نویسنده محترم
1- اگر نکات گفته شده در راهنما رعایت نشوند حتمااااا مقاله برای ویرایش برگردانده میشود.
2- لطفا در صورت هرگونه ابهام خصوصا در رابطه با کلمات کلیدی و عناوین حتمااااا با ما از طریق واتس اپ یا تماس ارتباط بگیرید.

ما راهنمای تولید مقاله سئو شده برای سایت آموتک را به صورت کامل در این برگه قرار دادیم. (حتما پیش از نوشتن مقاله به صورت کامل مطالعه شود)

لطفا برای نوشتن محتوا در زمینه کنکور از دو منبع زیر استفاده کنید:

1- با سرچ کلمه کلیدی اصلی چند سایت اول را باز کنید و مطالب آن ها را بازنویسی کنید. (لطفا حتی یک جمله از سایت های رقیب را کپی نفرمایید ولی بازنویسی بلامانع است – اسمی از سایت های رقیب در مقاله برده نشود)

تذکر: گوگل نسبت به یونیک بودن مقالات به شدت حساس است و حتی کپی بودن حتی یک جمله میتواند صفحه را از نتایج جست و جو حذف یا منجر به پنالت شدن سایت شود. بنابراین ما در آموتک پس از تحویل گرفتن هر مقاله عدم وجود جملات کپی را با استفاده از ابزارهای آنلاین بررسی میکنیم.

برخی از سایت های رقیب: dourkhiz.com , idnovin.com , rotbesho.com

2- با سرچ کلمه کلیدی اصلی، در قسمت پایین صفحه، گوگل کلمات کلیدی مرتبط (Related searches) را به شما پیشنهاد می دهد؛ حتما در نوشتن مقاله از همین کلمات استفاده کنید. علاوه بر این استفاده از کلمات LSI و long tail برای ضروری است.

برای پیداکردن کلمات long tail میتوانید از سایت keywordtool.io کمک بگیرید.

لطفا جمله بافی نکنید!! (بیان یک تجربه تلخ!)

متاسفانه در برخی سفارشات تولید محتوا دیده میشود که نویسنده بدون کوچکترین خلاقیتی با کلمه کلیدی جمله بافی میکند! مثلا وقتی مقاله ای با موضوع “مشاور انتخاب رشته کنکور” سفارش دادیم با کمال تعجب دیدیم که نویسنده نوشته است: مشاوره انتخاب رشته کنکور بسیار با اهمیت میباشد! این دقیقا بخشی از ابتدای نوشته ایست که نویسنده برای ما ارسال کرده است:

انتخاب یک مشاوره تحصیل حاذق یکی از مهمترین تصمیم ها در زندگی افراد است. موفقیت تحصیلی و جایگاه شغلی فرد در آینده تحت تأثیر انتخاب رشته درست خواهد بود و با یکدیگر ارتباط مستقیم دارند. انتخاب یک مشاور ماهر در دوران تحصیل از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

یک نوشته زمانی خواندنی میشود که تک تک جملات آن نکته ای داشته باشد و چه بهتر که آن نکته جدید و تخصصی باشد. (نه اینکه بودن یا نبودن آن جمله تاثیری نداشته باشد) کسی که وارد صفحه انتخاب رشته کنکور شده میداند که مشاور انتخاب رشته اهمیت دارد! نیازی نیست که جملات بدیهی صرفا برای پرکردن کلمات ردیف شوند. مخاطب وقتی همین چند کلمه ابتدایی مقاله را میخواند متوجه میشود که این مقاله قرار نیست چیزی به اطلاعات او درباره انتخاب رشته اضافه کند و فورا صفحه را میبندد و Bounce Rate سایت بالا میرود.

راه حل پیشنهادی ما برای شما نویسنده خلاق: شما با سرچ کلمه کلیدی اصلی سفارش داده شده، میتوانید به سایت های رقیب دسترسی داشته باشید و نکات و اطلاعات گفته شده در مقالات آن ها را با بیانی بهتر بازنویسی کنید. به کار بردن اطلاعات تخصصی انتخاب رشته چیزی است که باعث میشود مخاطب تا انتها مطلب را بخواند. در این نوع مقالات باید اطلاعات زیادی را در قالب نوشته یا جدول به صورت سخاوتمندانه و رایگان به مخاطب هدیه دهیم. نمونه ای از ارائه اطلاعات تخصصی در قالب جدول که از سایت های رقیب کپی کردیم:

یکی از نکات مشاوره انتخاب رشته کنکور، توجه به شرایط دوره های تحصیلی است. دوره روزانه بدون شهریه است بنابراین اگر در انتخاب رشته خود رشته های روزانه را انتخاب کنید ولی ثبت نام نکنید از کنکور سال بعد محروم خواهید شد. سایر دوره ها چون شهریه پرداز هستند محرومیت ندارند و درصورت قبولی در این دوره ها میتوانید بدون مشکل انصراف دهید.

دورهشهریهتعهدمحل تحصیل
روزانهنداردداردخود دانشگاه
شبانه (نوبت دوم)داردنداردخود دانشگاه
پردیس خودگردان (بین الملل)داردنداردممکن است در محلی غیر از دانشگاه باشد
غیر انتفاعی داردنداردخود دانشگاه
پیام نورداردنداردخود دانشگاه

مخاطب مقاله:

دانش آموزان دبیرستانی و کنکوری و اولیای آنها

هدف مقاله و کال تو اکشن:

هدف ما اینست که کاربر با خواندن مقاله و آشنایی با شیوه کار، برای ما پیامک ارسال کند و درخواست مشاوره بدهد. بنابراین بهتر است در عین توضیح ویژگی ها و تمایزات مشاوره کنکور آموتک، از دانش آموزان بخواهید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت یک جلسه مشاوره کنکور رایگان، نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09108087792 پیامک کنند. همکاران ما در اسرع وقت با آنها تماس میگیرند.

سبک نوشته:

دوستانه بنویسید نه خشک و کتابی!

لحن نوشته دوستانه، گرم و صمیمی و مناسب گروه سنی دانش آموزان دبیرستانی باشد.

ساده نویسی هنر نویسندگان حرفه ای!

از به کار بردن کلمات سنگین، خشک و کتابی اجتناب شود و به جای آن از کلمات ساده و محاوره ای استفاده شود.

لقمه های کوچک برای هضم بهتر!

هر چه پاراگراف ها و جملات کوتاه تر باشد، کاربر محتوا را سریع تر و بهتر متوجه می شود و پاراگراف ها و جملات طولانی، بعضی اوقات کاربر را مجبور میکند تا متن را دوباره بخواند و این خوشایند نیست.

از امکانات نگارشی بهره بگیرید

از امکاناتی مثل بولت کردن (شماره گذاری و لیست کردن) ، بولد کردن، جدول و… استفاده کنید و در هر متن حداقل از 2 تا از این امکانات نگارشی استفاده شود.

از عنوان های جذاب استفاده کنید

در تگ های h2 و h3 از عنوان های جذاب و ترغیب کننده استفاده شود.

ویرایش و خوانایی:

پیشنهادی برای ویرایش:

از پیشنهادات سایت ویراست لایو (virastlive.com) استفاده کنید. کافیست متن خود را کپی کرده و داخل ویراست لایو بزارید.

پیشنهادی برای خوانایی:

پاراگراف های طولانی را با اینتر جدا کنید. جملات و پاراگراف های کوتاه، کار مخاطب را راحت تر میکند و باعث بهبود خوانایی مطلب میشود.

استفاده از عکس های با کیفیت و مرتبط:

  • فقط از عکس های باکیفیت و مرتبط استفاده کنید (در انتخاب عکس ها وسواس به خرج دهید)
  • طول عکس ها را با نرم افزار paint به 800 تغییر دهید ( عرض خود به خود تغییر میکند)
  • از عکس های بدون واترمارک استفاده کنید.

آموتک چیست؟

آموتک عنوان سایتی است که در زمینه مشاوره کنکور به سراسر ایران و مشاوره کنکور آنلاین و تلفنی، پیشروترین خدمات را ارائه میدهد. ما برای اولین بار در ایران کوچینگ و منتورینگ را جایگزین مشاوره سنتی کرده ایم که این موضوع موجب کسب رضایت حداکثری دانش آموزان و اولیای آنها شد. بسیار خرسندیم که در کنار دانش آموزان کنکوری از سراسر ایران هستیم تا در مسیر پراسترس کنکور، سکوی آرامش شما باشیم.

تمایز و ویژگی طرح های مشاوره آموتک:

شما با ثبت نام در طرح مشاوره سالیانه ما، درواقع 5 خدمت کوچینگ (Coaching)، منتورینگ (Mentoring)، مشاوره (Consulting)، برنامه ریزی (Planning)، آزمون (Test) را دریافت می کنید. علاوه بر این 5 مورد: گرفتن گزارش کار شبانه، ارسال گزارش عملکردی دانش آموز برای والدین، برگزاری کارگاه های ویژه والدین، اردوی مطالعاتی دی و پانسیون آنلاین نوروز و… خدماتی است که موجب شده دانش آموزان و اولیای آنها عاشق آموتک باشند.

کوچینگ تحصیلی

توی جلسات کوچینگ بهت کمک میکنیم بهترین ورژن خودت باشی. رویکرد دکتر معین الدین در این جلسات رسوندن دانش آموزا به انگیزش پایداره. خیلی از حرفای انگیزشی طول عمرش چندساعت یا چند روزه!! اما صحبت های دکتر معین الدین، منبع درونی انگیزه تو رو بیدار می کنه. تو رو به سمت هدفت و تلاش کردن هل میده. توی روانشناسی بهش میگن خودانگیزش یا انگیزه درونی.

جلسات کوچینگ دوقسمت داره: توی قسمت اول روی بحث ذهنیت و انگیزش کار میشه و در قسمت دوم مباحث مشاوره ای متناسب با اون بازه زمانی گفته میشه، مثل تکنیک های تست زنی آموزشی و سنجشی، تکنیک های مدیریت زمان سرجلسه، کنترل استرس، تندخوانی و روش مطالعه هر درس و …

کوچینگ چیست؟

کوچینگ (coaching) جدیدترین روش مشورت گرفتن و دریافت کمک در دنیا است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و کوچ (coach) انجام می‌گیرد. در کوچینگ سعی میشود با توجه به ویژگی های فردی هر دانش آموز به او کمک شود. بنابراین فرآیند کوچینگ بسیار شخصی سازی شده تر از مشاوره است؛ چراکه از بیان توصیه های کلی برای همه دانش آموزان پرهیز میشود و معتقد است موفقیت هر دانش آموز نسخه جداگانه می طلبد.

کوچینگ یک فرایند است که مراجع را قادر می‌سازد پایبندی به اهداف خود را تقویت کند، تا در نتیجه منجر به بهبود شرایط شود. ما در مجموعه آموتک برای اولین بار در ایران کوچینگ تحصیلی را با راهبری دکتر معین الدین ترجمه و اجرا میکنیم.

منتورینگ

منتور همان شخصی است که به طور اختصاصی شما را تا کنکور همراهی می کند، به شما برنامه ریزی شخصی میدهد، متناسب برنامه شما و مطالب خوانده شده از شما آزمون میگیرد. با پدر و مادر شما در ارتباط است و مباحث ارایه شده در جلسات کوچینگ را در برنامه روزانه شما پیاده سازی میکند.

آزمون آنلاین

فقط مشاوره و برنامه ریزی کافی نیست! آزمون های آنلاین بهترین راهیه که میتونی از طریق اون به نقاط ضعف و قوت خودت پی ببری. آزمون آنلاین هفتگی مطابق برنامه هر دانش آموز گرفته می شه. البته اینم گفته باشم که باید علاوه بر آزمون های آموتک، باید طبق نظر منتور، در یکی از آزمون های قلمچی، گزینه دو یا گاج شرکت کنی.

برنامه ریزی شخصی

ارائه برنامه مختص هر دانش آموز به صورت روزانه و هفتگی

باکس بندی و رعایت تنوع مطالعاتی دروس در برنامه ریزی کنکور

ثبت مطالعه و گزارش کار هر شب

مشاهده آمار مطالعه‌کنندگان و جایگاه شما برای انگیزه مطالعه بیشتر

کارگاه های آنلاین برای والدین

وبینارهای روانشناسی آنلاین برای والدین و آموزش هایی که داخل کانال والدین vip قرار میگیره و باعث میشه رابطه والدین و دانش آموزا یه رابطه صمیمانه و دوستانه تر بشه. 

گارانتی بازگشت وجه

ما نگرانی شما را موقع ثبت نام و شروع یک مسیر تازه کاملا درک می کنیم بنابراین شما می توانید با خیالی آسوده تصمیم به ثبت‌نام گرفته و به مدت 2 هفته از تمام خدمات مشاوره کنکور، شامل ویدئوها، جلسات کوچینگ، مشاوره فردی و جلسات منتورینگ، برنامه ریزی هفتگی و … استفاده کنید و خودتان کیفیت کار ما را بسنجید و اگر خدای نکرده راضی نبودید ما تمام وجه پرداختی شما را عودت می دهیم. ما به کیفیت خدمات و رضایتی که از شما دریافت خواهیم کرد اطمینان داریم.