مشاوره کنکور زاهدان

اگر در حال خواندن این مقاله هستید، یعنی پیمودن راه موفقیت برای شما اهمیت بسیاری داشته و سخت به دنبال یافتن بهترین ها می باشید. بنابراین ما نیز بدون فوت وقت بهترین مشاور کنکور هنر، مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور تجربی، مشاوره کنکور ریاضی را به شما معرفی می کنیم!

بهترین روش مشاوره کدام است؟

روش های مشاوره عموما به چندین دسته مختلف تقسیم بندی میشن. رایج ترین روش ارائه مشاوره که در ایران استفاده میشه، ارائه خدمات مشاوره ای ثابت برای تمامی دانش آموزان به یک شکل است. یعنی در این دوره های مشاوره، شما از یک متد ثابت که بقیه داوطلبان نیز استفاده می کنن، بهره گیری می نمایید.

علم ژنتیک اثبات نموده که امکان تولد دو فرزند کاملا مشابه از یک پدر و مادر، یک به سیصد هزار میلیارد است! همان گونه که می دانید حتی فرزندان دو قلو نیز با یکدیگر تفاوت داشته و هر شخصی دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد خود است!

حالا بریم سراغ بهترین روش مشاوره! خب الان شما متوجه شدین که شما کاملا منحصر به فردین و هیچ شخصی شبیه شما نیست. این یعنی برنامه مشاوره ای ارائه شده برا شما باید کاملا مخصوص شما بوده و ویژگی های شخصیتی شما در اون جای گرفته باشه!

به همین علت روش مشاوره ای شکل گرفته که کاملا براساس خصوصیات اخلاقی شما بوده و این برنامه با خصوصیات اخلاقی شما منطبق میشه. این روش مشاوره در حال حاضر در کشورهای پیشرفته جهان اجرایی شده و موفقیت بسیاری برای افرادی که از این خدمات استفاده کرده اند را به ارمغان آورده است.

بهترین مشاوره کنکور زاهدان

حالا که تفاوت روش های مشاوره رو براتون توضیح دادیم، شما فکر می کنین کدوم روش بهترین روش ارائه مشاوره‌ است؟ بله قطعا پاسخ شما اینه که روش مشاوره ای که توی اون به قابلیت ها و خصوصیات اخلاقیمون توجه بشه!

دکتر معین الدین بهترین مشاور کنکور زاهدان هستن که از این علم بهره گیری نموده و با استفاده از به روزترین و کارآمدترین روش ارائه مشاوره کنکور، در کنار شما هستن. بریم که با همدیگه خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین رو بخونیم و باهاش آشنا شیم!

خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین

خب همونطوری که توی بندهای قبل ذکر نمودیم، دکتر معین الدین به شما یه برنامه ای ارائه میده که توی اون برنامه قابلیت های شما مورد توجه قرار گرفته و براساس قابلیت هاتون برنامه شخصیتون رو دریافت می کنین!

صبر کنین! این تموم کاری نیست که دکتر معین الدین برای شما انجام میده! وقتی توی دوره مشاوره ای آموتک شرکت می کنین، باید به صورت روزانه گزارشکاراتونو تحویل بدین! یعنی سنجش عملکرد شما به صورت روزانه است. حالا بیاین یکم دقیق تر خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین رو براتون توضیح بدیم.

خدمات مشاوره ای که توسط موسسه آموتک ارائه می شن، به چندین دسته تقسیم میشه. همه این دسته بندی ها برای اینه که شما با روند کار آشنا بشین! همه این فرآیند ها در کنار همدیگه بوده و تفکیک زمانی ندارن.

5 ویژگی مشاوره کنکور

کوچینگ تحصیلی

کوچینگ به نوع خاصی از مشاوره گفته می شود که در آن به ویژگی های فردی شخص مشورت گیرنده توجه شده و بر اساس ویژگی های فردی وی، مشاوره های کاربردی به او ارائه می شود. در کوچینگ تحصیلی به شما انگیزه های کافی جهت رسیدن به اهدافتون داده می شه و این انگیزه به حدی پایداره که زمان آزمون کنکور می تونین با تلاش خودتون به نتیجه دلخواهتون برسین!

جلسات کوچینگ به طور هفتگی برگزار شده و در این جلسات انواع مختلف تکنیک هایی که به وسیله اونا می تونین یه آزمون خوب رو تجربه کنین بهتون آموزش داده میشه! از جمله این تکنیک ها، تکنیک مدیریت زمان، تکنیک تست زنی، تکنیک کنترل استرس و… رو میشه نام برد.

منتورینگ

منتور به مربی شخصی گفته می شود که در کنار دانش آموز بوده و تمامی برنامه های دانش آموز را بررسی و مدیریت می نماید. از زمانی که شما به دوره مشاوره ای آموتک وارد می شوید، یک منتور شخصی برای شما در نظر گرفته می شود.

عملکردهای شما توسط منتور بررسی شده و به علاوه منتور در کنار شماست تا به سوالات شما پاسخ دهد. برگزاری کارگاه های ویزه والدین نیز از وظایف منتور شما است!

بد نیست بدانید که منتور در بهترین دانشگاه های کشور تحصیلات آکادمیک خود را با نمرات عالی پشت سر گذاشته و موفق شده تا آزمون های مختلف آموتک را با موفقیت پشت سر گذارد تا صلاحیت خود برای مربی شخصی داوطلبان بودن را به اثبات برساند.

برنامه شخصی

خب خب خب! اول مقاله گفتیم که بر اساس خصوصیات اخلاقی و فردیتون برنامه خودتون رو دریافت می کنین. اما این برنامه به چه نحوی تشخیص داده میشه؟ برای این که برنامه شخصی شما طبق خلقیاتتون تنظیم بشه، در ایتدای ورودتون ازتون آزمون روانشناختی گرفته میشه‌. بر اساس نتایج آزمون، یه برنامه شخصی بهتون تعلق می گیره!

آزمون های آنلاین

پس از اتمام هر فصل از دروس شما، ازتون آزمون های آنلاین گرفته می شه تا عملکردتون سنجیده شده و بر اساس نتایج آزمون، نقاط ضعف و قوت شما شناسایی شده و نقاط قوتتون تقویت و نقاط ضعفتون بهبود پیدا می کنن. به علاوه آزمون های آنلاین آموتک با آزمون های سایر موسسات تداخل نداشته و شما می تونین توی این دوره، در آزمون های سایر موسسات کنکور نیز بهره مند بشین!

کارگاه های ویژه والدین

کارگاه های ویژه والدین طی جلسات معین و منظم به منظور هر چه بیشتر همراه نمودن والدینتان با شما برگزار می شود. این کارگاه ها توسط منتور برگزار می شوند.

ضمانت بازگشت وجه

در صورتی که از خدمات مشاوره ای دکتر معین الدین رضایت نداشته باشین و یا قصد انصراف داشته باشین، دکتر معین الدین به شما ضمانت بازگشت وجه به صورت کامل در صورت عدم رضایت رو میده‌ فقط حواستون باشه که تا دو هفته پس از شرکتتون می تونین انصرافتون رو اعلام کنین.

سخن پایانی

اگر هنوزم توی انتخابتون مردد هستین و یا سوالات بیشتری دارین که جوابش رو نگرفیتن، می تونین با موسسه آموتک تماس گرفته و طی یک جلسه کاملا رایگان با دکتر معین الدین، جواب سوالتون رو بگیرین! فقط کافیه تلفن رو برداری و با دکتر معین الدین تماس برقرار کنی!