اهمیت مشاوره در کنکور شیراز

شما به عنوان یک دانش‌آموز کنکوری، سرشار از انرژی و تشنه موفقیت در کنکور دقیقاً مثل یک اتومبیل با آپشن‌های پیشرفته و مختلف می‌باشید که هیچ راننده ای ندارد بنابراین این خودرو یا حرکت نمیکند یا اگر حرکت کند هم ممکن است اشتباه برود. از این اتومبیل نمی‌توان انتظار داشت که به خوبی در مسیر درست حرکت کند و نتیجه خوبی را به ارمغان بیاورد. به عبارت دیگر، اگر در کنار استعداد و توانایی هایی که دارید از مشاوره کنکور مناسبی برخوردار نباشید تأثیر تمام تلاش هایتان، بسیار کم خواهد شد و همین موضوع، یکی از مهمترین دلایل دریافت مشاوره برای کنکور است.

یک مشاور می‌تواند به عنوان یک هدایتگر شما را در مسیر درستی قرار دهد که خودش سال‌ها پیش در آن مسیر درست بوده و تجربه هدایت افراد بسیار زیادی پیش از شما را داشته قرار دهد. خدمات مشاوره کنکور شیراز آموتک نیز دقیقاً به همین علت برای شما دانش‌آموزان باهوش و سرشار از استعداد شیرازی تدارک دیده شده است. در مجموعه آموتک انواع مشاوره‌ها اعم از مشاوره کنکور تجربی مشاوره کنکور انسانی، مشاوره کنکور ریاضی، مشاوره کنکور هنر و همینطور مشاوره کنکور زبان در بالاترین سطح استاندارد آموزشی و مطابق با تکنیک‌های نوین جهانی به همراه استاندارد‌های بالایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم به سادگی در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت. اما بیایید در ادامه بررسی کنیم که مشاوره کنکور شیراز این مجموعه چه ویژگی‌هایی دارد و اصلاً چرا می‌تواند برای شما مناسب و کاربردی باشد.

مشاوره کنکور شیراز

هدف از انتخاب بهترین مشاور کنکور شیراز برای آینده چیست؟ این سؤالی است که پیش از هر کاری، حتی خواندن یک کتاب ساده باید از خودتان بپرسید که هدف از انجام هر کاری که برای آن زمان و هزینه صرف میکنید چیست و آیا اصلاً اینکار می‌ارزد؟ اگر ارزش‌اش را دارد آیا راهی که انتخاب کرده‌اید درست است؟ چند بار فرصت اشتباه کردن دارید؟ اگر اشتباه کنید چه اتفاقی می‌افتد؟ و بسیاری سؤال‌های دیگر که در هنگام انجام هر کاری مطرح می‌شوند.

مثلا وقتی من قصد دارم تا با تمام تاریخ کشور ایران آشنا شوم آیا درست است که تنها یک کتاب کلیات تاریخ ایران را مطالعه کنم؟ طبیعی است که الان با خود می‌گویید خیر و باید از منابع دیگر و راهکار‌های بهتری استفاده شود و این دقیقاً موقعیتی است که شما داوطلب عزیز که به دنبال مشاوره کنکور شیراز می‌گردید در آن قرار دارید! می‌دانیم که ده‌ها سؤال در ذهن شما وجود دارد و از اهمیت کنکور و تأثیر آن در آینده‌تان که تعیین کننده شغل آینده، موقعیت اجتماعی و بسیاری موارد دیگر است باخبر هستید اما بزرگترین جنایتی که می‌توانیم در حق خود و آینده‌تان بکنید تردید در انتخاب و قدم گذاشتن در راه بدون وجود یک مشاور مناسب است.

در ادامه با وب سایت آموتک همراه باشید تا در مورد ویژگی‌های مناسب یک مشاوره خوب و بهترین مشاوره کنکور شیراز با شما صحبت کنیم و در زدودن تردید کمک حال شما باشیم.

مشاور کنکور متخصص

داوطلبین استان شیراز همواره سهم بزرگی در آزمون سراسری برای رشته‌های مختلف دارند و با توجه به همین قضیه فردی که به عنوان مشاور کنکور شیراز فعالیت می‌کند باید تخصص لازم در این زمینه را داشته باشد و در اینجا سؤالی که مطرح می‌شود این است که آیا می‌توان روی دکتر محمد معین الدین به عنوان بهترین مشاور کنکور شیراز حساب کرد یا خیر؟

پاسخ به این سؤال شما در نقشه راه دقیق و حساب شده‌ای است که‌ایشان برای موفقیت شما در کنکور پیاده‌سازی کرده‌اند و در ادامه به آن اشاره خواهد شد اما پیش از آن لازم به ذکر است که دکتر محمد معین الدین خود فارغ التحصیل رشته MBA از دانشگاه تهران می‌باشند و به جرات می‌توان گفت یکی از بهترین و باتجربه‌ترین ارائه‌دهندگان مشاوره‌ کنکور در کشور هستند. خالی از لطف نیست که بدانید‌ ایشان مبتکر استفاده از ابزار کوچینگ در کنکور و همینطور کوچینگ تحصیلی هستند و کامل‌کننده کارنامه‌ایشان سال‌ها تجربه در زمینه مشاوره کنکور در تمامی رشته‌ها و همینطور برنامه‌ریزی در زمینه‌های مختلف طبق بروزترین متد‌های جهانی در تمام رشته‌های زیر است:

  • مشاوره کنکور تجربی شیراز
  • مشاوره کنکور انسانی شیراز
  • مشاوره کنکور ریاضی شیراز
  • مشاوره کنکور هنر در شیراز
  • مشاوره کنکور زبان در شیراز

همراه در مسیر با شما

مکمل‌های درس خواندن برای کنکور مانند برنامه‌ریزی و همینطور آزمون‌های آزمایشی و موارد دیگر بسیار عالی و لازم می‌باشند اما همانطور که پیشتر اشاره شد به تنهایی کفایت نکرده و روند درس خواندن شما نهایتاً موجب آمادگی‌تان برای کنکور می‌شود. بنابراین حتماً باید توسط فردی از بیرون دایره مطالعات‌تان چک شود و این دقیقاً خدماتی است که در مشاوره کنکور شیراز قصد داریم به خدمت شما داوطلبین عزیز شیرازی ارائه بدهیم.

تیم مشاوره دکتر محمد معین الدین در تک تک قدم‌های این مسیر با شما همراه بوده و پیگیر کار شما می‌باشد. به صورتی که هر شب از شما گزارش کار گرفته میشود و باید در راستای تأثیرگذاری بیشتر مطالعات و تلاش هایتان به صورت هفتگی و ماهانه در کارگاه‌های مشاوره‌ای و انگیزشی شرکت کنید. اما لازم به ذکر است که روند پاسخگویی به سؤالاتی که برای شما پیش می‌آید دارای نظام هفتگی و ماهیانه نبوده و هر موقع که سؤالی داشتید در همان موقع دکتر محمد معین الدین با کمال میل و با حوصله پاسخ گوی شما خواهد بود و در نهایت گزارش تفصیلی عملکردتان به صورت هفتگی و ماهانه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مدیریت ذهن دانش آموز

برخلاف تصورات شما موفقیت در کنکور تنها به تبحر در درس‌ها و تکنیک‌های تست زنی نیست و داستان زمانی بدتر می‌شود که متأسفانه بسیاری از افراد فعال در حوزه مشاوره کنکور شیراز نیز از اهمیت مواردی همچون مدیریت استرس، ایجاد انگیزه پایدار، افزایش تمرکز ذهنی، آموزش تندخوانی که یکی از مهم‌ترین موارد و مهارت‌ها برای مطالعه دروس عمومی است که در نهایت همه اینها در قالب فرآیند کوچینگ ارائه می‌شوند غافل‌اند.

روش کوچینگ یکی از جدیدترین روش‌های مشورت گرفتن و مشاوره دادن در جهان است که بین مراجعه‌کننده یعنی داوطلب کنکور شیراز و مشاوره دهنده یعنی مشاور کنکور شیراز یاهمان کوچ انجام می‌گیرد. این روش فارغ از متد‌های خشک و قدیمی و با توجه به ویژگی‌های فردی هر دانش‌آموز است. لازم به ذکر است که این فرآیند بسیار شخصی‌سازی شده‌تر و مناسب‌تر از مشاوره‌های عادی می‌باشد و ابداً چیزی به عنوان توصیه‌های کلی در آن وجود نخواهد داشت.

برنامه ریزی اختصاصی

در سطر‌های بالا اشاره شد که برنامه‌ریزی حتماً باید بر اساس شرایط شخص باشد و برنامه‌ریزی‌های مربوط به کنکور عادی با یک سرچ ساده در اینترنت نیز قابل دسترسی هستند و نیازی نیست که برای دریافت این نوع برنامه‌ریزی هزینه‌ای بکنید.

جایگاه تخصص و تبحر دکتر محمد معین الدین به عنوان مشاور کنکور شیراز در اینجا بیشتر مشخص می‌شود چراکه ایشان پارا یک قدم فراتر از از برنامه‌ریزی‌های عادی گذاشته و تحت فرایندی با نام منتورینگ اقدام به ارائه برنامه‌های مناسب برای هر شخص می‌کنند. در این فرآیند فردی به عنوان منتور دقیقاً به مانند دوست و رفیق شما شرایطتان را سنجیده و بر اساس آن شرایط و درخواست‌های شما شروع به طرح و برنامه می‌کند. از ویژگی‌های مثبت این فرایند می‌توان به ارائه برنامه مختص به هر دانش‌آموز به صورت روزانه و هفتگی، باکس‌بندی و رعایت تنوع مطالعاتی دروس در برنامه‌ریزی کنکور، مشاهده آمار مطالعه‌کنندگان و جایگاه شما در بین این آمار برای ایجاد انگیزه در راستای رقابت سالم و همینطور ثبت مطالعات و گزارش کار هر شب اشاره کرد.

آزمون های آزمایشی آنلاین آموتک

پس از طی کردن تمام این فرایند‌ها دیگر نوبت به خود آزمایی می‌رسد. این مورد یکی از مهمترین قسمت‌ها در فرایند آماده‌سازی برای کنکور می‌باشد و اهمیت آن آنجایی بیشتر می‌شود که شما به عنوان یک دانش‌آموز می‌توانید نقاط ضعف خود را شناسایی کرده و سریع اقدام به رفع آن‌ها کنید تا خدای ناکرده در آزمون سراسری مشکلی متوجه شما نباشد.

آزمون آزمایشی یکی از رایجترین خدمات کنکوره تمام مجموعه‌های فعال در زمینه کنکور می‌باشد اما این خدمت بسیار رایج و عادی نیز در بین مجموعه خدمات مشاوره کنکور شیراز آموزشگاه آموتک عادی و تکراری نیست و ما برای این مورد نیز برنامه‌های خاص و ویژه داریم. این آزمون‌ها بسته به برنامه‌ریزی و نظر منتور به صورت هفتگی برگزار شده و همینطور دانش‌آموز باید در لول‌های بالاتر علاوه بر آزمون‌های خود مجموعه در یکی از آزمون‌های قلمچی، گزینه دو و یا گاج شرکت کند و در تک تک این مراحل منتور عملکرد شما را بررسی می کند و همراه شما خواهد بود.

کارگاه‌های آنلاین برای والدین

در مجموعه خدمات مشاوره کنکور شیراز وبینار‌های روانشناسی آنلاین و آموزش‌هایی در داخل کانال والدین VIP تدارک دیده شده تا والدین نیز بتوانند به بهترین شکل ممکن در قبولی فرزندشان نقش آفرینی داشته باشند.

جمع بندی

شاید در نظر بسیاری از افراد فعال در حوزه مشاوره کنکور شیراز و یا هر جای دیگر کنکور تنها جنبه تست‌زنی و قبولی دارد اما دغدغه‌های دکتر محمد معین الدین بیشتر از این حرفاست. ‌ایشان معتقد هستند که به هر شکلی که شده هر انسانی باید تلاش کند به نوبه خود جهان را به جای بهتری تبدیل کند و از همین رو با ایجاد بستری برای مشاوره تحصیلی و کنکور قصد دارد علاوه بر کمک کردن به شما دانش‌آموزان مشتاق برای موفقیت در کنکور و ساخت آینده رویایتان قدم در راه مقدس آموزش علم بردارد.

رسالت ما نشر اندک دانشمان است و همواره در این مسیر ثابت‌قدم‌ایستاده بنابراین شما عزیزان می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات مشاوره کنکور ما با مزایا و بخش‌های مختلفی همچون منتورینگ، کوچینگ، مشاوره، برنامه‌ریزی و آزمون‌های آزمایشی و هماهنگ شده و حتی در موقعیت‌های خاص سال مانند دی ماه و تعطیلات نوروز به صورت رایگان از اردو‌های مطالعاتی آموتک استفاده کنید.

در نهایت برای اینکه مهر تأییدی بر تمام خدمات‌مان بزنیم باید بگوییم که خدمات مشاوره کنکور ما دارای گارانتی بازگشت کامل وجه است و با توجه به این گزینه شما عزیزان می‌توانید با خیالی آسوده از خدمات ما استفاده کرده و اطمینان داشته باشید که نتیجه مطلوب حاصل می‌گردد.

موفق و پیروز باشید.