اکنون که در صفحه مشاوره کنکور کرمانشاه هستید مطمئناً ذهنتان مملو از اهداف و‌ ایده‌های گوناگون برای آینده است و به احتمال قوی سنتان هم کمتر از بیست سال است و به تبع آن به دنبال راهی برای رسیدن به این اهداف و آرزو‌ها هستید. آینده شما موضوعی نیست که بتوان آن را سرسری گرفت چراکه هر قدمی که در این زمینه بر می‌دارید تعیین‌کننده شغل و موقعیت اجتماعی، موقعیت مالی، موفقیت‌های تحصیلی، درجات علمی و موارد دیگری از این قبیل است بنابراین فرصت اشتباه وجود ندارد.

پیش از هر چیزی به شما تبریک می‌گوییم که مسیر کنکور و درس خواندن را برای رسیدن به اهداف‌تان انتخاب کرده‌اید اما آیا تا به حال با خود فکر کرده‌اید که چه برنامه‌ای برای موفق شدن در این مسیر دارید؟ آیا تنها در خواندن کفایت می‌کند؟ آیا شرکت در آزمون‌های آزمایشی می‌تواند شما را به یک رتبه قابل قبول برساند؟ با توجه به سال‌ها تجربه ما در زمینه ارائه مشاوره کنکور کرمانشاه و سایر نقاط کشور باخبریم که به جز این سؤال‌ها ده‌ها سال دیگر برای موفقیت در این مسیر در ذهن شما نقش بسته است که انتهای تمام این سؤال‌ها به موفق شدن در آزمون سراسری کنکور ختم می‌شود. جواب تمامی سؤالات نزد ماست و بار‌ها و بار‌ها به داوطلبان همچون شما پاسخ این سؤالات را داده‌ایم بنابراین تا انتهای این مقاله از مجموعه آموتک با ما همراه باشید تا در مورد بهترین استراتژی که برای موفقیت در کنکور می‌توانید اتخاذ کنید با شما صحبت کرده و راه را از چاه به شما عزیزان نشان دهیم.

اهمیت مشاوره کنکور

برای موفقیت در کنکور باید کار‌های زیادی انجام شود از قبیل درس خواندن، شرکت در آزمون‌های آزمایشی، بالا بردن تسلط در دروس و موارد دیگر اما متأسفانه خیلی‌ها از این موضوع غافل‌اند که کنکور جنبه‌های دیگری نیز دارد. کنکور تنها تست زدن نیست و اگر که اینطور بود امروز تقریباً همه انسان‌ها در بهترین دانشگاه‌ها تحصیل می‌کردند. موفقیت در کنکور نیازمند به تمام موارد درس خواندن و آزمون‌های آزمایشی و غیره می‌باشد اما با وجود تمام این‌ها باز هم اگر که یک راهنمای باتجربه و کاربلد در کنار شما وجود نداشته باشد کار شما بسیار سخت است! وظیفه درس خواندن و بالابردن تبحر و تسلط در دروس بر عهده شماست اما وظیفه اینکه مشخص شود چگونه و با چه متدی درس بخوانید و همینطور چه رفتار‌هایی را به جز درس خواندن داشته باشید تا در آزمون سراسری نتیجه خوبی حاصل شود به عهده مشاور می‌باشد از همین‌رو مجموعه آموتک با ارائه خدمات مشاوره کنکور کرمانشاه قصد دارد تا این وظیفه را برای شما داوطلبان عزیز کرمانشاهی به عهده بگیرد.
تا اینجا فکر می‌کنیم که پاسخ سؤال قبلی یعنی اینکه چه مواردی در کنار درس خواندن می‌توانند کمک‌کننده به موفقیت در آزمون سراسری باشد را یافتید اما سؤال جدیدی که در ادامه مطرح می‌شود این است که اصلاً چرا مجموعه آموتک می‌تواند به عنوان بهترین مشاور کنکور کرمانشاه عملکرد و به ما کمک‌کننده باشد. پاسخ این سؤال را در ادامه با ذکر جزئیات خدمات مشاوره کنکور کرمانشاه مجموعه داده‌ایم.

مشاور متخصص

در صورتی که شما قصد خرید یک نوع ماشین را داشته باشید طبیعتاً از فردی که هم اکنون یا قبلاً از آن ماشین استفاده می‌کرده در مورد ویژگی‌های خودرو و همینطور نکات مثبت و منفی‌اش پرس و جو می‌کنید. در صورتی که قصد خرید یک موبایل جدید را داشته باشید باز هم به همین صورت است و از فردی که صاحب آن موبایل بوده یا هست پرس و جو می‌کنید. ولی ویژگی‌های هر خودرو یا موبایلی با یک سرچ ساده در اینترنت قابل دسترسی است پس چرا پرس و جو می‌کنید؟ و یا اگر که پرس و جو می‌کنید چرا از فردی که از آن مدل موبایل یا خود را استفاده می‌کند سؤال می‌کنید؟
دقیقاً درست است. به خاطر تجربه آن فرد! امروزه دسترسی به انواع اطلاعات بسیار ساده شد و تنها کافی است که در موتور‌های جستجو کلمه دلخواه خود را سرچ کنید و اگر این کار را برای مشاوره کنکور کرمانشاه و یا هر جای دیگر نیز انجام دهید ممکن است هزاران اطلاعات و چارت‌بندی‌های کلی برایتان ظاهر شود اما موضوع اصلی در تجربه مشاور است.

دکتر محمد معین الدین که وظیفه ارائه خدمات مشاوره کنکور کرمانشاه به شما داوطلبان عزیز را دارد خود تحصیل کرده در مدارس سطح بالای تیزهوشان بوده و همینطور فارغ التحصیل رشته MBA از دانشگاه تهران می‌باشند و جدایی از اینکه به افراد زیادی مشاوره‌های گوناگون در راستای موفقیت در آزمون سراسری داده‌اند خودشان هم توانستند با استفاده از متد‌های مختلف به درجات بالای تحصیلی و علمی برسند که این موضوع خود نمایانگر تبحر و تجربه‌ایشان در زمینه تحصیلات آکادمیک است. دکتر محمد معین الدین با سال‌ها تجربه در زمینه ارائه مشاوره‌های مختلف همواره باعث موفقیت داوطلبان بسیاری که دقیقاً به مانند شما عزیزان روزی مشتاق به موفقیت در آزمون سراسری بوده‌اند شدند و از موارد فعالیت ‌ایشان می‌توان به حضور در برنامه‌های رادیویی به عنوان کارشناس، حضور در مؤسسه رسای دانش و آفبا به عنوان مشاور ارشد و همینطور فعالیت گسترده به عنوان مشاور سابق کانون فرهنگی آموزشی قلم چی و بسیاری موارد دیگر که در این مقاله نمی‌گنجند اشاره کرد.

ولی بگذارید در مورد یکی از مهم‌ترین موارد صحبت کنیم. احتمالاً تا به امروز نام ابزار کوچ این را شنیده‌اید. ابزار کوچینگ یک راه برای ارائه مشاوره به صورت اختصاصی و کاملاً شخصی‌سازی شده به صورت حرفه‌ای طبق متد‌های روز جهان بین مشاوره دهند یا کوچ و مشاوره گیرنده می‌باشد که امروز توسط مشاورین کنکور در مشاوره هایشان استفاده می‌شود و به جرأت می‌توان گفت که این کار یکی از تأثیرگذارترین فعالیت‌های تمام مشاورین کنکور است اما متعجب می‌شوید که بدانید مبتکر استفاده از کوچینگ در مشاوره کنکور خود دکتر محمد معین الدین بودند و همین موضوع می‌تواند اثبات کننده این باشد که ‌ایشان می‌توانند به عنوان بهترین مشاوره کنکور کرمانشاه خدمات مشاوره زیر را به شما داوطلبان عزیز کرمانشاهی ارائه کنند:
مشاوره کنکور تجربی کرمانشاه
مشاوره کنکور انسانی کرمانشاه
مشاوره کنکور ریاضی کرمانشاه
مشاوره کنکور هنر در کرمانشاه
مشاوره کنکور زبان در کرمانشاه

همراهی شما در مسیر

همانطور که گفته شد مسیر کنکور مسیر پر پیچ و خمی است و تنها برنامه‌ریزی و درس خواندن کفایت نمی‌کند. شما با درس خواندن و شرکت در آزمون‌های مختلف پیشرفت می‌کنید و نقاط ضعف خود را می‌شناسید اما نه به صورت کامل و دقیق! یکی از ویژگی‌های ذاتی انسان این است که نمی‌تواند نقاط ضعف خود را به صورت کامل و حساب شده ببیند و در بحث کنکور نیز نیاز است تا تمام فعالیت های‌تان توسط فردی خارج از دایره مطالعاتتان همواره بررسی شده و به صورت دقیق تجزیه و تحلیل شود و این موضوع یکی از مهمترین موارد در خدمات مشاوره کنکور کرمانشاه مجموعه آموتک می‌باشد. دکتر محمد معین الدین در قدم به قدم مطالعاتتان با شما همراه بوده و نتایج کارتان را بررسی می‌کند از همین رو و در جهت پیشرفت شما موظف می‌شوید تا به صورت شبانه و هفتگی گزارش کارتان را ارائه کرده و همینطور به صورت هفتگی و ماهانه در کارگاه‌های مشاوره‌ای و انگیزشی شرکت کنید. در انتها نیز گزارش کار یک هفته و یک ماه سال به صورت تفصیلی در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا با استفاده از خدمات مشاوره کنکور کرمانشاه بتوانید به درستی پیشرفت کنید و هر جایی که دچار مشکل یا سؤالی شدید فارغ از نظام هفتگی و ماهانه همان لحظه از شخص مشاور پرسیده و پاسخ را دریافت کنید.

تقویت و مدیریت ذهن دانش آموزش

یک ذهن نا آرام دقیقاً به مانند یک آیینه شکسته است که نمی‌توان به درستی تصویر را در آن دید! همانطور که پیشتر گفته شد مشکل اغلب داوطلبان آزمون سراسری این است که فکر می‌کنند موفقیت در کنکور تنها وابسته به میزان درس خواندن و تبحر‌شان در تست زنی است و داستان زمانی بدتر می‌شود که حتی ارائه‌دهندگان خدمات مشاوره کنکور کرمانشاه نیز از اهمیت مواردی مانند مدیریت ذهن، تمرینات افزایش تمرکز، تمرینات کنترل استرس و موارد این چنینی غافل‌اند.
اما در نقطه مقابل ایجاد یک بستر ذهنی مناسب و همینطور ایجاد انگیزه پایدار و یا مهارت‌های جانبی مانند تندخوانی و غیره از مهم‌ترین اولویت‌های ما در خدمات مشاوره کنکور کرمانشاه مجموعه آموتک می‌باشد چرا که به واسطه سال‌ها تجربه‌مان در این زمینه به خوبی از از اهمیت این موضوع با خبر هستیم.

ارائه برنامه ریزی اختصاصی

بدون نظم و ترتیب و اولویت‌بندی مناسب هیچ کاری حتی اگر بسیار ساده هم باشد به نتیجه نخواهد رسید و موفقیت در کنکور نیز از این قاعده مستثنا نیست. آزمون سراسری از بخش‌های مختلفی از دروس تشکیل شده که باید با بودجه‌بندی مناسب و اختصاص زمان درخور به هر درس بسته به اولویت آن درس و اهمیت آن در رشته‌های که در آینده قصد دارید در دانشگاه بردارید به مطالعه دروس پرداخت. ولی برنامه‌ریزی‌های گوناگون به صورت آماده توسط بسیاری از اشخاص حتی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرند پس دیگر چه نیازی به دریافت خدمات مشاوره کنکور کرمانشاه و مواردی مانند این؟
در واقع موضوع اصلی این است که برنامه‌ریزی تنها در صورتی نتیجه بخش و مناسب است که بر اساس شرایط زندگی شما چیده شده باشد و به صورت کلی به این صورت که تحت فرایندی با نام منتورینگ که یکی از جدیدترین متد‌های برنامه‌ریزی در جهان بوده و در آن برنامه‌هایی که برای یک شخص توسط فردی به نام منتور تنظیم می‌شود به صورتی بسیار اختصاصی بوده و هرگز دو فردی که به یک منتور مراجعه می‌کنند یک برنامه مشابه نخواهند گرفت و به صورت کلی از ویژگی‌های این روند برنامه‌ریزی می‌توان به ارائه برنامه مختص هر دانش‌آموز به صورت روزانه و هفتگی، باکس‌بندی و رعایت تنوع مطالعاتی دروس در برنامه‌ریزی کنکور، ثبت مطالعات و گزارش کار هر شب، مشاهده آمار مطالعه‌کنندگان و جایگاه شما برای انگیزه مطالعه بیشتر و رقابت سالم اشاره کرد.

آزمون آزمایشی آنلاین

نوبتی هم که باشد دیگر نوبت خودآزمایی است! پس از اینکه با برنامه‌ریزی‌های مختلف سعی در افزایش تسلط برای دروس مختلف شد چه خوب است که دانش‌آموز بتواند خود را امتحان کرده و به نقاط ضعف خود پی ببرد از همین رو در انواع خدمات مشاوره کنکور جای کوچک ولی مهمی برای آزمون‌های آزمایشی وجود دارد اما با وجود اینکه در این روش بسیار رایج است اما در خدمات مشاوره کنکور کرمانشاه مجموعه آموتک برنامه‌های مختلفی برای اثربخشی هرچه بیشتر آزمون آزمایشی انجام شده و طبق این برنامه‌ها دانش‌آموز می‌بایست که به صورت هفتگی در آزمون‌های خود مجموعه شرکت کرده و همینطور در یکی از آزمون‌های قلم چی، گزینه دو و یا گاج شرکت کند که در تک تک این مراحل منتور همراه شما خواهد بود.

کارگاه آموزشی برای والدین

نقش والدین در موفقیت دانش‌آموز در کنکور اگر بیشتر از دانش‌آموز و مشاور نباشد کمتر از آن هم نیست. بنا به همین موضوع وبینار‌های روانشناسی آنلاین و آموزش‌هایی در داخل کانال والدین VIP تدارک دیده شده که می‌تواند در این زمینه کمک‌کننده باشد.

جمع بندی

دکتر محمد معین الدین که ارائه دهنده خدمات مشاوره کنکور کرمانشاه و سایر استان‌ها می‌باشند تنها در‌اندیشه بالا بردن رتبه شاگردانشان نیستند! ‌ایشان معتقد هستند که هر طور که شده باید جهان را به جای بهتری تبدیل کرد و با گسترش دانش خودشان سعی بر احقاق این هدف داشته و در کنار آن سعی دارند تا به افراد برای رسیدن به زندگی‌ایده‌آل و اهدافشان در قالب ارائه مشاوران تحصیلی و کنکور کمک کنند. در نهایت باید به خدمت شما عزیزان عرض شود که تمام خدمات مشاوره کنکور مجموعه آموتک دارای گارانتی بازگشت وجه بوده و شما می‌توانید با خیالی راحت از حاصل شدن نتیجه مطلوب و اطمینان ما به کارمان از این خدمات بهره‌مند شوید.
موفق و پیروز باشید.