اگر در حال خواندن این مقاله هستید، یعنی شما دغدغه موفقیت در آزمون کنکور و رسیدن به اهداف خود را دارید! ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین مشاوره کنکور ارومیه را به شما معرفی نماییم. دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور ارومیه و به طور کلی سراسر کشور بوده که با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا، خدمات مشاوره ای را به شما کنکوری های عزیز ارائه می نماید.

اهمیت چندانی ندارد که شما در دوران مدرسه در دروس مختلف چه نمراتی را کسب نموده اید. ممکن است شما به یک درس علاقه نداشته و نمرات شما در آن درس ضعیف باشد و رشته ای که قصد تحصیل در آن را دارید، به این درس مرتبط نباشد!

بنابراین لزومی ندارد که نگران معدل و ریز نمرات خود باشید! در واقع روش مشاوره ای دکتر معین الدین به نحوی است که شما می توانید قابلیت های خود را شناخته و با تکیه بر آن ها به نبرد با رقبای خود بروید.

موسسه آموتک برای ورود به دوره خدمات مشاوره ای، از شما یک آزمون گرفته و بر اساس امتیاز شما در آزمون، نتیجه درخواست شما برای خدمات مشاوره ای مورد بررسی قرار می گیرد.

در آموتک با یک تیم فوق العاده حرفه ای و متخصص که همه آن ها دارای تجربه کافی در زمینه ارائه مشاوره کنکور بوده و اطلاعات آنان کاملا به روز است سر و کار دارید! در این دوره مشاوره، نیازهای داوطلبان به خوبی شناخته شده و به تمامی نیازهای آنان پاسخ مناسب داده خواهد شد.

خدمات مشاوره ای آموتک برای چه رشته هایی ارائه می گردد؟

برخی رشته ها از جمله تجربی دارای متقاضیان بیشتری بوده و به تبع کارهای بیشتری در این زمینه انجام شده است. به عبارتی رشته های دیگر در مقتیسه با این رشته، کمرنگ تر به نظر می رسند. این موضوع موجب می شود تا متقاضیان سایر رشته ها گمان کنند که مشاوره خوب برای رشته آنان وجود ندارد.

این تصور کاملا اشتباه است! برای مثال ممکن است رشته شما هنر باشد، ما با بهترین مشاوره کنکور هنر در کنار شما هستیم! در آموتک خدمات مشاوره ای برای تمامی رشته ها موجود بوده و می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مشاور کنکور انسانی
  • مشاور کنکور تجربی
  • مشاور کنکور ریاضی
  • مشاور کنکور زبان
  • مشاور کنکور فنی حرفه ای
  • و…

روش کار دکتر معین الدین در ارائه خدمات مشاوره ای

دکتر معین الدین با در ارائه یک روش کاملاً مدرن و به روز، مطابق با جدیدترین برنامه های مشاوره ای در سراسر جهان همانند یک راهنما در کنار شما داوطلب گرامی می باشد. در این روش از مشاوره، هر شخصی دارای یک برنامه ریزی منحصر به فرد بوده و لازم است که به صورت روزانه گزارشکار عملکردهای خود را ارسال نمایند. به طور کلی خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین از ۵ بخش زیر تشکیل شده است:

جلسات کوچینگ

بیشتر جلسات، سمینارها، کتاب ها، کلیپ ها و… انگیزشی مه با هدف امید و انگیزه بخشیدن به افراد مختلف منتشر می گردند، دارای عمری کوتاه بوده و ماندگاری آن در ذهن مخاطب نهایتا به یک هفته می انجامد.

در جلسات کوچینگ به داوطلبان انگیزه و امید انتقال داده شده و شما را به یک سطح انگیزه پایدار خواهند رساند. در این جلسات به شما تکنیک های مختلفی که سبب بهبود عملکرد شما در دوره کنکور و در زمان آزمون می شود، آموزش داده شده و روش صحیح برنامه ریزی را خواهید آموخت.

از مزایای این جلسات این است که شما بدون صرف هزینه ای اضافه، تکنیک مختلف را آموخته و می توانید به راحتی سر حلسه کنکور بدون استرس حضور پیدا نمایید. برای مثال در این جلسات به شما روش های صحیح مطالعه هر درس، تکنیک تست زنی، تکنیک مدیریت زمان، تکنیک روش های صحیح آزمون دادن، روش کنترل استرس و… آموخته خواهد شد.

اما جلسات کوچینگ تنها به موارد فوق محدود نبوده و می توانید با شرکت در جلسات کوچینگ با دکتر معین الدین در تعامل باشید! یعنی می توانید سوالات خود را مطرح نموده و پاسخ آن را دریابید.

منتورینگ

منتور به مربی شخصی شما گفته می شود که از زمان شرکت شما در دوره تا زمان برگزاری آزمون کنکور در کنار شما بوده و به صورت مستمر برنامه های شما را رصد می نماید.

منتور نیز از تیم حرفه ای و متخصص آموتک می باشد که به صورت روزانه گزارشکارهای شما را دریافت نموده و عملکرد شما را می سنجد. به علاوه به سوالات شما پاسخ داده و نیازی نیست تا زمان جلسه کوچینگ منتظر بمانید.

5 ویژگی مشاوره کنکور

برنامه ریزی فردی برای هر داوطلب

در روش های مشاوره ای رایج، داوطلبان یک برنامه ثابت را مورد استفاده قرار می دهند. اما در روش مشاوره دکتر معین الدین، برای هر داوطلب یک برنامه ریزی فردی انجام می شود. این برنامه ریزی بر کسب خصوصیات فردی هر شخص بوده و مطابق با روحیات او است. بنابراین با داشتن یک برنامه منحصر به فرد، عملکرد شما افزایش میابد.

آزمون های آنلاین

پس از اتمام هر فصل از دروس داوطلب، سوالات مربوط به فصل مورد نظر در سایت بارگزاری شده و داوطلب می تواند به سایت مراجعه کرده و سوالات آن فصل را پاسخ دهد. این امر سبب شناسایی نقاط قوت و ضعف داوطلب شده و به منتور کمک می نماید تا نقاط ضعف داوطلب را بهبود و نقاط قوت وی را تقویت نماید.

کارگاه های ویژه والدین

در کنار جلسات کوچینگ و منتورینگ که برای داوطلب برگزار می گردد، جلسات ویژه ای نیز برای والدین در نظر گرفته شده تا هر چه بهتر و بیشتر والدین مقدمات لازم جهت علم آموزی و همراهی نمودن داوطلب در کنکور را بیاموزند.

جمع بندی

کنکور به عنوان یکی از مهم ترین مراحل زندگی هر شخصی شناخته شده و برای پشت سر گذاشتن آن نیازمند یک راهنما هستیم تا راه را به ما نشان داده و در این مسیر ما را یاری نماید. بدون شک شخصی می تواند بهترین راهنما باشد که خود این راه را با موفقیت پیموده و تجارب بسیاری کسب نموده باشد.

دکتر معین الدین بهترین مشاوره کنکور ارومیه با تیمی متخصص و بهره گیری از روش های مدرن و روز دنیا در انجام امور مشاوره، در کنار شما بوده و تا زمان برگزاری آزمون کنکور همراه شما خواهد بود. کافی است همین الان تلفن را برداشته و یک جلسه کاملا رایگان از دکتر معین الدین جهت انجام مشاوره و یافتن پاسخ سوالات خودت ازش هدیه بگیری!