ورود به مدرسه و آغاز تحصیل دانش آموزان از ۷ سالگی شروع شده و دانش آموز با آموختن و پشت سر گذاشتن دروس مختلف، پایه های تحصیلی را گذرانده و قدم به قدم به یک آزمون سرنوشت ساز نزدیک می شوند. همان طور که می دانیم برخی از دروس دوره مدرسه ممکن است هرگز در زندگی به درد ما نخورده و نیز نقشی در کنکور ما نداشته باشند.

بنابراین اگر در دوره تحصیلی خود در برخی دروس دچار مشکل شده و یا علاقه به برخی از آن ها ندارید، هیچ نگران نباشید! زیرا مهم نیست شما در دوران مدرسه دروس خود را با چه نمره ای گذرانده اید! اهمیتی ندارد که در دسته دانش آموزانی با معدل متوسط و یا عالی بوده اید! مهم این است که عملکرد شما در زمان کنکور چگونه است. تجربه ثابت نموده که تلاش برای موفقیت در کنکور بسیار مهم تر از تلاش برای کسب نمرات عالی در دوران مدرسه باشد. چه بسیارند دانش آموزانی که دوران مدرسه را با نمرات عالی پشت سر گذاشته اند اما در زمان کنکور عملکردی بسیار پایین تر از دانش آموزان متوسط و ضعیف داشته اند. بنابراین تلاش شما است که می تواند شما را به موفقیت برساند. در این مقاله می خواهیم بهترین مشاوره کنکور رشت را شناخته و ویژگی های ارائه مشاوره وی را به شما توضیح دهیم.

دکتر معین الدین، بهترین مشاوره کنکور رشت

دکتر معین الدین برترین مشاوره کنکور در رشت و سراسر ایران بوده و با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا به داوطلبان کنکور خدمات مشاوره ای ارائه می دهد. فرقی ندارد که رشته شما چیست، در هر صورت دکتر معین الدین یک برنامه تکامل یافته و بی نقص برای رشته تحصیلی شما ارائه داده و مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور ریاضی، بهترین مشاوره کنکور هنر، مشاوره کنکور زبان و… تا زمان برگزاری آزمون کنکور در کنار شما است. حال بیایید با یکدیگر روش مشاوره کنکور دکتر معین الدین را بخوانیم:

جلسات کوچینگ

جلسات کوچینگ به صورت هفتگی به منظور افزایش سطح امید و انگیزه داوطلبان برگزار شده و در این جلسات انواع تکنیک هایی که باعث می شود عملکرد شما در زمان کنکور افزایش یابد آموزش داده می شود. برای مثال می توان به آموزش تکنیک های تست زنی، روش های صحیح مطالعه هر درس، تکنیک کنترل استرس، افزایش سطح انگیزه، مدیریت زمان در جلسه کنکور، مدیریت برنامه ریزی های فردی روزانه و… را نام برد.

جلسات کوچینگ محدود به موارد فوق نیست. جلسات کوچینگ به صورت هفتگی برگزار شده و به سوالات داوطلبان پاسخ داده خواهد شد.

منتورینگ

هر داوطلب پس از ثبت تام در دوره های خدمات مشاوره ای آموتک، لازم است یک تست روانشناختی  MBTI دهد. پس از این تست است که برای شما یک منتور انتخاب می شود. منتور شخصی است که خود دارای عملکردی مثبت در آزمون کنکور بوده و موفق به کسب رتبه های برتر شده و تحصیلات آکادمیک خود را در بهترین دانشگاه های کشور گذرانده است.

منتور از زمان شرکت در دوره مشاوره تا زمان برگزاری آزمون کنکور در کنار شما بوده و در تمامی طول روز به سوالات شما پاسخ خواهد داد. به علاوه ارائه گزارشکار روزانه یکی از وظایفی است که به عهده داوطلب گذاشته شده و با تحلیل گزارشکارها، یک برنامه شخصی برای وی در نظر گرفته می شود که موجب تقویت نقاط قوت و بهبود نقاط ضعف می گردد.

برنامه ریزی فردی

یکی از بزرگترین باگ های خدمات مشاوره ای رایج، ثابت بودن یک برنامه برای تمامی داوطلبان است. اما در آموتک هر شخص بنا به روحیاتی که دارد، برنامه ریزی خاص خود را دریافت نموده و برنامه هر شخص خاص وی می باشد.

در آموتک یک روش مشاوره عمومی به شما ارائه نشده و این برنامه بسیار انعطاف پذیر به علت سازگاری با روحیات شما می باشد. نظم و دقت در این برنامه ریزی بسیار بالا بوده و عملکرد مثبت شما را موجب می شود.

5 ویژگی مشاوره کنکور

آزمون های آنلاین

آزمون های آنلاین برای هر داوطلب بر حسب برنامه ریزی های درسی که برای وی ارائه می‌ شود هر هفته برگزار شده و از طریق سامانه قابلیت پاسخگویی دارد. پس از آن که هر کدام از فصل های دروس شما به اتمام رسید می توانید به سایت برگزارکننده آزمون مراجعه کرده و در زمان مشخص به تست های موجود پاسخ دهید.

البته ذکر این نکته الزامی است که تست های موجود در سایت کاملا استاندارد بوده و مشابه با سوالات کنکور برای شما طراحی شده اند. به علاوه شرکت در خدمات مشاوره آموزشی در تضاد با سایر موسسات آموزشی نبوده و شما می توانید در دوران مشاوره خود در سایر کانون‌های ارائه خدمات از جمله قلمچی و گزینه دو شرکت نمایید.

کارگاه های ویژه والدین

نقش والدین در موفقیت دانش آموزان بسیار چشمگیر بوده و همراه شدن آنها با دانش آموز می ‌تواند نقش بسیار زیادی در موفقیت داوطلب داشته باشد. کارگاه های ویژه والدین یکی از خدماتی هستند که توسط موسسه آموزشی آموتک ارائه شده و جهت همراه کردن والدین با داوطلبان صورت می ‌گیرد.

ضمانت آموتک

تیم متخصص مشاوره کنکور آموتک، از برترین متخصصان وجود در ایران تشکیل شده و تمامی نیازهای داوطلبان به مشاوره خوب را پاسخ می‌ دهند این تیم بسیار قوی و حرفه ‌ای بوده و با اعتمادی که به کار خود دارند، به شما ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت را می دهند. اما توجه داشته باشید که بازگشت وجه شما به صورت کامل تنها تا دو هفته پس از شرکت در دوره امکان‌ پذیر خواهد بود.

جمع بندی

در این مقاله به معرفی بهترین مشاوره کنکور رشته پرداخته و ویژگی ها و روش های ارائه مشاوره توسط دکتر معین الدین را برای شما عزیزان شرح دادیم. دکتر معین الدین یکی از افرادی است که می تواند موفقیت شما در کنکور را رقم زده و با نمایاندن راه به شما، موفقیت شما در کنکور را تضمین نماید. دکتر معین الدین یک راهنمای متخصص است که با تجربه، علم و تخصص خود، راه را به شما نشان خواهد داد و تا زمان رسیدن شما به اهدافتان در کنار شما خواهد بود. کافی است همین الان تلفن را برداشته و با تماس با دکتر معین الدین یک جلسه مشاوره رایگان از ایشان هدیه بگیرید.