همه ما به مدرسه وارد شده و پس از ۱۲ سال آموزش دیدن در مدرسه، قصد داریم تا کنکور بدیم و مسیر زندگی و آیندمون رو تعیین کنیم! در طی این ۱۲ سال راه های پر پیچ و خم بسیاری رو طی کردی و حتی خیلی وقت ها از خواب و راحتی خودت زدی و رفتی مدرسه و درس هایی رو خوندی که شاید هرگز توی زندگیت به کارت نیان!

نقش دوران تحصیل در کنکور

تو تونستی ۱۲ سال تحصیلت رو با موفقیت پشت سر بگذاری و به مرحله سرنوشت ساز کنکور برسی. مهم نیست نمراتت چند بودن، مهم نیست معدلت چند بوده، مهم اینه که الان اینجا هستی! مهم این است که الان کنکور داری و مهم این یک سالی هستش که تو کنکور داری و فرصت داری تا خواسته هات رو به دست بیاری!

این ۱۲ سال رو بزار یک گوشه و بهش نگاه نکن! به یک سال پیش رو فکر کن. ببین می خوای به هدفت برسی یا می خوای این یک سال رو با غفلت پشت سر بزاری؟ مهم نیست توی دوران مدرسه دانش آموز فوق العاده ای بودی یا اینکه عملکرد متوسطی داشتی!

مهم این یک ساله که بلند شی و در رشته مورد علاقت توی بهترین دانشگاه های کشور به تحصیل بپردازی! در واقع آینده تو با رشته و محل تحصیلت تعیین میشه! همین الان بلند شو و با تلاش خودت، آینده دلخواهت رو بساز.

بهترین مشاوره کنکور قم

فرقی نداره که رشته تو انسانی باشه، تجربی، ریاضی یا فنی حرفه ای! در هر صورت ما به شما بهترین مشاوره کنکور هنر، مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور تجربی، بهترین مشاوره ریاضی و… را به شما معرفی می کنیم! دکتر محمد معین الدین بهترین مشاوره کنکور قم در موسسه آموزشی آموتک تا زمان برگزاری آزمون کنکور در کنار شما است!

مرکز مشاوره آموتک پیشروترین دوره مشاوره کنکور در سراسر ایران به شمار رفته و از ۵ بخش زنجیره وار به شرح زیر تشکیل شده است:

  • جلسات کوچینگ
  • جلسات منتورینگ
  • برنامه ریزی فردی
  • آزمون های آنلاین
  • کارگاه های ویژه والدین

این ۵ بخش حاصل تجربه تیم تخصصی و خرفه ای آموتک با صدها داوطلب کنکور در سراسر ایران است. در دوره مشاوره ای یک ساله آموتک، به تمامی نیازهای داوطلبان به صورت یک جا پاسخ داده می شه و می تونین بیشترین عملکرد رو با استفاده از بکار گیری قابلیت های خودتون داشته باشین!

5 ویژگی مشاوره کنکور

جلسات کوچینگ

جلسات کوچینک به صورت هفتگی با دکتر محمد معین الدین برگزار شده و شامل چند قسمت است. در یک بخش آن روی انگیزه و روحیات شما کار شده و شما را به انگیزه کافی جهت تلاش برای رسیدن به اهداف خود می رساند. در بخش دیگر آن انواع تکنیک های مختلفی که برای موفقیت در آزمون کنکور به آن ها نیاز دارید به شما آموزش داده می شود.

از جمله این تکنیک ها می توان به تکنیک مدیریت زمان، تکنیک مطالعه درست هر درس، تکنیک تست زنی، تکنیک صحیح آزمون دادن، تکنیک کنترل استرس و… اشاره نمود. جلسات کوچینگ بر مبنای  رابطه موثر بین شخص مشاور و دانش آموز که مشورت گیرنده به شمار می‌ رود برگزار شده و در آن با توجه به ویژگی های فردی داوطلب به مشاوره های کاربردی ارائه می گردد.

در واقع این روش از مشاوره یک روش کاملا نوین بوده که در کشورهای پیشرفته جهان از آن استفاده شده و بازدهی آن به طور کامل و اثبات رسیده است. زیرا که در این روش مشاوره قابلیت های شخص مشورت گیرنده مورد توجه قرار می گیرد. به علاوه در این جلسات لایف استایل یک شخص کنکوری به شما آموزش داده می شود.

بخش‌ سوم مربوط به پرسش و پاسخ هایی است که در این جلسه مطرح می‌شود. به عبارتی دیگر بخشی از جلسات کوچینگ به پرسش و پاسخ اختصاص داده شده و در آن سوالات خود را پرسیده و پاسخ مناسب آن را دریافت کنید

منتورینگ فردی

در ابتدای پیوستن شما به دوره مشاوره کنکور آموتک از شما یک تست روانشناختی گرفته می شود که بر اساس نتایج آن یک همراه با عنوان منتورینگ به شما افزوده می شود. به عبارتی روشن‌تر می توانیم بگوییم منتور مربی شخصی شما بوده و شخصی است که در آزمون کنکور ثبت نام نموده، آزمون را با موفقیت پشت سر گذاشته و در برتر این رشته ها و بهترین دانشگاه‌های کشور تحصیلات آکادمیک خود را با نمرات عالی پشت سر گذاشته است.

به عبارت دقیق‌تر من طور مربی شخصی شما بوده و می توانید سوالات خود را از طریق واتساپ از او پرسیده و پاسخ آن را دریافت کنید. به علاوه شما باید گزارش کارهای خود را به .منتور تحویل داده و در جلسات هفتگی که با منتور برگزار می‌شود شرکت نمایید. بنابراین هر داوطلب به صورت هفتگی یک جلسه با دکتر معین الدین و یک جلسه با منتور شخصی خود دارد.

برنامه ریزی فردی

همانگونه که ذکر نمودیم در ابتدای ورودتان به دوره مشاوره ای آموتک از شما یک آزمون روانشناختی گرفته می شود. بر اساس نتایج آزمون برای شما یک برنامه‌ریزی فردی انجام می‌شود که مختص شما بوده و برنامه هر شخصی مطابق با روحیات و ویژگی های فردی بوده و با شخص دیگر متفاوت است.

آزمون های آنلاین

پس از آن که هر فصل از درس شما تمام شد لازم است که آزمون آن درس را داده و عملکرد خود را در درس مورد نظر بسنجید. برای این کار از شما آزمون های آنلاین گرفته می شود که از طریق پاسخ دادن به آنها عملکرد شما سنجیده شده و نقاط ضعف و قوت شما شناسایی می گردد.

کارگاه های ویژه والدین

کارگاه های ویژه والدین از دیگر خدماتی است که در دوره مشاوره کنکور آموتک دریافت می کنید. این کارگاه ها توسط منطور برای والدین شما برگزار شده و در آن به والدین شما آموزش داده می‌شود که چگونه با شما همراه گردند.

ضمانت بازگشت وجه

چنانچه از ثبت نام خود در دوره مشاوره ای آموتک پشیمان شدید می توانید ظرف دو هفته پس از زمان ثبت نام انصراف خود را اعلام نموده و تمامی وجه خود را بدون کم و کاست پس بگیرید.

سخن پایانی

با بهترین مشاوره کنکور قم و روشهای مشاوره ایشان آشنا شدیم. چنانچه هنوز سوالی دارید که پاسخ آن را دریافت نکرده اید می توانید با دکتر معین الدین تماس گرفته و یک جلسه مشاوره کاملا رایگان از ایشان هدیه بگیرید تا پاسخ سوال های خود را بیابید.