مشاوره کنکور قزوین

یافتن بهترین مشاوره کنکور یکی از دغدغه هایی است که داوطلبان کنکور همواره با آن دست و پنجه نرم می‌ کنند. مهم نیست که نمرات کسب شده به شما در دوران مدرسه چه بوده و یا معدل شما چند است. امروز میخواهیم بهترین مشاوره کنکور قزوین را به شما معرفی کنیم که سبب موفقیت شما در آزمون کنکور بدون توجه به نمرات و معدل شما می شود.

بهترین خودت باش!

در روش های مشاوره ای رایج به تفاوت‌ های فردی داوطلبان توجه نشده و یک برنامه ثابت برای تمامی آنان ارائه می‌‌شود. یکی از مهم ترین معایبی که این روش مشاوره دارد آن است که ویژگی های فردی داوطلبان در نظر گرفته نشده و تمامی آنان را یکسان فرض کرده است. حال آن که از تو فقط یک عدد در دنیا وجود دارد.

برنامه های ارائه شده توسط این مشاوران تنها سبب موفقیت تعداد محدودی از افرادی می شود که با این برنامه سازگاری دارند. در صورتی که داوطلبان با استفاده از این روش مشاوره به نتیجه دلخواه نرسند، سرخورده شده و حتی ممکن است بیماری های جسمی و روحی در اثر عدم اعتماد به نفس در آن ها بروز نماید.

حال آن که ما به شما می گوییم به قابلیت ها و ویژگی های خودتان تکیه کرده و با استفاده از آن می توانید مسیر موفقیت را به خوبی طی نمایید و رویاهای خود را تحقق بخشید. تنها کافی است که در دوره خدمات مشاوره آموتک شرکت کنید!

بهترین مشاوره کنکور قزوین

دکتر معین الدین بهترین مشاور کنکور قزوین بوده که با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا اقدام به ارائه مشاوره های کاربردی و مفید به دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری می نماید. فرقی ندارد که رشته شما چیست، در هر صورت بهترین مشاور کنکور هنر، مشاور کنکور انسانی، مشاور کنکور تجربی، مشاور کنکور ریاضی و… در کنار شما بوده و تا زمان موفقیت شما در آزمون کنکور مشاوره های کاربردی را به شما ارائه می نمایند.

دکتر معین الدین با استفاده از یک تیم قوی و حرفه ای موفقیت بسیاری از داوطلبان کنکور را به رقم زده و سبب شده که پا در مسیر تحقق رویاهای خود نهد. در ادامه خدمات مشاوره دکتر معین و دین را برای شما ارائه می نماییم تا با روش مشاوره ای ایشان آشنا شوید.

5 ویژگی مشاوره کنکور

کوچینگ تحصیلی

کوچینگ به روش خاصی از ارائه مشاوره گفته می شود که در آن به ویژگی های فردی شخص مشورتی رنده توجه شده و بر اساس ویژگی های اخلاقی و رفتاری وی به او مشاوره های کاربردی ارائه می شود. در این روش از ارائه مشاوره به اثبات رسیده است که میزان بازدهی بسیار بالا بوده و درصد موفقیت افرادی که از این روش برای دریافت مشاوره استفاده کرده اند، به میزان چشمگیری افزایش یافته است.

دکتر معین الدین از این روش برای ارائه مشاوره به داوطلبان کنکور بهره گرفته و در ابتدای ورود شما به دوره خدمات مشاوره آموزش از شما یک آزمون روانشناختی گرفته می شود که بر اساس نتایج آن برای شما منتور انتخاب شده و برنامه ریزی مخصوص به خود را دریافت می کنید.

جلسات کوچینگ تحصیلی به طور هفتگی برای داوطلبان برگزار شده و در آن به ارائه مشاوره هایی پرداخته می‌شود که شما را به یک سطح انگیزه پایدار رساند و با استفاده از آن می توانید تا زمان کنکور با انگیزه کافی به مطالعه پرداخته به موفقیت خود را رقم بزنید.

به علاوه در جلسات کوچینگ به شما انواع تکنیک های مدیریت زمان، کنترل استرس، تست زنی و… آموزش داده می شود که با استفاده از آن می توانید عملکرد خود را در کنکور افزایش دهید.

برنامه ریزی فردی

همانگونه که در بندهای پیشین‌ ذکر نمودیم در روش مشاوره دکتر معین الدین هیچ خبری از ارائه یک برنامه ثابت برای تمامی داوطلبان وجود نداشته و هر شخص مناسب با روحیات خود برنامه شخصی خود را دریافت می نماید. بنابراین تمام قابلیت های شما مدنظر قرار داده شده و با توجه به آن ها برنامه‌ریزی مناسب به خود را دنبال خواهید کرد.

منتورینگ

ممکن است این سوال ایجاد شود که دکتر معین الدین امکان رسیدگی به تمامی داوطلبانه شرکت کننده در جلسات مشاوره ایشان را ندارند، پس چگونه می توان از خدمات مشاوره‌ای ایشان استفاده نمود؟ لازم به ذکر است که پس از ورود شما به دوره خدمات مشاوره آموتک برای شما یک مربی در نظر گرفته می شود که کاملا حرفه ای بوده و با تخصص خاص خود به طور شبانه روزی در کنار شما است. به عبارت دیگر منتور مربی شخصی شما می باشد.

آزمون های آنلاین

پس از آنکه هر فصل از دروس خود را تمام کردید می توانید به سوال های بارگذاری شده در سایت متناسب با فصل مورد نظر پاسخ دهید. سوالات پایان هر فصل کاملا استاندارد بوده و بر اساس استانداردهای کنکور طراحی شده اند و از نظر شباهت می توان گفت که دارای شباهت بسیار زیادی به آنها می باشند.

با توجه به عملکرد شما در آزمون های آنلاین نقاط قوت و ضعف شما شناسایی شده و نقاط قوت شما بیش از پیش تقویت و نقاط ضعف شما بهبود پیدا می کنند. بعلاوه آزمون های آنلاین هیچ تداخلی با آزمون های سایر موسسه های کنکوری نداشته و حتی به شما پیشنهاد می شود که در یکی از موسسات کنکوری شرکت نمایید.

کارگاه های ویژه والدین

کارگاه های ویژه والدین توسط منتور برای بهبود روابط بین داوطلب و والدین و نیز هرچه بیشتر همراه کردن آنها با یکدیگر به صورت منظم برگزار می گردد.

سخن پایانی

با توجه به آنکه دکتر معین الدین از یک تیم حرفه‌ای و متخصص برای ارائه مشاوره به داوطلبان کنکور بهره می گیرد به بازدهی کار خود صد در صد اطمینان داشته و به شما ضمانت بازگشت وجه به مدت دو هفته به صورت کامل در صورت پشیمانی و انصراف از دوره را می دهد. در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان دارید می توانید یک جلسه مشاوره رایگان از دکتر معین الدین دریافت کنید. برای این کار کافیست که تنها تلفن همراه خود را برداشته و با شماره درج شده در موسسه آموزشی آموزش تماس برقرار کنید تا پاسخ تمامی سوال های خود را دریافت نمایید.