کلی سوال مشاوره کنکور داری و میخوای رایگان بپرسی؟ این lقسمت از سایت آموتک به مشاوره کنکور رایگان اختصاص داره

هر سوالی داری توی قسمت کامنت های سایت بپرس. در کمتر از 24 ساعت به صورت رایگان به سوالت جواب میدیم.

افراد کنکوری نیاز به یک راهنمای باتجربه و کارکشته دارند، هرکسی نمی‌تواند در این مسیر به آن‌ها کمک کند. دوران کنکور از پر چالش‌ترین دوره‌ها است در نتیجه شما باید برای پیدا کردن مسیر خود از یک مشاور کمک بگیرید در غیر این صورت نه تنها در مسیر گم می‌شوید بلکه از لحاظ روحی به شدت آسیب می‌بینید. اگر دوست دارید مشاور کنکور رایگان داشته باشید این مقاله را دنبال کنید.

در موسسه آموتک شما می‌توانید جواب تمامی سؤالات خود را بگیرید، تقریباً تمامی افراد تحصیل کرده دوران کنکور خود را به یاد دارند و برخی از آن راضی و برخی دیگر ناراضی هستند به همین دلیل ما دوست نداریم شما از مسیر خود جدا شوید. شرط یادگیری بهتر و رسیدن به هدف لذت بردن از مسیر است در صورتی که خیلی از افراد از این مسیر ناامید می‌شوند.

⭐ برنامه ریزی و مشاوره رایگان کنکور

علم مدیریت ثابت کرده، زندگی بدون برنامه ریزی همانند زندگی در یک طویله است. در زندگی شما باید چندین مرحله سخت مثل کنکور، مصاحبه شغلی، گرفتن گواهینامه و غیره را باید پشت سر بگذارید و رسیدن به موفقیت در هر حوزه و مرحله نیازمند برنامه ریزی مناسب است در غیر این صورت شما نمی‌توانید از مسیر لذت ببرید.

اشتباه در هر کار و هر مرحله‌ای امکان دارد شما را به شکست سوق دهد در صورتی که اگر شما قبل از کنکور با یک مشاور عالی کنکور مشورت کنید، 100 درصد موفق‌تر خواهید شد. یک مشاور می‌تواند با توجه به تیپ شخصیتی شما برای شما برنامه ریزی کند البته این حرف را هیچ‌وقت فراموش نکنید؛ هیچ‌کس به اندازه خودتان، شما را نمی‌شناسد در نتیجه نباید به حرف هرکسی اعتماد کنید.

حتماً افرادی که خود را از سال‌های راهنمایی آماده کنکور کردند؛ وجود دارند. در نتیجه کار شما به هیچ عنوان آسان نخواهد بود اما با یک مشاوره مناسب شما می‌توانید مسیر بسیار طولانی را کوتاه کنید.

⭐ انتخاب بهترین مشاور کنکور رایگان

در ابتدا شاید از خودتان بپرسید بهترین مشاور رایگان کنکور کیست در جواب این سؤال باید به شما گفت این فرد کسی است که با تست زنی، اصول مطالعه، خلاصه نویسی، برنامه ریزی و آزمون دادن را به خوبی بلد باشد. فردی که لحظه لحظه سختی‌های کنکور را چشیده باشد حتماً می‌تواند شما را به خوبی درک کند.

انتخاب یک مشاور خوب کار راحتی نیست در درجه اول شما باید بتوانید با مشاور خود ارتباط برقرار کنید و سپس از دانش او مطمئن شوید. یک مشاور خوب نه تنها باید بتواند راه اصلی را به شما نشان دهد بلکه باید در این مسیر کنار شما مثل یک دوست خوب باشد.

در ابتدا شما باید بهترین منابع کنکور را خریداری کرده، باز هم در این قسمت اگر کسی به شما کمک نکند شما نمی‌توانید بهترین منابع را انتخاب کنید. پس مشاور رایگان کنکور باید از دانش و علم بالایی برخوردار باشد و از همه مهم‌ترین این مسیر را قبلاً به بهترین شکل رفته باشد تا بتواند شما را درک کند.

خیلی از افراد ادعا می‌کنند که خودشان از پس مسیر بر می‌آیند در صورتی که اگر خوش‌بینانه به این موضوع نگاه کنیم پس از صرف هزینه‌های بسیار زیاد بالاخره می‌توانند راه درست را پیدا کنند اما به نظر شما می‌ارزد بدون مشاوره کنکور عمر خودتان را پشت کنکور تلف کنید؟

⭐ مشاور رایگان کنکور شامل چه چیزهایی می‌شود؟

یک موسسه کنکوری معتبر باید تا روز کنکور کنار شما باشد و در همه صورت چه جسمی و چه روحی شما را حمایت کند. مشاوران رایگان کنکور آموتک شما را در هر موضوعی از قبیل تقویت روحیه، انتخاب هدف، برنامه ریزی اصولی، معرفی بهترین منابع کنکور، آموزش مطالعه، آموزش تکنیک‌های تست زنی، راهنمایی درباره انتخاب رشته کمک خواهند کرد.

مشاور کنکور در ابتدا باید بتواند هدف مناسب شما را پیدا کرده و طبق آن برنامه ریزی کند. رسیدن به هدف کار سختی نیست و شما باید بسیار تلاش کنید تا بتوانید به هدف خود برسید. از مهم‌ترین نکته این است که شما باید برای خودتان اهداف کوتاه مدت پیدا کنید. در ادامه می‌خواهیم به مهم‌ترین وظایف یک مشاور رایگان بپردازیم.

انتخاب هدف مناسب

خیلی از افراد در انتخاب هدف دچار مشکل شده و نمی‌توانند دقیقه آینده خود را انتخاب کرده و برای رسیدن به آن تلاش کند در نتیجه اولین نکته‌ای که مشاور کنکور رایگان از شما می‌خواهد انتخاب دقیق یک هدف بلند مدت برای آینده است. بعد از انتخاب هدف شما می‌توانید مسیر را برای خود شناسایی کرده و برای رسیدن به آن بسیار تلاش کنید.

خیلی از افراد فکر می‌کنند؛ هدفشان در دسترس نیست برای همین از این بابت خجالت می‌کشند در صورتی که نباید اصلاً از کاری که می‌خواهید انجام دهید خجالت بکشید در این صورت بازنده می‌شوید. تنها چیزی که غیر ممکنه، فقط خود غیر ممکنه!

برنامه ریزی اصولی و صحیح

شما بعد از اینکه هدف خود را انتخاب کردید باید یک برنامه ریزی اصولی و صحیح برای رسیدن به هدف انجام دهید در غیر این صورت شما بدون برنامه ریزی حتی یک ساعت هم نمی‌توانید دوام بیاورید. دومین وظیفه یک مشاور کنکور رایگان این است که طبق هدف باید برنامه ریزی صورت بگیرد و در این مسیر باید به شما بسیار کمک کند تا بتوانید راحت‌تر خودتان را بشناسید.

برنامه ریزی باید طبق کلاس‌ها و آزمون‌های شما باشد و یک نکته مهم که باید رعایت کنید این است که باید خودتان را بشناسید برای مثال خیلی از افراد عادت دارند در شب درس بخوانند و برخی دیگر دوست دارند شب‌ها استراحت کنند. شناخت خودتان باعث می‌شود تا بتوانید برنامه ریزی اصولی را انجام دهید.

⭐ کلام آخر

شما نمی‌توانید هر کسی را برای مشاوره کنکور رایگان انتخاب کنید، مشاور باید با وظایف خود آشنا باشد و شما را با دلسوزی همراهی کند در نتیجه اگر در انتخاب آن بی دقتی کنید نه تنها راه خود را پیدا نخواهید کرد بلکه به مشکلات بیشتری برخود خواهید کرد. سایت آموتک با تلفیق آموزش و تکنولوژی، دلسوزانه به بچه‌های کنکوری کمک خواهد کرد تا بتوانند راه خود را پیدا کرده و به هدف‌های بالایی برسانند. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با مشاوره رایگان کنکور آشنا کنیم تا شما بتوانید این مسیر را به راحت‌ترین شکل ممکن طی کنید.

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • خسته نباشید میخواستم بدونم امسال کنکور زبان چجوری برگزار میشه؟
    یعنی همراه با عمومیا هست یا نه…
    من تازه میخوام برم دوازدهم و تجربه هیچ جوره ای از کنکور ندارم
    اگه میشه در این مورد راهنماییم کنین چونکه قراره کنکور زبان هدف اصلیم باشه

دیدگاهتان را بنویسید