یکی از آزمون های سرنوشت‌ ساز زندگی هر کدام از دانش آموزان که می تواند به تحقق یک رویا منجر شود، آزمون کنکور است. همگی با اهمیت این آزمون سرنوشت ساز آشنا بوده و می دانی که این آزمون چه نقش مهمی را در زندگی داوطلبان ایفا می نماید. این آزمون می تواند رسیدن به آرزوهایتان را برای شما به ارمغان آورد و یا آن که برای همیشه مایوس شده و دست از رویاهای خویش بردارید.

بدون شک مسیری که برای دستیابی به هدف خود انتخاب می کنید، در موفقیت شما نقش بسزایی دارد. ممکن است با خود فکر کنید که تنها یک برنامه ریزی دقیق می تواند شما را در دستیابی به اهدافتان یاری نماید. اما لازم است بدانید که تنها برنامه ریزی کافی نبوده و باید یک شخص متخصص در کنار شما باشد تا در این مسیر پر پیچ و خم شما راهنمایی نماید.

امروز در کنار شما هستیم تا بهترین مشاور کنکور اراک را به شما معرفی نماییم. دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور در سراسر ایران بوده که با متدهای روز جهانی به شما مشاوره تحصیلی ارائه می نمایند. با شرکت در طرح های مشاوره دکتر معین الدین، هر داوطلب به طور روزانه چک شده و هر شب باید گزارش کارهای روزانه داوطلب برای منتور ارسال گردد.

در ادامه روش ارائه مشاوره دکتر معین الدین را برای شما داوطلبان شرح می دهیم تا با روش طرح های مشاوره ای آموتک آشنا شوید.

کوچینگ تحصیلی

جلسات کوچینگ توسط دکتر معین الدین به منظور رساندن دانش آموزان به انگیزش پایدار برگزار می شود. بیشتر سخنان انگیزشی که شما در سخنرانی های انگیزشی با آنها روبرو می‌شوید عمر کوتاهی داشته و به چند ساعت یا چند روز بیشتر نمی انجامد. به علاوه در بیشتر مشاوره های رایج تنها به یک برنامه ریزی دقیق برای تمامی داوطلبان اکتفا شده و از ارائه مشاوره های مطابق با روحیات دانش آموزان فروگذار می شود.

اما در جلسات کوچینگ ویژگی های فردی هر داوطلب شناسایی شده و بر اساس این ویژگی ها روی ذهنیت و انگیزش او کار می شود. سپس بر اساس ویژگی های روحی داوطلب و متناسب با روحیات وی، مباحث مشاوره ای متناسب انتخاب شده و برای داوطلب در نظر گرفته می‌شود. برای مثال می توان به تکنیک های تست زنی، آموزشی، تکنیک مدیریت زمان در جلسه کنکور، کنترل استرس و… اشاره نمود.

منتورینگ

پس از آن که در جلسات مشاوره آموتک ثبت نام نمایید، یک آزمون روانشناختی MBTI از شما گرفته می شود. سپس برای شما یک منتور شخصی در نظر گرفته شده که این منتور تا پایان دوره و تا زمان برگزاری آزمون کنکور در کنار شما بوده و کارهای شما را رصد می نماید. از این نکته غافل نشوید که برنامه ریزی های تحصیلی شما بر اساس شخصیت و روحیات شما بوده و هر شخصی برنامه خاص خود را دریافت می نماید.

منتور به شخصی گفته می شود که خود دارای عملکردی مناسب و مثبت در آزمون کنکور بوده و با کسب رتبه های برتر موفق شده پذیرش در بهترین دانشگاه‌ های کشور را از آن خود کند.

منتور در تمامی طول دوره در کنار شما بوده و به تمامی سوالات شما پاسخ خواهد داد. جلسات کوچینگ هر هفته برگزار شده و در آن به سوالات داوطلبان پاسخ داده خواهد شد. اما تنها یک جلسه در هفته برای پاسخگویی به سوالات داوطلبان کافی نبوده و لازم است که ارتباط موثر بین داوطلب و مشاور در تمامی ساعات شبانه روز برقرار شود. بنابراین در تمامی طول شبانه ‌روز چنانچه سوالی داشته باشید، می توانید به منتور مراجعه کرده و از طریق واتساپ سوال خویش را از وی بپرسید.

برنامه ریزی فردی

در روشهای مشاوره عمومی و رایج، یک برنامه ثابت و همگانی برای داوطلبان در نظر گرفته شده و تمامی داوطلبان از یک برنامه برای پیشبرد اهداف و برنامه ریزی خود استفاده می نمایند. یکی از ویژگی های خاص مشاوره دکتر معین الدین این است که هر شخص بنا به روایاتی که دارد و بر اساس نتایج تست MBTI برنامه شخصی خاص خود را دریافت می نماید.

 برنامه ریزی فردی به شما این امکان را می دهد تا مطابق با روحیات خود درس خواندن را به پیش برده و از استفاده از روشهایی که در آن یک روش ثابت به شما دیده می شود در امان بمانید.

آزمون های آنلاین

برحسب برنامه ریزی های درسی که برای شما انجام می شود آزمون های آنلاین در سایت مطابق با برنامه درسی شما به صورت هفتگی بارگذاری شده که می‌توانید پس از مراجعه به سایت در زمان مقرر به سوالات موجود پاسخ دهید. این نکته را فراموش ننمایید که آزمون های آنلاین آموتک هیچ داخلی با سایر موسسات کنکوری نداشته و می توانید در کنار مشاوره دکتر معین الدین، در آزمون های قلم چی و… شرکت نمایید.

5 ویژگی مشاوره کنکور

کارگاه های ویژه والدین

والدین به عنوان همراهان همیشگی داوطلبان نقش موثری در موفقیت آنان در کنکور دارند. کارگاه های ویژه والدین توسط موسسه آموتک برگزار شده و در آن به والدین نحوه همراه شدن با دانش آموز و کمک به وی در پیمودن مسیر آموزش داده می شود.

هزینه شرکت در جلسات مشاوره ای آموتک

هزینه شرکت در جلسات مشاوره آموزش میزان ثابتی نبوده و به عوامل مختلفی اعم از رشته تحصیلی شما، رشته‌ای که قصد پذیرش در آن در دانشگاه های مختلف را دارید، زمان شرکت شما در جلسات مشاوره ای و … بستگی دارد.

آموتک با بهره گیری از تیمی حرفه ای و متخصص به شما ضمانت بازگشت وجه پس از دو هفته در صورت عدم رضایت شما از خدمات مشاوره ای آموتک را می دهد.

جمع بندی

در این مقاله بهترین مشاوره کنکور اراک که در انواع رشته های مختلف خدمات مشاوره ای ارائه می نمایند را به شما معرفی نمودیم. دکتر معین الدین به عنوان مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور ریاضی، مشاوره کنکور زبان و… در کنار شما بوده و شما می توانید با اطمینان خاطر بهترین مشاوره کنکور هنر، بهترین مشاوره کنکور انسانی، بهترین مشاوره کنکور تجربی و… را در کنار داشته باشید. کافی است همین الان تلفن را برداشته و با موسسه آموتک تماس برقرار نمایید تا از شرایط شرکت در جلسات مشاوره ای دکتر معین الدین آگاه شده و یک جلسه رایگان مشاوره نیز از ایشان هدیه بگیرید.