آزمون کنکور یکی از مهمترین آزمون های دوره زندگی هر کدام از اشخاصی است که مراحل مدرسه راه پله پشت سر گذاشته و خود را تا به این مرحله رسانده‌ اند. بسیاری از دانش آموزان خود را برای این مرحله آماده کرده و برپایه نتایج آزمون کنکور آینده خود را برنامه ریزی نموده ‌اند. ممکن است شما اولین سالی باشد که در آزمون کنکور سراسری شرکت کرده و قصد آزمون دادن داشته باشید. اما افرادی هستند که پیش از شما در کنکور شرکت کرده و آن را با موفقیت پشت سر گذاشته و در بهترین دانشگاه های کشور مراحل تحصیل خود را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و اکنون به عنوان مشاوره های کنکور اقدام به فعالیت می نمایند. بیایید با یکدیگر بهترین مشاوره کنکور کرج را بشناسیم.

به راهنما نیاز داریم یا معلم؟

در طول دوران تحصیل خود درس های مختلفی را گذرانده اید که بسیاری از آن ها ممکن است تا پایان عمر به کار شما نیاید. ممکن است نمرات شما در برخی از این درس ها بسیار پایین بوده و یا علاقه ای به آنها نداشته باشید. نگران نباشید!

زیرا مهم نیست که نمرات شما در دروس مختلف چقدر بوده و یا معدل شما در هر پایه تحصیلی چه میزان بوده است. با دانستن مجموعه‌ای از تکنیک ها می توانید عملکردی مثبت در آزمون کنکور داشته و گام در مسیر رویای خود نهید.

برای این امر به یک راهنما نیاز دارید تا چراغ راه شما در پیمودن مسیر مطالعه تا زمان کنکور باشد. راهنمایی که به خوبی راه را برای شما روشن کرده و به قولی به شما ماهیگیری را یاد داده و نه آن که ماهی به شما دهد. بنابراین برای موفقیت در کنکور به یک راهنمای متخصص نیاز دارید.

چگونه بهترین راهنمای دوران حساس زندگی خود را پیدا کنیم؟

مشاوره های کنکور نقش راهنمای شما را داشته و در صورتی که وظایف خود را به خوبی انجام داده و به عنوان یک راهنما مسیر را به شما نشان دهند می توانید به موفقیت دست پیدا کنید. به همان اندازه که یک راهنمای خوب در موفقیت شما نقش دارد، به همان میزان یک مشاوره نادرست می تواند شما را از مسیر اصلی به طور چشمگیری دور نماید.

بنابراین لازم است که بهترین مشاوره کنکور را برای خود انتخاب کرده وی را تا زمان برگزاری آزمون کنکور در کنار خود داشته باشید تا با راهنمایی‌های ایشان بتوانید این مسیر پر پیچ و خم را با موفقیت طی کنید. بهترین مشاوره کنکور هنر، مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور ریاضی، مشاوره کنکور زبان و… دکتر معین الدین است که با متد های آموزشی خاص خود موفقیت بسیاری از داوطلبان کنکور را رقم زده است.

خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور کرج

دکتر معین الدین یک روش مدرن برای ارائه مشاوره را مورد استفاده قرار داده که در پیشرفته ترین کشور های جهان به عنوان خدمات مشاوره ارائه شده و بازدهی آن به میزان قابل توجهی به اثبات رسیده است. در این نوع دوره مشاوره‌ای شما به صورت شبانه‌روزی گزارش کارهای عملکرد خود را تحویل داده و رسیدگی به امور درسی شما به صورت شبانه روزی است. به علاوه در این دوره شما انواع مختلف تکنیک های کنکوری را یاد گرفته و با استفاده از آنها می توانید موفقیت خود را به دست آورید. خدمات مشاوره دکتر معین الدین به شرح زیر هستند:

5 ویژگی مشاوره کنکور

کوچینگ تحصیلی

کوچینگ تحصیلی به نوع خاصی از ارائه مشاوره گفته می شود که در آن ویژگی های اخلاقی شخص مشورت گیرنده موررد توجه قرار گرفته و بر اساس ویژگی‌های فردی وی برنامه مناسبی برای او تدوین شده و به او ارائه می شود. در جلسات کوچینگ داوطلبان به یک سطح انگیزش پایدار رسیده و این انگیزه آنها تا زمان کنکور و رسیدن به هدف باقی می ماند.

این جلسات به صورت هفتگی برگزار شده و بخشی از آن به پرسش و پاسخ اختصاص داده شده است. به علاوه شما در این جلسات انواع تکنیکهای مختلفی که در آزمون کنکور به شما کمک می کنند را فرا خواهید گرفت. از جمله این تکنیک ها می توان به تکنیک مدیریت زمان، تکنیک کنترل استرس، تکنیک تست زنی و… اشاره نمود.

منتورینگ

منتور به مربی شخصی هر داوطلب گفته می شود که پس از شرکت شما در دوره مشاوره دکتر معین الدین برای شما در نظر گرفته شده و تا پایان دوره یعنی تا زمان برگزاری آزمون کنکور در کنار شما خواهد بود. منتور را از میان اشخاص متخصص و حرفه ای که تحصیلات خود را در برترین دانشگاه های کشور با موفقیت پشت سر گذاشته و آزمون های ورودی خدمات مشاوره دکتر معین الدین را پشت سر گذاشته ‌اند، انتخاب شده اند.

آزمون های آنلاین

آزمون های آنلاین پس از پایان هر فصل از دروس شما در سایت بارگذاری شده و با پاسخگویی به سوالات کاملاً استاندارد و مشابه با سوالات کنکور عملکرد شما در آزمون مورد نظر سنجیده شده و نقاط قوت و ضعف شما شناسایی می‌شود. سپس نقاط قوت شما بیش از پیش تقویت شده و نقاط ضعف شما بهبود پیدا می کنند.

برنامه ریزی فردی

مهمترین مشخصه خدمات مشاوره دکتر معین الدین است که هر شخصی دارای برنامه‌ ریزی منحصر به خود بوده و بر اساس ویژگی های فرد خود برنامه ریزی منحصر به فرد خود را دریافت می نماید.

کارگاه های ویژه والدین

کارگاه های ویژه والدین به طور منظم در بازه های زمانی مشخص توسط منتور برای والدین شما برگزار شده و در آن والدین شما می‌آموزند که چگونه شرایط مناسب برای تحصیل شما را فراهم سازند.

ضمانت بازگشت وجه

دکتر معین الدین به شما این ضمانت را می دهد در صورتی که از شرکت در دوره پشیمان شدید ظرف مدت دو هفته پس از ثبت نام و با اعلام انصراف از دوره می توانید تمامی هزینه شرکت در دوره را بازپس گیرید.

سخن پایانی

در مقاله پیش رو بهترین مشاور کنکور کرج را به شما معرفی نموده و خدمات ارائه شده توسط ایشان را برای شما شرح دادیم. با توجه به آنکه تیم آمادگی یک تیم کاملا حرفه ای بوده و از متخصصان خبره و حرفه ای برای ارائه مشاوره به دانش آموزان استفاده می نماید دکتر معین الدین ضمانت بازگشت وجه را به صورت کامل به شما میدهد تا در صورت عدم رضایت امکان انصراف از دوره را داشته باشید. به علاوه چنانچه سوالی دارید که پاسخ آن را دریافت نکرده اید می توانید با شماره های درج شده در سایت آموزش تماس برقرار نموده و یک جلسه مشاوره رایگان از دکتر معین الدین برای حل سوالات خود هدیه بگیرید.