قبل از پرداختن به مشاوره کنکور تبریز میخواهیم کمی به آینده برویم. شما باید قبل از پیدا کردن بهترین مشاور کنکور تبریز ، آرزوها و اهداف خود را پیدا کنید.

چشمانتان را ببندید و آینده‌تان را تصور کنید! این کار را بسیار خوشبینانه انجام دهید ولی نه خوش خیالانه. به نظرتان در کجا قرار دارید؟ چه رشته و دانشگاهی قبول شدید؟ یک ماشین خوب، خانه مناسب و موقعیت اجتماعی بالا که مورد احترام همه برای شما است؟ آیا می‌توانید با هر کسی که می‌خواهید به سادگی ازدواج کنید؟ آیا می‌توانید آرزو‌های خود را برآورده کنید یا نه؟ البته که ممکن است هزاران خیال دیگر در برابر ذهن شما برای آینده قرار بگیرد ولی مهمترین سؤال که در ابتدا باید به آن پاسخ داده شود این است که چطور می‌توانیم به این موقعیت‌ها برسیم؟

شما عزیزان که به دنبال مشاوره کنکور تبریز وارد این صفحه شدید طبیعتاً راه درس خواندن که مطمئن‌ترین و بهترین راه است را در پیش گرفته‌اید ولی حتی شما نیز که پاسخ سؤالات قبلی را پیدا کرده‌اید باید یک سؤال دیگر را هم از خود بپرسید و آن این است که آیا به تنهایی می‌توانید در این مسیر موفق شوید یا نه؟ اینجاست که اهمیت یک مشاور کنکور حرفه‌ای و خوب که خود قبلاً در مسیر شما بوده و امروزه به موفقیت‌هایی که در ذهن اکثر شما است رسیده مشخص می‌شود.

اما قضیه مشاوره‌کنکور پیچیده‌تر از این حرف هاست و برای این انتخاب باید فیلتر‌های ریز‌تری داشته باشید بنابراین تا به انتهای این مقاله از وبسایت آموتک با ما همراه باشید تا در مورد این موضوع با شما عزیزان صحبت کرده و بهترین مشاوره کنکور تبریز را به شما معرفی کنیم.

اهمیت مشاوره کنکور

تمام دانش‌آموزانی که قصد موفقیت در کنکور را دارند خیلی به خود سخت می‌گیرند و مدت زمان بسیاری را صرف درس خواندن می‌کنند. البته که این کار بدیهی است چراکه موفقیت هزینه دارد و نمی‌توان با بی‌توجهی به سختی‌های یک هدف به آن هدف نائل آمد اما کنکور قدری با اهداف دیگر فرق می‌کند.

به عنوان مثال شما اگر قصد داشته باشید که دوچرخه سواری را یاد بگیرید اهمیتی ندارد که چند بار زمین می‌خورید! فاصله شما با فرصت بعدی برای تلاش تنها بلند شدن و سوار شدن مجدد بر روی دوچرخه است اما آزمون سراسری فرصت است که تنها سال یکبار در پیش روی شما است و در صورتی که کمی بی‌توجهی از سمت شما شامل حال حساسیت موقعیت شود باید مدت زمان بسیار دیگری را صرف انتظار برای تلاش بعدی کنید و این داستان زمانی بدتر می‌شود که برای پسران در این مدت زمان انتظار خدمت سربازی در کمین است!

احتمالاً اغلب شما تمام مواردی که ذکر شد را می‌دانید بنابراین قصد دارید تا با پشتکار زیاد شروع به درس خواندن کنید شاید هم تا الان این کار را کرده باشید اما باید به خدمتتان عرض کنیم که یک دانش‌آموز که دارای اطلاعات کامل نسبت به رشته تحصیلی خودش است و با پشتکار لازم تمام درس‌هایش را خوانده اما از هیچ گونه مشاوره کنکور برخوردار نیست دقیقاً مانند خودرویی پر از امکانات است که هیچ راهنما و راننده‌ای برای رساندن آن به مقصد وجود ندارد. قصد ما نیز از ارائه خدمات حرفه‌ای مشاوره کنکور تبریز دقیقاً هدایت شما به سمت اهدافتان است چرا که برخلاف چیزی که شما فکر می‌کنید کنکور تنها چند تست ساده نیست و داستانی پیچیده‌تر دارد…
ولی شاید از خودتان بپرسید که اصلاً چرا مجموعه آموتک صلاحیت ارائه خدمات مشاوره کنکور به من را دارد؟ این سؤالی است که در ادامه پاسخ آن را خواهیم داد.

مشاور متخصص و با تجربه

دانش در زمینه‌های مختلف چیزی است که امروزه بسیار راحت برای دستیابی شده! از ارائه خدمات مشاوره کنکور تبریز گرفته تا انواع کار‌های فنی و مهندسی پیچیده. تنها با چند سرچ ساده داخل اینترنت هر دانشی که بخواهید به سادگی در اختیار شماست ولی زمانی که قصد داشته باشید از خدماتی استفاده کنید به دنبال فردی بهتر از بقیه می‌گردید اما چرا؟ آیا دانش‌های آن‌ها با هم فرق می‌کند؟ شاید هر دو در یک دانشگاه درس خوانده باشند و اگر هم نه هر دو یک رشته خواندند. ولی دلیل اصلی تفاوت در تجربه آنهاست! این اولین دلیلی است که در رابطه با صلاحیت دکتر محمد معین الدین به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات مشاوره کنکور تبریز باید بدانید.

دکتر محمد معین الدین خود فارغ التحصیل رشته MBA استراتژی از دانشگاه تهران می‌باشند و در تخصصشان در رشته مربوطه شکی نیست. ولی این موضوع که خود ‌ایشان با استفاده از متد‌های صحیح درس خواندن توانستند هم به مدرسه تیزهوشان و هم دانشگاه تهران راه پیدا کنند خود یکی از دلایل تجربه‌ایشان در زمینه درس خواندن است ولی موضوع تنها این نیست بلکه‌ایشان توانستند در طی سال‌ها تجربه به افراد زیادی مشاوره‌های مختلف ارائه کرده و هموار‌کننده مسیر موفقیت خیلی از داوطلبان مشتاق به مانند شما عزیزان که به دنبال مشاوره کنکور تبریز هستید باشند.

از طرفی‌ ایشان کارشناس برنامه‌های رادیویی بوده و همینطور مشاور ارشد مؤسسه‌های رسای دانش، آفبا و مشاور سابق کانون فرهنگی آموزشی قلم چی می‌باشند. البته که تمام فعالیت‌های‌ دکتر محمد معین الدین در این مقاله نمی‌گنجد و خود مقاله‌ای جداگانه می‌خواهد و می‌توانید برای مشاهده رزومه کاری‌ ایشان در سایت آموتک اقدام کنید. ولی مهمترین موضوعی که مشاوره‌ دکتر معین الدین را از سایر خدمات مشاوره کنکور تبریز متمایز می‌کند این است که اغلب ارائه‌دهندگان خدمات مشاوره کنکور از تکنیک کوچینگ که در ادامه بیشتر درباره‌اش صحبت خواهیم کرد در مشاوره هایشان استفاده می‌کنند اما دکتر محمد معین الدین خود مبتکر استفاده از ابزار کوچینگ در مشاوره کنکور و مشاوره‌های تحصیلی هستند و به تبع آن این ابزار را بهتر شناخته و با استفاده از این ابزار و بسیاری تکنیک‌های دیگر در زمینه‌های زیر آماده ارائه خدمات مشاوره کنکور به شما عزیزان می‌باشد:
مشاوره کنکور تجربی تبریز
مشاوره کنکور انسانی تبریز
مشاوره کنکور ریاضی تبریز
مشاوره کنکور هنر در تبریز
مشاوره کنکور زبان در تبریز

پشتیبان و نظاره‌گر شما

استفاده از تکنیک‌های مختلف برای درس خواندن کنکور اعم از استفاده از کتاب‌های کمک درسی و یا شرکت در آزمون‌های آزمایشی آنلاین و آفلاین همواره از بهترین گزینه‌ها برای پیشرفت در این زمینه می‌باشد اما اینکه چه نتیجه‌ای در بر خواهند داشت را تنها شما نمی‌توانید تعیین کنید! انسان‌ها همواره دیدگاه کاملاً درستی نسبت به رفتار و فعالیت خودشان ندارند و بسیاری از ایرادات کار را که شامل حال خودشان است نمی‌بینند بنابراین نیاز است تا حتماً تمامی مراحل و نتایج توسط شخصی خارج از دایره افکار و مطالعات شما چک شود و همواره از قدیم گفته‌اند که بهترین دوست آن است که ایراد‌های شما را به شما بگوید که این دقیقاً رفتاری است که دکتر محمد معین الدین به عنوان یک دوست و همراه و همینطور مشاور کنکور تبریز با شما داوطلبان تبریزی خواهد داشت.


در راستای موفقیت و نتیجه بخشی هرچه بهتر تلاش‌های‌تان شما موظف می‌شوید که هر شب گزارش کاری را از تمام فعالیت‌هایتان ارائه کرده و به صورت هفتگی و ماهانه در کارگاه‌های مشاوره‌ای و انگیزشی شرکت کنید. این نظام سختگیرانه موجب می‌شود تا پیشرفت‌های شما شکل صعودی به خود بگیرد اما لازم به ذکر است که این نظام بر مشکلات و سؤال‌های شما حاکم نبود و هر زمان که سؤالی برایتان پیش آمد همان لحظه می‌توانید از مشاور خود یعنی دکتر محمد معین الدین پرسیده و پاسخ آن را دریافت کنید که این موضوع خود یکی از دلایل حرفه‌ای بودن خدمات مشاوره کنکور تبریز مجموعه آموتک می‌باشد.
و در انتها گزارش کار تمام فعالیت‌های شما به صورت هفتگی و ماهانه در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

مدیریت ذهنی دانش‌ آموزش

اگر خاطرتان باشد پیشتر اشاره کردیم که کنکور تنها درس خواندن نیست! شاید برایتان پیش آمده باشد که یک موضوع را کاملاً مطالعه کرده و به آن مسلط هستید ولی در سر جلسه امتحان از ذهن‌تان می‌پرد و نمی‌توانید آن را به خوبی به خاطر بیاورید. این موضوع اغلب به خاطر استرس و عدم تمرکز است و متأسفانه باید بگوییم که شدت این اتفاق بر سر آزمون سراسری کنکور چندین برابر خواهد شد. بنابراین علاوه بر درس خواندن ابداً نباید از اهمیت مدیریت ذهن و همینطور تکنیک‌های مختلف برای حفظ تمرکز، حفظ و ایجاد انگیزه پایدار، مهارت تندخوانی، کنترل و مدیریت استرس و بسیاری موارد دیگر که همگی در قالب کوچینگ در خدمات مشاوره کنکور تبریز به شما عزیزان ارائه می‌شود غافل شوید.
کوچینگ در واقع جدیدترین روش ارائه و یا دریافت مشاوره در جهان است که هیچ‌گونه توصیه‌های کلی در آن وجود نداشته و برنامه‌ریزی‌های ارائه شده بسیار شخصی‌سازی شده و بر اساس نیاز‌های دانش‌آموز می‌باشد.

ارائه برنامه ریزی اختصاصی

بدون نظم هیچ کاری موفقیت‌آمیز نخواهد بود! شاید این جمله را زیاد شنیده باشید ولی چرا باید برای برنامه‌ریزی کنکور هزینه کنید؟ با یک سرچ ساده در اینترنت صد‌ها برنامه و برنامه‌ریزی مختلف وجود دارد که می‌توانید طبق آن‌ها پیش بروید و فکر کنید که خودتان از پس همه چیز بر آمده و دیگر نیازی به خدمات مشاوره کنکور تبریز ندارید. اما متأسفانه باید بگوییم که کاملاً در اشباه هستید.
برنامه‌ریزی کلی معنایی ندارد!

به جرأت می‌توان گفت در خدمات مشاوره کنکور تبریز و یا هر جای دیگر که توسط مجموعه آموتک و دکتر محمد معین الدین به عنوان منتور تحت خدمات خاص و نوینی به نام منتورینگ ارائه می‌شود هیچگاه برای دو دانش‌آموز برنامه‌های یکسان ارائه نخواهد شد. برنامه‌ریزی ما همگی به صورت کاملاً اختصاصی و شخصی‌سازی شده هستند که بر اساس شرایط مختلفی که همگی شامل حال شما هستند به شما ارائه می‌شود و به عبارت دیگر برنامه‌ای که دریافت می‌کنید مخصوص خودتان است و نه کس دیگر…

از ویژگی‌های مثبت این فرایند می‌توان به ارائه برنامه مختص به هر دانش‌آموز به صورت روزانه و هفتگی، باکس‌بندی و رعایت تنوع مطالعاتی دروس در برنامه‌ریزی کنکور، مشاهده آمار مطالعه‌کنندگان و جایگاه شما در بین این آمار برای ایجاد انگیزه در راستای رقابت سالم و همینطور ثبت مطالعات و گزارش کار هر شب اشاره کرد.

آزمون آزمایشی آنلاین

تبریز استان بزرگ و پرجمعیتی است و سالانه سهم زیادی از داوطلبان کنکور را تشکیل می‌دهد بنابراین بدیهی است که رقابت نیز در این استان شدیدتر باشد پس چقدر خوب که بتوان محک زد که در یک بازه زمانی مشخص چه پیشرفت‌هایی حاصل شده و چه نقاط ضعفی وجود دارد که بهترین راه برای این امر آزمون آزمایشی است که یکی از رایج‌ترین خدمات مشاوره کنکور تبریز و یا هر جای دیگر می‌باشد. اما این خدمت نیز از مجموعه آموتک به صورت عادی نبوده و ما برای چنین موضوع رایجی نیز برنامه‌های خاص داریم.
به این صورت که دانش‌آموز بسته به برنامه‌ریزی و نظر منتور به صورت هفتگی در آزمون‌های خود مجموعه شرکت کرده و در مرحله‌های بالاتر علاوه بر آزمون‌های خود مجموعه باید در یکی از آزمون‌های قلمچی، گزینه دو و یا گاج شرکت کند و در تک تک این مراحل منطور همراه شما خواهد بود.

کارگاه آموزشی برای والدین

نقش والدین در موفقیت دانش‌آموز در کنکور اگر بیشتر از دانش‌آموز و مشاور نباشد کمتر از آن هم نیست. بنا به همین موضوع وبینار‌های روانشناسی آنلاین و آموزش‌هایی در داخل کانال والدین VIP تدارک دیده شده که می‌تواند در این زمینه کمک‌کننده باشد.

جمع بندی

دکتر محمد معین الدین بر این باور است که هر طور که شده باید جهان را جای بهتری کرد بنابراین هدف ‌ایشان از ارائه خدمات مشاوره کنکور تبریز و یا هر جای دیگر تنها با ارائه روش‌های تست زنی و بالا بردن رتبه نیست بلکه ‌ایشان در فکر گسترش دانش در میان سایرین می‌باشند تا بتوانند به دانش‌آموزان مشتاق برای موفقیت در کنکور کمک کرده تا در مسیر رویا‌هایشان قدم برداشته و در نهایت جهان را به جای بهتری تبدیل کنند. به عنوان کلام پایانی باید بگوییم که تمام خدمات مشاوره کنکور مجموعه آموتک تحت رهبری دکتر محمد معین الدین دارای گارانتی بازگشت وجه بوده و شما عزیزان می‌توانید با خیال راحت از نتیجه بخش بودن آموزه‌های ما اقدام به تهیه خدمات مشاوره کنکور کنید.
موفق و پیروز باشید.