خیلی هامون با این جملات که موفقیت در کنکور جدا از نمرات کسب شده در مدرسه هستش آشنا هستیم. اما چرا این جملات رو می شنویم؟ معنیش چیه؟

تجربه ثابت کرده که کسب نمرات برتر و یا بالا بودن معدل کارنامه تاثیر مستقیمی توی موفقیت در کنکور نداره! خیلی از داوطلبان هستند که با وجود پایین بودن نمرات و معدل کل، رتبه های برتر رو کسب کردن و خیلی دیگه هم هستن که با وجود شاگرد برتر بودن در تمامی دوران تحصیل، نتونستن رتبه خوبی رو بدست بیارن. به نظرتون علتش چیه؟

شما ممکنه اولین بارتون باشه که کنکور میدین و یا داوطلب شرکت در کنکور باشین، اما افرادی هستند که از سد کنکور با موفقیت عبور کرده و با کسب رتبه های برتر در بهترین دانشگاه ها تحصیل کرده و با نمرات درخشان فارغ التحصیل شدن. این افراد می تونن راهنمای بسیار خوبی برای شما باشن! چون تجربه خیلی مهمه.

این افراد امروزه به عنوان بهترین مشاوره کنکور به ارائه خدمات مشاوره به داوطلبان مشغول هستند تا داوطلبان راه خودشونو پیدا کرده و به رویاهاشون به تحقق برسه! امروز می خوایم بهتون بهترین مشاوره کنکور ایلام رو معرفی کنیم تا شما داوطلبان ساکن استان ایلام از راهنمایی ایشان بهره گرفته و در راستای رسیدن به اهدافتون گام بر دارین.

خصوصیات بهترین مشاوره کنکور

هر مشاوره ای برای شما راهنما نمیشه! خیلی از افراد سودجو تنها به فکر منافع خودشون هستن و بدون هیچ تجربه و یا تخصصی، اقدام به ارائه مشاوره تحصیلی می کنن که نه تنها نتیجه ای در بر نداره، بلکه باعث سرخوردگی و ناامیدی داوطلبان میشه.

بهترین مشاوره کنکور، باسواد ترین، حرفه ای ترین، صبورترین، آگاه ترین، به روز ترین و دلسوزترین آن ها است که با تغییرات کتب درسی هماهنگ بوده و اطلاعات وی‌ کاملا به روز می باشد.

معلم یا راهنما؟!

شما می خواهید مشاوره کنکور، برنامه ریزی و امور مشاوره ای را به شما دیکته نماید یا آن که در کنار شما بوده و مثل یک فانوس، راه آینده شما رو روشن کنه و در مسیر سخت و تاریک کنار شما باشه؟

استفاده از خدمات مشاوره قدیم که همان روش دیکته کردنه، شما رو به جایی نمی رسونه! چون که دائما از یک برنامه تکراری استفاده میکنن. اما استفاده از برنامه ای که منحصر به فرد خودت باشه، می تونه تاثیر زیادی توی آیندت بذاره.

به تنظیمات خودت دست نزن!

توی خیلی از مشاوره های رایج ازتون خواسته میشه که خودتونو با برنامه از پیش تعیین شده وفق بدین و مطابق با اون پیش برین! اما این روش نمی تونه روش درستی باشه، چون بازدهی شما رو کاهش میده و به مرور زمان از سعی کردن برای تطابق خودتون با برنامه موجود خسته میشین!

پس بهترین راهکار چیه؟ چطوری یه مشاوره کنکور خوب پیدا کنیم که برنامه ریزی مناسب رو بهمون بده؟‌ جواب سوالتون اینجاست! با شرکت توی دوره های مشاوره کنکور دکتر معین الدین می تونین یه برنامه دقیق و منظم که مطابق با روحیات خودتونه رو داشته باشین و بیشترین عملکرد خودتونو نشون بدین!

خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین

دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور هنر، مشاور کنکور انسانی، مشاور کنکور تجربی، مشاور کنکور ریاضی، مشاور کنکور زبان و… با یک برنامه خاص که در کشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار میگیره و مطابق با روحیات هر فرده، به شما خدمات مشاوره ای ارائه میده به بهترین ورژن خودت تبدیل بشی! خدمات این دوره به شرح زیر هستش:

جلسات کوچینگ

کوچینگ به جدیدترین روش مشورت گرفتن توی دنیا گفته می شه که توی اون برای کمک به هر دانش آموز، به ویژگی های فردیش توجه شده و یک مشاوره بسیار شخصی سازی شده رو برای شما فراهم می کنه. کوچینگ باعث میشه تا هر کسی به برنامه هاش پایبند بشه و با انگیزه ای قوی مسیر موفقیتشو طی کنه.

با شرکت توی جلسات کوچینگ شما به یک سطح پایدار انگیزه میرسین که باعث میشه امید و انگیزتون به راحتی از بین نره.

5 ویژگی مشاوره کنکور

منتورینگ

منتور همون مربی شخصی شماست که برای شما در نظر گرفته شده و از زمان ثبت نامتون تا زمانی که سر حلسه کنکور میرین، کنار شماست! منتور به طور اختصاصی کنارتونه و بهتون برنامه ریزی های شخصی ارائه می ده.  به علاوه گزارشکار ها و آزمون های شما رو بررسی کرده و با والدین شما در ارتباطه.

برنامه ریزی فردی

وقتی که توی دوره مشاوره دکتر معین الدین شرکت می کنی، ازت یه آزمون روانشناختی گرفته میشه تا براساس نتیجه آزمون برنامه ریزی های درسیت انجام بشه. بنابراین برنامه ریزی تو کاملا شخصی بوده و توی اون می تونی خودت باشی! لازم نیست خودتو تغییر بدی تا با برنامه هماهنگ شی. این برنامه ریزیه که با تو هماهنگه!

آزمون آنلاین

برنامه ریزی های شما به صورت مداوم توسط منتور بهتون اطلاع رسانی میشه و طبق برنامه ریزی های انجام شده، شما بعد از اتمام هر فصل لازمه تا آزمون پایان اون فصل رو جواب بدین تا عملکردتون سنجیده، تحلیل و بهبود بخشیده بشه. آزمون های آنلاین توی سایت برگزار شده و با مراجعه به سایت می تونین سر موقع آزمون درس مورد نظرو بدین.

جلسات ویژه والدین

والدین شما به عنوان افرادی که تاثیر زیادی در شرایط محیطی شما دارن، لازمه تا با شما همراه شده و نحوه فراهم سازی شرایط مناسب برای درس خوندنتونو رو بشناسن. به همین علت منتور به صورت مرتب جلسات ویژه والدین رو برگزار کرده و توی همراه کردنشون با شما نقش بسزایی داره.

ضمانت بازگشت وجه

در صورتی که از دریافت خدمات آموتک راضی نباشین، دکتر معین الدین به شما ضمانت بازگشت وجه به صورت کامل رو میده. اما بازگشت وجه شما تنها تا دو هفته بعد از شروع خدمات مشاوره ای امکان پذیره.

جمع بندی

آموتک از یه تیم حرفه ای و متخصص تشکیل شده که در زمینه ارائه انواع خدمات مشاوره ای و تحصیلی مشغول به فعالیته. شما با شرکت توی دوره خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین، برنامه ریزی فردی خودتونو دریافت می کنین و به صورت روزانه فعالیتتون رصد میشه. به علاوه هر روز باید گزارشکاراتو برای منتور بفرستی. توی این دوره نقاط قوتت تقویت و نقاط ضعفت بهبود پیدا میکنن.

همین الان تلفنو بردار و یک جلسه مشاوره رایگان از دکتر معین الدین برای حل سوالاتت هدیه بگیر.