مشاوره کنکور سنندج

اگر به دنبال بهترین مشاور کنکور سنندج می گردید و دچار تردید در انتخاب شده اید، نگران نباشید! ما در این مقاله بهترین مشاور کنکور سنندج را به شما معرفی می نماییم تا پله های ترقی را یکی پس از دیگری طی کرده و با موفقیت به صندلی مورد نظرتان در دانشگاه دلخواه خود دست پیدا کنید!

بهترین مشاور کنکور سنندج

اگر به دنبال تحقق رویاهای خود باشید، بدون شک به دنبال حرفه ای ترین ها هستید! در این مقاله بر آن شدیم تا بهترین مشاور کنکور سنندج را به شما معرفی نماییم. دکتر محمد معین الدین بهترین مشاور کنکور سنندج بوده که از جدیدترین و کارآمدترین روش برای ارائه مشاوره استفاده می نمایند.

تفاوتی ندارد که رشته شما چیست و یا در چه رشته ای مشغول به تحصیل بوده و در کدام رشته قصد دارید کنکور بدهید! در هر صورت دکتر معین الدین مشاوره های تخصصی و فردی را به شما ارائه می دهد که بسیار کاربردی هستند. دکتر معین الدین در تمامی رشته های تحصیلی زیر خدمات مشاوره ای بی بدیل خود را ارائه می دهند:

  • مشاوره کنکور انسانی
  • مشاوره کنکور تجربی
  • مشاوره کنکور ریاضی
  • مشاوره کنکور هنر
  • مشاوره کنکور فنی و حرفه ای
  • مشاوره کنکور زبان
  • و…

روش ارائه مشاوره دکتر محمد معین الدین

روش های ارائه مشاوره در جهان متفاوت است. یکی از روش های قدیمی و رایج ارائه مشاوره که امروزه بسیاری از مراکز و مشاوره های کنکور از آن استفاده می نمایند، روش ارائه مشاوره به صورت یک برنامه ثابت برای تمامی افراد است. این روش دارای معایب بسیاری بوده و با توجه به آن که از تنوع کافی برخوردار نبوده و قابلیت های فردی داوطلبان نادیده گرفته می شود، دارای کارایی و بازدهی لازم نمی باشد.

در روش مشاوره ای دکتر معین الدین، خصوصیات و ویژگی های فردی شما به طور کامل مورد توجه قرار گرفته و قراره که به بهترین خودت تبدیل بشی! در این روش از شما آزمون های روانشناختی گرفته می شود که بر اساس نتایج آن، برنامه ریزی اختصاصی خود را دریافت می نمایید. خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین از ۵ بخش زنجیره وار به شرح زیر تشکیل شده است.

5 ویژگی مشاوره کنکور

کوچینگ تحصیلی

کوچینگ تحصیلی به روشی از ارائه مشاوره گفته می شود که در آن بر اساس ویژگی های فردی داوطلب به وی مشاوره های کاربردی ارائه می گردد. جلسات کوچینگ به صورت هفتگی توسط خود شخص دکتر معین الدین برگزار شده و در آن به تقویت انگیزه شما پرداخته می شود.

در این جلسات می آموزید که چگونه قابلیت های خود را مورد توجه قرار داده و با استفاده از آن ها به اهداف خود دست پیدا کنید! به علاوه در این جلسات انواع تکنیک هایی که سبب می شود تا عملکرد بهتری داشته باشید را یاد می گیرید. این تکنیک ها شامل تکنیک تست زنی، تکنیک های روش صحیح آزمون دادن، تکنیک روش مطالعه هر درس، تکنیک مدیریت زمان و… می باشند.

منتورینگ

منتور مربی شخصی شما است که پس از ثبت نام شما در دوره خدمات مشاوره ای آموتک برای شما تعیین شده و تا پایان دوره یعنی تا زمان برگزاری آزمون سراسری کنکور در کنار شما خواهد بود. منتور از میان افراد تحصیلکرده که از برترین دانشگاه های کشور در بهترین رشته و بالاترین نمرات و معدل فارغ التحصیل شده اند، انتخاب شده و به عنوان منتور فعالیت می نمایند.

رابطه شما با منتور به صورت شبانه روزی بوده و منتور در تمامی ساعات شبانه روز به سوالات شما پاسخ خواهد داد. به علاوه شما علاوه بر جلسات هفتگی با دکتر معین الدین، دارای جلسات منظم با منتور می باشید.

برنامه ریزی فردی

همان گونه که در بندهای ابتدایی ذکر نمودیم، هر شخصی در دوره مشاوره دکتر معین الدین برنامه مخصوص به خود را دریافت می نماید. این برنامه بر اساس آزمون های روانشناختی که در ابتدای شرکت در دوره مشاوره ای از شما گرفته شده است، تنظیم و ارائه می شود.

یکی از بارزترین ویژگی های این برنامه این است که بر اساس ویژگی های اخلاقی و شخصیتی شما بوده و بیشترین سازگاری با خصوصیات شما دارد. بنابراین قابلیت های شما به خوبی مورد توجه قرار گرفته و می توانید مسیر موفقیت را با سرعت بیشتری بپیمایید.

آزمون های آنلاین

آزمون های آنلاین پس از اتمام هر فصل از هر کدام از دروس شما برگزار شده و به منظور بررسی عملکرد شما می باشد. سوالات آزمون آنلاین از استانداردهای کافی برخوردار بوده و حتی می توان از نظر درجه سختی آن ها را معادل سوالات کنکور دانست. به علاوه آزمون های آنلاین با آزمون های سایر مراکز و موسسات آموزشی و کنکوری تداخل نداشته و شما می توانید در سایر موسسه های کنکوری نیز ثبت نام نمایید.

کارگاه های ویژه والدین

یکی دیگر از وظایف منتور برگزاری کارگاه های آنلاین ویژه والدین است که در آن ها به والدین شما نکات مهمی که در خصوص همراه شدن ان ها با شما است، عنوان می شود. این کارگاه ها نیز به صورت منظم برگزار می گردد.

ضمانت بازگشت وجه

در صورتی که پس از شرکت در دوره مشاوره ای کنکور دکتر معین الدین شرکت نمودید، در صورت عدم رضایت وجه پرداختی شما به طور کامل بازگشت داده می شود. البته ذکر این نکته الزامی است که تنها ظرف مدت دو هفته پس از شرکت در دوره زمان دارید تا انصراف خود را اعلام نمایید.

سخن پایانی

افراد بسیاری متقاضی شرکت در دوره مشاوره ای دکتر معین الدین می باشند. به همین علت برای آن که موفق به شرکت در دوره معین الدین شوید، از شما یک آزمون ورودی گرفته می شود که صلاحیت شما برای شرکت در دوره را نشان دهد.

 پس از آن که موفق به ورود به دوره خدمات مشاوره ای آموتک شوید، از شما یک آزمون روانشناختی گرفته می شود که بر اساس نتایج آزمون، برای شما یک برنامه ریزی شخصی انجام شده و برای شما یک منتور شخصی تعیین می گردد. به علاوه شما موظف به ارائه گزارشکار به صورت روزانه می باشید. حرفه ای بودن دکتر معین الدین ضمانت موفقیت شما است! برای شرکت در دوره همین الان تلفن را برداشته و یک جلسه مشاوره کاملا رایگان از دکتر معین الدین جهت رفع سوالات و مشکلات خود دریافت نمایید.