که بدون هیچ تخصصی مشغول ارائه مشاوره هستند نیفتید، لازم است تا روش ارائه مشاوره را بررسی نمایید‌.

در روش های مشاوره ای رایج، یک برنامه ثابت برای تمامی داوطلبان در نظر گرفته شده و این برنامه انعطاف پذیر نمی باشد. این روش دارای بازدهی یکسانی برای تمام افراد نبوده و ظرفیت های افراد در این روش ها نادیده گرفته می شود.

بنابراین بهترین مشاوره کنکور آن است که ویژگی های فردی هر داوطلب را مد نظر قرار داده و برای هر شخص یک برنامه ریزی منعطف که با روحیات داوطلب سازگاری داشته باشد را پایه ریزی نماید‌.

بهترین و کارآمدترین روش ارائه مشاوره در ایران و جهان

اغلب روش های مشاوره ای که در ایران مورد استفاده قرار می گیرند، روش کلاسیک است که در آن برای تمام افراد یک برنامه ریزی انجام شده و این برنامه به اشخاص مختلف با روحیات متفاوت داده می شود.

اما امروزه کشورهای پیشرفته جهان از روش های مشاوره ای جدید که در آن هر شخص بنا به روحیات خود برنامه ریزی دریافت می نماید استفاده می کنند. این روش کارآمدترین روش بوده و دارای بازدهی بسیار زیادی می باشد. دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور بوشهر از این روش برای ارائه مشاوره استفاده می نمایند. خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین به شرح زیر می باشند:

5 ویژگی مشاوره کنکور

جلسات کوچینگ

کوچینگ به جدیدترین روش مشورت گرفتن در جهان گفته می شود که در آن مشاور بر اساس ویژگی های فردی فرد مشورت گیرنده، به وی مشاوره ارائه می نماید. کوچینگ تحصیلی نوین ترین روش ارائه مشاوره و در عین حال کارآمدترین آن ها است.

جلسات کوچینگ به صورت هفتگی توسط دکتر معین الدین  برگزار شده و در آن به شما انواع مختلف تکنیک های کنکور آموزش داده می شود. برای مثال می توان به تکنیک ها تست زنی، تکنیک مدیریت زمان و… اشاره نمود. به علاوه این جلسات شما را به سطح امید و انگیزه ای پایدار می رساند که تا زمان برگزاری آزمون کنکور جهت رسیدن به اهداف خود تلاش می نمایید.

منتورینگ

منتور به مربی شخصی شما گفته می شود که یک شخص متخصص و حرفه ای بوده که موفق به کسب رتبه برتر در کنکور شده و از بهترین دانشگاه های کشور با بهترین معدل فارغ‌التحصیل شده است. بنابراین دارای تجربه بسیاری بوده و می تواند چراغ راه شما باشد.

مدیریت جلسات مشاوره ای شما با منتور بوده و عملکرد شما توسط منتور سنجیده می شود. به علاوه در تمام طول شبانه روز می توانید سوالات خود را از منتور پرسیده و پاسخ ان را دریافت نمایید.

برنامه ریزی فردی

در ابتدای ورود به دوره مشاوره ای دکتر معین الدین، از شما یک آزمون روانشناختی گرفته می شود که بر اساس نتایج این آزمون، برای شما یک برنامه ریزی شخصی تنظیم می گردد. این برنامه ریزی خاص شما بوده و کاملا مطابق با روحیات و ویژگی های فردی شما است.

آزمون های آنلاین

آزمون های آنلاین یکی روش هایی است که توسط آن نقاط قوت و نقاط ضعف شما شناسایی شده و عملکرد شما بر اساس نتایج آن سنجیده می شود. پس از اتمام هر فصل از دروس مختلف، برای شما آزمون پایان فصل در نظر گرفته شده است که می توانید با مراجعه به سایت به سوالات مورد نظر پاسخ دهید.

سوالات مورد آزمون استاندارد با آزمون های کنکور بوده و هیچ تداخلی با آزمون سایر موسسات آموزشی ندارد.

کارگاه های ویژه والدین

کارگاه های ویژه والدین توسط منتور به طور منظم برگزار شده و والدین در این کارگاه جهت همراه شدن هر چه بیشتر با شما آموزش می بینند.

ضمانت بازگشت وجه

دکتر معین الدین به شما ضمانت بازگشت وجه به صورت کامل در صورت انصراف از دوره تا مدت دو هفته را می دهد. تیم آموتک یک تیم متخصص و حرفه ای بوده که از برترین افراد جخت ارائه مشاوره بهره می گیرد. با این حال چنان چه از خدمات آموتک راضی نبودید، ظرف مدت دو هفته فرصت انصراف با بازگشت وجه به صورت کامل را دارید.

سخن پایانی

دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور هنر، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور ریاضی و… بوده و از جدیدترین متدهای روز دنیا جهت ارائه مشاوره هایی با بازدهی بالا به دانش آموزان استفاده می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همین الان تلفن را برداشته و با آموتک تماس برقرار نموده و یک جلسه مشاوره رایگان از دکتر معین الدین هدیه بگیرید!