هدف برای آینده چیست؟ مطمئناً اکنون که در صفحه مشاوره کنکور مشهد هستید همین سؤال در ذهن شما نقش بسته و دائماً در حال تفکر درباره اهداف‌تان هستید. حدس زدن این اهداف سخت نیست! به احتمال زیاد اکنون در‌اندیشه آینده‌ای روشن با یک موقعیت شغلی و اجتماعی مناسب، موقعیت مالی خوب و به تبع آن خانه و ماشین و موارد دیگر اینچنینی در خور، احترام و اعتبار در جامعه و موارد دیگری به این صورت است. اما باید بگوییم که تمام آن اهداف در گرو یک چیز است و آن هم موفقیت در آزمون سراسری کنکور می‌باشد حداقل برای شما که قصد دارید از طریق درس خواندن به اهداف گفته شده نائل شوید.

آزمون سراسری کنکور خاستگاه تمام افرادی است که به مانند شما زحمت زیاد کشیده و سعی دارند با آمادگی کامل در این آزمون سربلند شوند تا بتوانند در نهایت به آینده رویایی خود دست یابند همین موضوع رقابت شدید مهمترین اعلامیه برای شما است که ابداً این آزمون شوخی بردار نیست! فرصت اشتباه وجود نداشته و زمان نیز محدود است بنابراین باید طور دیگری به آزمون سراسری کنکور نگاه کرد. باتوجه به سال‌ها تجربه در زمینه ارائه مشاوره کنکور مشهد و سایر استان‌ها برای ما بدیهی است که کار‌های روتین که برای آزمون سراسری انجام می‌شوند از قبیل درس خواندن‌های طولانی مدت و دقیق، شرکت در آزمون‌های آزمایشی و استفاده از منابع کمک درسی و  بسیاری موارد دیگر همگی مناسب و لازم هستند اما به تنهایی کفایت نمی‌کنند و در این مقاله از مجموعه آموتک قصد داریم تا دلیل این گفته‌مان را به همراه راه حل‌های مناسب با شما عزیزان در میان بگذاریم پس تا انتها با ما همراه باشید.

مشاوره کنکور و اهمیت آن

همانطور که پیشتر گفته شد فعالیت‌هایی مانند درس خواندن و شرکت در آزمون‌های آزمایشی و غیره کارساز و لازم هستند اما کفایت نمی‌کنند. تقریباً تمام داوطلبان آزمون سراسری این کار‌ها را انجام می‌دهند اما چرا تنها اندکی از آن‌ها می‌توانند به دانشگاه‌های معتبر کشور راه یابند؟ و چرا با وجود این که برخی از افراد هستند در طول شبانه روز کمتر درگیره مسأله کنکور و درس خواندن هستند نتایج بهتری نسبت به برخی دیگر می‌گیرند که تنها درس خواندن و تست زدن را اولویت خود قرار ندادند؟

پاسخ این است که موفقیت در آزمون سراسری تنها وابسته به درس خواندن و تبحر در تست زنی نیست بلکه تمام این اطلاعات در ذهن شما دقیقاً به مانند سربازانی بی‌رهبر و بی‌هدف هستند که دقیقاً نمی‌دانند باید از چه دفاع کرده و به چه حمله کنند. برای اینکه بتوانید این اطلاعات را به صورت مناسبی سازماندهی کرده و سایر جنبه‌های آزمون سراسری را که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد به خوبی بیاموزید همینطور بتوانید از دانسته‌های‌تان به درستی استفاده کرده و به مانند یک فرد حرفه‌ای در آزمون شرکت کنید تا در نهایت نتیجه بگیرید نیاز به فردی به جز خودتان را دارید که این فرد را مشاور کنکور می‌گویند و اهمیت حضور این مشاور کمتر از فعالیت‌های دیگر نیست چه بسا تأثیرگذاری بیشتری نیز داشته باشد. در واقع می‌توان گفت که وظیفه افزایش تسلط در دروس به عهده شما بوده و وظیفه راهنمایی و هدایت شما به سمت مسیر درست و موفقیت به عهده مشاور کنکور است و قصد مجموعه آموتک از ارائه خدمات مشاوره کنکور مشهد دقیقاً هدایت شما به سمت موفقیت است.

اما سؤال دیگری که در ادامه مطرح می‌شود این است که چرا مجموعه آموتک می‌تواند به عنوان بهترین مشاور کنکور مشهد خدمات مشاوره کنکور مشهد را در اختیار شما داوطلبان عزیز بگذارد که پاسخ این سؤال را در ادامه این مقاله آورده ایم.

مشاور متخصص

تخصص یکی از مهمترین فاکتور‌های هر فرد برای انجام هرکاری است حال چه مشاوره کنکور مشهد باشد و چه هر کار دیگر اما به جز تخصص موضوع دیگری نیز مطرح است که در واقع مکمل تخصص یک فرد می‌باشد و آن تجربه در هر کاری است.

روش اینکه چطور ویندوز یک کامپیوتر را تعویض کرده و یا نرم‌افزار یک گوشی را به روز‌رسانی کنیم به راحتی در اینترنت قابل دسترس بوده و با یک سرچ ساده می‌توانید به روش‌های این کار پی ببرید اما در صورتی که اولین بار باشد که این کار‌ها را انجام می‌دهید طبیعتاً دچار مشکلات و خطا‌هایی در بین مسیر شده که در آن منابع علمی ذکر نشده‌اند و به ناچار مجبور می‌شوید تا از فردی باتجربه که پیشتر از شما این کار‌ها را انجام داده و با این خطا‌ها دست و پنجه نرم کرده کمک بگیرید. موضوع دقیقاً همین است تجربه یک فرد در انجام هر کاری چیزی نیست که بتواند از طریق منابع علمی و صرفاً با مطالعه و تحقیق به دست ‌آورد بلکه برای انجام هر کاری باید به صورت موفق چندین و چند بار آن کار را انجام دهد و این موضوع دقیقاً برای مشاوره کنکور مشهد و یا هر جای دیگری نیز صدق می‌کند.

دکتر محمد معین الدین که وظیفه دار ارائه خدمات مشاوره کنکور مشهد به شما داوطلبان عزیز مشهدی را دارند علاوه بر سال‌ها تجربه در ارائه مشاوره‌های موفق که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد خودشان تحصیل کرده در مدارس سطح بالا تیزهوشان بوده و همینطور فارغ التحصیل رشته MBA از دانشگاه تهران می‌باشند و مسیری که دقیقاً الان شما در آن قرار دارید ‌ایشان سال‌ها پیش طی کرده به درجات بالای علمی رسیده‌اند.

ولی بگذارید در مورد یکی از مهم‌ترین موارد صحبت کنیم. احتمالاً تا به امروز نام ابزار کوچ این را شنیده‌اید. ابزار کوچینگ یک راه برای ارائه مشاوره به صورت اختصاصی و کاملاً شخصی‌سازی شده به صورت حرفه‌ای طبق متد‌های روز جهان بین مشاوره دهند یا کوچ و مشاوره گیرنده می‌باشد که امروز توسط مشاورین کنکور در مشاوره‌هایشان استفاده می‌شود و به جرأت می‌توان گفت که این کار یکی از تأثیرگذارترین فعالیت‌های تمام مشاورین کنکور است اما متعجب می‌شوید که بدانید مبتکر استفاده از کوچینگ در مشاوره کنکور خود دکتر محمد معین الدین بودند. همینطور سال‌ها فعالیت در برنامه‌های رادیویی به عنوان کارشناس و همینطور حضور در مؤسسه‌های رسای دانش و آفبا به عنوان مشاوره ارشد و فعالیت گسترده به عنوان مشاور سابق کانون فرهنگی آموزشی قلم چی و بسیاری موارد دیگر که در این مقاله نمی‌گنجند و تنها گوشه‌ای از آن‌ها بیان شد دلیل بر تجربه عالیشان در زمینه مشاوره کنکور می‌باشد و شما داوطلبان عزیز مشهدی می‌توانید در خدمات مشاوره کنکور مشهد دکتر محمد معین الدین با خیال راحت از تجربه و سابقه کاری درخشان‌ایشان در زمینه‌های زیر استفاده کنید:

  • مشاوره کنکور تجربی مشهد
  • مشاوره کنکور انسانی مشهد
  • مشاوره کنکور ریاضی مشهد
  • مشاوره کنکور هنر در مشهد
  • مشاوره کنکور زبان در مشهد

همراهی شما در مسیر

بعد از موضوع افزایش تسلط برای دروس مختلف یکی از مهمترین مواردی که حتماً باید به آن دقت شود بررسی نقاط ضعف دانش‌آموز می‌باشد و این موضوع خارج از وظایف و توانایی خود دانش‌آموز است. این خصلت انسان‌ها است که نمی‌توانند به صورت کامل و با چشم باز ایراد‌های خود را دیده و درک کند بنابراین تمام فعالیت‌های شما در قالب مطالعات، آزمون‌های آزمایشی و تمام موارد دیگر باید توسط فردی متخصص و باتجربه خارج از دایره ذهن شما چک شود و این موضوع یکی از مهمترین بخش‌های خدمات مشاوره کنکور مشهد مجموعه آموتک می‌باشد.

از قدیم گفتند که رفیق خوب آن است که ایراد‌های شما را به شما نشان دهد و از همین رو دکتر محمد معین الدین به عنوان یک رفیق و همینطور مشاور شما قدم به قدم در تمام فعالیت‌های مطالعاتی شما همراهتان بوده و نتایج کارتان را بررسی می‌کند و از بنابراین در جهت پیشرفت شما موظف می‌شوید به صورت شبانه و هفتگی گزارش کاری دقیق از فعالیت‌هایتان  ارائه کرده و به صورت هفتگی و ماهانه در کارگاه‌های انگیزشی شرکت کنید و در انتها گزارش کار یک هفته و یک ماه از روند رشد و پیشرفت شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت. این نظام در خدمات مشاوره کنکور مشهد تحت رهبری دکتر محمد معین الدین بسیار عالی بود و  می‌تواند به پیشرفت شما به صورت ساختار یافته کمک کند ولی لازم به ذکر است که این نظام هفتگی و ماهانه بر سؤال‌ها و مشکلات شما حاکم نبوده و هر گاه که سؤالی برایتان پیش آمد می‌توانید همان لحظه پرسیده و پاسخ را از‌ایشان دریافت کنید.

تقویت و مدیریت ذهن دانش آموزش

برخلاف تصور خیلی از داوطلبان موفقیت در کنکور تنها بسته به میزان ساعت درس خواندن و تعداد تست‌های تمرین شده نیست بلکه آمادگی ذهنی که خود شامل مواردی مانند داشتن انگیزه پایدار، تمرکز و تکنیک‌های مربوط به آن، کنترل استرس و تمرینات مربوطه، مهارت تند خوانی برای مدیریت بهتر زمان و موارد این چنینی اهمیت کمتری از تسلط شما به دروس ندارند.

این داستان زمانی بدتر می‌شود که ارائه‌دهندگان خدمات مشاوره کنکور مشهد و یا هر جای دیگر نیز بر همین باور هستند و دقیقاً از اهمیت مدیریت، تربیت و تقویت ذهن دانش‌آموز با خبر نیستند اما یکی از مهمترین قسمت‌های خدمات مشاوره کنکور مجموعه آموتک همین موضوع بوده و ما به واسطه سال‌ها تجربه بر روی آن پافشاری داریم چرا که از اهمیت آن باخبریم.

ارائه برنامه ریزی اختصاصی

برنامه‌ریزی مهمترین قدم برای انجام هر کاری است و بدون آن نمی‌توان خیلی روی موفقیت‌آمیز بودن کار‌ها حساب باز کرد! اما امروزه همانطور که گفته شد با یک سرچ ساده در اینترنت می‌توانید انواع و اقسام برنامه‌ریزی‌ها برای مطالعه دروس و آمادگی کنکور را دریافت کنید پس چه نیاز به خدمات مشاوره کنکور مشهد؟ موضوع اصلی این است که برنامه‌ریزی به صورت کلی هیچ فایده‌ای ندارد! برنامه‌ریزی به صورتی مناسب است که بر اساس شرایط زندگی شما و به صورت شخصی‌سازی شده و کاملاً اختصاصی در اختیار فرد قرار بگیرد تا بتواند نتیجه بخش باشد. در خدمات مشاوره کنکور مشهد مجموعه آموتک تحت فرایندی با عنوان منتورینگ که یکی از جدیدترین فرآیند‌های برنامه‌ریزی می‌باشد ارائه دهنده برنامه یا همان منتور با پرس و جو در رابطه با شرایط شما برنامه کاملاً شخصی‌سازی شده در اختیارتان قرار می‌دهد و می‌توان گفت که اگر دو نفر به یک منتور مراجعه کنند هرگز برنامه‌ای مشابه نخواهند گرفت.

آزمون آزمایشی آنلاین

آزمون‌ها از رایج‌ترین خدمات در انواع پکیج‌های مشاوره کنکور می‌باشند و در تأثیرگذاری آن‌ها هیچ شکی نیست. چه خوب است که دانش‌آموز پس از برنامه‌ریزی‌های مختلف و مطالعه دروس بتواند خود را محک بزند تا به نقاط ضعف خود پی ببرد و پیش از آنکه این مشکلات در آزمون اصلی گریبانگیر ش شوند اقدام به رفع آن‌ها کند. اما مجموعه آموتک حتی برای این خدمات رایج نیز برنامه خاص داشته و آن را توسعه داده به این صورت که دانش‌آموز علاوه بر شرکت در آزمون‌های خود مجموعه می‌بایست که در یکی از آزمون‌های قلم چی، گزینه دو و یا گاز شرکت کند که در تک تک این مراحل منتور همراهش خواهد بود.

کارگاه آموزشی برای والدین

نقش والدین در موفقیت دانش‌آموز در کنکور اگر بیشتر از دانش‌آموز و مشاور نباشد کمتر از آن هم نیست. بنا به همین موضوع وبینار‌های روانشناسی آنلاین و آموزش‌هایی در داخل کانال والدین VIP تدارک دیده شده که می‌تواند در این زمینه کمک‌کننده باشد.

جمع بندی

دکتر محمد معین الدین ارائه دهنده خدمات مشاوره کنکور مشهد و سایر استان‌ها معتقدند که جهان را به هر شکلی که شده باید به جای بهتری تبدیل کرد و‌اندیشه‌ایشان تنها بالا بردن رتبه‌های شاگردانشان نیست بلکه سعی دارند تا به نوبه خود در در این مسیر قدم برداشته و به افراد برای رسیدن به اهدافشان در قالب مشاوره تحصیلی کمک کنند و دانش خودشان را در میان سایرین به اشتراک بگذارند. به عنوان سخن پایانی باید به خدمتتان عرض کنیم که تمام خدمات مشاوره کنکور مجموعه آموتک دارای ضمانت بازگشت وجه بوده و شما عزیزان می‌توانید با خیالی راحت از اثربخشی خدمات ما از پکیج‌های مشاوره کنکور استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید.